Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nabór na Moderatorów

Go down 
+5
Alex
Rhav
Chara
KiedyśUndyne
Azszar
9 posters
AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyNie Gru 06, 2015 5:03 pm

Nabór na Moderatorów

Witam serdecznie wszystkich

W tym miejscu będzie się odbywał nabór na Moderatorów forum Beyond Undertale, gdy tylko będzie jakieś wolne stanowisko. Zadaniem moderatora jest sprawdzanie Kart Postaci, czuwanie nad porządkiem w przypisanych do niego działach oraz czatach.

Obecni Moderatorzy:

- Rhav
- Patience
- Sans


Ostatnio zmieniony przez Azszar dnia Sro Sie 16, 2017 4:33 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Sty 06, 2016 6:56 pm

Pierwszy nabór na moderatorów

Jako że ku swojemu zdziwieniu i uciesze dostrzegam szybki rozrost forum, trzeba zrobić nabór na modów, żeby móc to ogarnąć.

Warunki do zostania modem:
- Znajomość regulaminu i mechaniki forum;
- Brak warnów i nienaganna opinia;
- Staż na forum minimum miesiąc;
- Posiadanie aktywnej KP w momencie zgłoszenia się do naboru;

Tym razem szukamy dwóch modów. Ich zadanie, czuwanie nad porządkiem na forum oraz czacie. Dostępna jest też dla jednej osoby dodatkowa fucha w postaci sprawdzania nowych kart postaci pod względem poprawności. Jako że to pierwszy nabór, cóż, formularz będzie dość uproszczony.

Formularz
Kod:
[center][b]Formularz na moderatora[/b]

[b]Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?[/b]
[b]Czemu chcesz zostać modem?[/b]
[b]Jakich funkcji zamierzasz się podjąć?[/b][/center]
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Sty 06, 2016 7:10 pm

Formularz na moderatora

Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?
Kilka razy odkąd tylko stworzono to forum i zrobię to znów w najbliższym czasie. To pytanie było podczas testu na MG więc wiesz!
Czemu chcesz zostać modem?
Napalona na robotę Undyne, tyle w temacie. Chcę pomóc rozrosnąć się forum, welp nadal je rozgłaszam, ale cóż za sens gdy nie mam jak kontrolować i pomagać konkretniej takim graczom? Poza tym ty bywasz leniwy, więc mogę ci tak pomóc Gallu xD
Jakich funkcji zamierzasz się podjąć?
Przede wszystkim - SPRAWDZANIE KP! Prócz tego ogólny nadzór tematów na forum i... wszystko co mi będzie wolno! Nadzór chatu też! *napalona na robotę*
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Sty 06, 2016 7:56 pm

Wolą boską i podwójną adminowską zostajesz *fanfary*

Przyjęta na stanowisko moderatora
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Wrz 21, 2016 9:38 pm

Drugi nabór na moderatorów

Z racji tego, że jest dodatkowa praca, a ja nie mam czasu, żeby ją wykonywać, chcę sobie przygarnąć podwładnych!.. Emmmm to znaczy potrzebne dodatkowe ręce do pracy pod moim nadzorem.

Warunki do zostania modem:
- Znajomość regulaminu i mechaniki forum;
- Brak warnów i nienaganna opinia wśród graczy/administracji;
- Staż na forum minimum miesiąc;
- Posiadanie aktywnej KP w momencie zgłoszenia się do naboru;

Tym razem szukamy dwóch modów. Ich głównym zadaniem będzie raz w tygodniu przeglądać wszystkie tematy FABULARNE na forum i sprawdzanie, czy ludzie tam piszący nie popełniają błędów ort. i innych podobnych oraz czy nie "czitują" w rozgrywce. Póki co, potem dostaliby dodatkowe zadania. Po sprawdzeniu tematów na koniec tygodnia (w przedziale piątek-niedziela) musieliby owi moderatorzy składać sprawozdanie co, gdzie, jak, do MNIE. Będę zajmować się nadzorowaniem nowych Modów.


Formularz
Kod:
[center][b]Formularz na moderatora[/b]

[b]Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?[/b]
[b]Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się do tej pracy?[/b]
[b]Jak często bywasz na forum?[/b]
[b]Jakich funkcji zamierzasz się podjąć? (prócz jednej wymienionej u góry, sprawdzanie KP póki co nie jest wliczane w jeden z obowiązków, a wręcz przeciwnie, opcja wyłączona)[/b]
[b]Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ost? (zastanów się czy aby na pewno chcesz te robotę!)[/b][/center]


Ostatnio zmieniony przez Undyne dnia Sro Wrz 21, 2016 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Wrz 21, 2016 11:01 pm

Formularz na moderatora

Czy czytałeś regulamin i bibliotykę? tak
Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się do tej pracy? gdy tylko nudzę się przeglądam forum i irytuje mnie niestosowanie się do regulaminu
Jak często bywasz na forum? codziennie gdy Man dostęp.
Jakich funkcji zamierzasz się podjąć? (prócz jednej wymienionej u góry, sprawdzanie KP póki co nie jest wliczane w jeden z obowiązków, a wręcz przeciwnie, opcja wyłączona) chciałbym informować innych o ważnych sprawach. Wiesz, nie każdy widzi aktualności, a ja każdego dnia na czacie lub gg mógłbym ich zachęcić i pogonić.
Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ost? (zastanów się czy aby na pewno chcesz te robotę!)
tak wiem
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyCzw Wrz 22, 2016 12:06 am

♫ Formularz na moderatora ♫

Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?
Yup! W końcu mam tu postać (ba, nawet dwie) i jeszcze mistrzuję, więc robiłam to nie raz, i nie dwa razy (chociaż przyznaję się bez bicia, że czasem zdarza mi się o czymś zapomnieć, ale to rzecz ludzka, tak? W dodatku zajrzeć do bilbiotyki kolejny raz to żaden problem!).

Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się do tej pracy?
Bo odkąd się tu zarejestrowałam, żyję tym forum! TwT
Zakładając tu konto i nieśmiało tworząc KP, nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że tak się w to wszystko wciągnę, że tak polubię ludzi, których tu poznam (w końcu, nawet odważyłam pojechać się do Tomaszowa! ♥)! Czuję się nieswojo jak mnie tu dłużej nie ma, zastanawiam się co u wszystkich słychać, myślę, kiedy będę mogła się z nimi zobaczyć w realu (z niecierpliwością czekam na jakiś forumowy miting, ale sh, nieważne, nie na temat). Uwielbiam czytać ich wypociny, zarówno te prężne i wciągające fabuły (hol, dzień dobry), jak i te leniwie toczące się fluffy~.
No, a tak poza tym - odpowiedzialna maturzystka, humanistka, grammar nazi, w dodatku z dystansem do siebie. Czy może być lepszy towar na moda? B)

Jak często bywasz na forum?
Bałam się, że podczas roku szkolnego moja aktywność drastycznie spadnie, ale okazało się, że... Wcale nie jest tak źle! Raz zaglądam częściej, raz rzadziej, ale wydaje mi się, że tak raz na dobę to jestem.

Jakich funkcji zamierzasz się podjąć? (prócz jednej wymienionej u góry, sprawdzanie KP póki co nie jest wliczane w jeden z obowiązków, a wręcz przeciwnie, opcja wyłączona)
A jakich będę mogła się podjąć? ;w;
Nie no, poważnie - jestem w stanie wziąć na siebie wszystko; od pilnowania porządku na chacie, poprzez pomaganie nowym userom, na rozstrzyganiu jakichś konfliktów kończąc~.

Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ost? (zastanów się czy aby na pewno chcesz te robotę!)
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę!
Powrót do góry Go down
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyCzw Wrz 29, 2016 6:25 pm

A więc kilka słów na początek. Po przejrzeniu waszych zgłoszeń z racji tego, że nie ma więcej chętnych osób póki co wybieram jedno z was. Boską, czyli adminowską wolą ALPHYS
zostaje
PRZYJĘTA NA STANOWISKA MODERATORA!

Niestety drogi Psychopato, nie spełniasz moich standardów, tak więc twoje podanie na moderatora zostaje ODRZUCONE.

Okej a teraz mniej oficjalnie, cieszę się, że mam swoją pierwszą prawą rękę, jednak to, że wyznaczono jednego nowego moderatora to nie znaczy, że nie szukam drugiego! Możecie nadal się zgłaszać do tego stanowiska.
Droga ALPHYS zostanie ci przydzielony dostęp do moderowania tych oto tematów: Ruiny, Las Snowdin, Wodospady. Twoim zadaniem co weekend (sobota/niedziela) jest zgłaszanie mi wszystkich jakiś większych błędów, osób, które nie przestrzegają regulaminu forum i wszystkich innych naruszeń. Dodatkowo sprawdzaj czy ktoś zbyt często nie trenuje, a przy tym poprawiaj błędy w postach, zaznaczając je jakimś swoim stałym, wybranym kolorem. O resztę szczegółów pytaj na PW, czacie lub GG.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Paź 11, 2016 11:45 am

W związku z odejściem Undyne potrzebny nam będzie na forum moderator, który będzie sprawdzał nowe KP. Oczywiście jego zadania nie będą się ograniczały tylko do tego. Nie będę dawał żadnego formularza. Zgłosić się może nowa osoba, ale również ktoś kto jest już modem, aby przyjąć ten dodatkowy obowiązek. Oczywiście w pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia osób, które mają dłuższy staż na forum. Potrzebuję osoby w miarę pewnej.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Grillby
Admin Główny
Grillby


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 267
Join date : 11/01/2016
Age : 26

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Paź 11, 2016 12:56 pm

Hm, zgłaszam się, huh.
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Paź 11, 2016 1:02 pm

Ja także mogę się tego podjąć~
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Paź 11, 2016 3:54 pm

Zgłaszam się. I wiem, ze swego czasu byłem w potrzebie i maly staz na forum ale wiecie, ze szybko ogarnalem jak nasze forum działa itp.
Powrót do góry Go down
Alex
Obywatel
Alex


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435
Join date : 10/04/2016

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Paź 11, 2016 3:57 pm

Tori twierdzi że jestem do tego odpowiednią osobą... więc, cóż. ZGŁASZAM SIĘ (I tak mnie nie przyjmą)
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Paź 12, 2016 1:31 pm

Sorry, psychopata, ale uważam, że wciąż jesteś za krótko z nami, bym widział cię jako moderatora. Czyli realnymi kandydatami pozostają Syu i Alex. Póki co planuję tylko jednego nowego moderatora, więc ktoś musi odpaść. Pytanie komu bardziej zależy na tym stanowisku? To że Alex przyszedł popchnięty przez Tori nie jest dobrą rekomendacją. Potrzeba tutaj osoby zdecydowanej. Proszę mi tu ładnie napisać kto jest całkowicie, absolutnie zdecydowany na bycie modem i wszystkie wiążące się z tym obowiązki.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Grillby
Admin Główny
Grillby


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 267
Join date : 11/01/2016
Age : 26

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Paź 12, 2016 2:17 pm

No więc hm, zgłosiłam się na bycie modem nie bez powodu, bo dość mocno wpieniło mnie to, co stało się na forum i chce pomoc jakkolwiek to ogarnąć, co i tak próbowałam zrobić jako wolontariusz forum kopiując posty każdego, kto pisał na beyondku od 6 do 11 października. Chciałabym też pełnić te funkcje, ponieważ mam ostatnio dość dużo czasu, często zaglądam na forum i prawie zawsze jestem dostępna. Sprawdzanie KP, czy pilnowanie tego, czy użytkownicy przestrzegają zasad na forum nie jest problemem, bo mogę zrobić to dość szybko, a regulaminowe błędy łatwo wyłapać z powodu małej wprawy, ponieważ adminowałam na dużej ilości RP //fejsbukowych, meh// i może nie jest to zbyt duże osiągnięcie zawodowe, ale najczęściej ja byłam od sprawdzania KP i pilnowania graczy. Może aniołkiem nie jestem, ale na forum jestem dość długo, mimo moich dwóch dłuższych przerw nie słyszałam na siebie jakichś wielkich skarg i upomnień poza moim odrobinkę ciętym słownictwem na czacie, które już dawno opanowałam przystosowując się do tego, że ladacznicami mogę rzucać na konfie GG, nie na czacie forumowym. Nie jestem zbyt dobra w takim argumentowaniu czegoś, dlatego też przepraszam za zagmatwanie tekstu. Po prostu nie wiedziałam za bardzo, jak mam się wypowiedzieć dość szczegółowo na temat tego, że jestem zdecydowana na podjęcie tego stanowiska i tego, że byłabym w stanie pełnić też funkcje dobrego moda, gdybym nim została.

Rozumiem, że mogę mieć obniżone szanse z powodu takiego, że nie będąc nawet mistrzem gry zgłaszam się na to stanowisko ale cóż, może się uda!

Alex, twoja kolej. Jeśli to tobie się uda zdobyć stanowisko moderatora, to życzę ci powodzenia w pełnieniu jego funkcji i obyś się sprawował jak najlepiej!  

I przepraszam po raz ostatni za takie masło maślane.
Powrót do góry Go down
Asriel
Bywalec
Asriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 86
Join date : 08/05/2016
Age : 29
Skąd : Z pałacu królewskiego

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptySro Paź 12, 2016 8:58 pm

Dobra, skoro Alex zrezygnował Syouna zostaje nowym moderatorem, który będzie m.in. sprawdzać KP.

Niniejszym nabór zostaje zamknięty.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyPon Sie 07, 2017 4:41 pm

Otwieram ponownie nabór. Na razie szukam jednego moderatora.

Formularz
Kod:
[center][b]Formularz na moderatora[/b]

[b]Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?[/b]
[b]Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się na to stanowisko?[/b]
[b]Jak często bywasz na forum?[/b]
[b]Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ostrzeżenie? (zastanów się czy aby na pewno podołasz!)[/b][/center]
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Patience
Mistrz Gier
Patience


HP : 100
Poziom duszy : 20
Doświadczenie : 37
LOVE : 0
Liczba postów : 558
Join date : 27/04/2017

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyPon Sie 07, 2017 5:05 pm

Formularz na moderatora

Czy czytałeś regulamin i bibliotykę? Owszem, czytałam
Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się do tej pracy? bo mnie ludzie wybrali na chacie kek uważam, że forum potrzebuje aktywnego moderatora, bo moim zdaniem obecny skład potrzebuje pomocy. Nie przeszkadzają mi dodatkowe obowiązki z tego wynikające. Mam dużo czasu, myślę że na studiach też znajdę chwilę, żeby do was wpaść wieczorkiem i zająć się sprawami forum.
Bardzo się wciągnęłam w życie forum i przez te prawie cztery miesiące, co z wami jestem nauczyłam się dużo o tym forum. Wiadomo, nie jest to jakaś wiedza porównywalna z osobą, która jest na forum na przykład od roku, ale zawsze coś. Staram się być też miła dla nowych i pomóc im w rozeznaniu się na forum. Odpisy staram się dawać codziennie albo co dwa dni. Mam doświadczenie jeśli chodzi o moderowanie na forum (od ponad roku z paromiesięczną przerwą jestem moderatorem na innym forum – fakt, że posadę jako jedyna utrzymałam tak długo i przebyłam przez czystki raczej o czymś świadczy), ale wzięcie dodatkowych obowiązków nie będzie dla mnie problemem.
Jak często bywasz na forum? jak widać – codziennie
Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ost? Mam tego pełną świadomość.
Powrót do góry Go down
Sans
Mistrz Gier
Sans


HP : 49
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 95
LOVE : 1
Liczba postów : 276
Join date : 22/12/2015
Age : 32

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyWto Sie 08, 2017 9:22 pm

Formularz na moderatora

Czy czytałeś regulamin i bibliotykę?
Ano z musu trza było i to nie raz!
Czemu uważasz, że akurat ty nadajesz się na to stanowisko?
Ponoć ludność stwierdziła, że się nadaję? D:
A tak na poważnie, widzę co się dzieje ostatnimi czasy na forum i uważam, że potrzebni są do roboty aktywni moderatorzy, którzy nie będą podchodzić do swoich obowiązków na tzw "odwal się". Kiedy pojawiają się problemy i trzeba je rozwiązać, nie ma do tego aktualnie praktycznie nikogo poza głównym adminem, którego przecież nie da się wiecznie pozostawiać samego w tym wszystkim. Zwłaszcza, że to właśnie pozostali admini i moderatorzy byli tymi, którzy chcieli, aby forum dostało drugą szansę i zostało zrespawnowane.
Wydaje mi się, że potrafię być dostatecznie neutralna i stanowcza, aby przynajmniej dopomóc tu i ówdzie. Chcę żeby forum nadal się rozrastało i aby trafiało na nie więcej aktywnych użytkowników, a do tego potrzeba jednak zadbać czasami choćby i o drobiazgi, żeby zarówno nowi jak i starzy userzy mogli poczuć się komfortowo. Zdarza się o tym zapomnieć, ale bez osób sprawujących pewną kontrolę i rozwiązującą spory czy wyjaśniającą nieścisłości, naprawdę trudno nieraz grać.
Zazwyczaj nie pcham się na tego rodzaju stanowiska, ponieważ nie przepadam za nadmiarem odpowiedzialności, więc to dla mnie zabawnie ironiczna sytuacja, ale zależy mi na forum dostatecznie, aby wleźć w to bagno.
Jak często bywasz na forum?
Staram się być codziennie. Bywa, że czasami mogę przez jeden dzień nie móc nic napisać, ale zawsze próbuję przynajmniej zaglądnąć, coby zorientować się w sytuacji.
Czy wiesz, że za nie wypełnianie obowiązków oraz nie wywiązywanie się w terminie może grozić utrata stanowiska, nawet ostrzeżenie? (zastanów się czy aby na pewno podołasz!)
Pfff! Takie sprawy omawiam zazwyczaj na ciemnym zapleczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Buka za gnoja była straszniejsza! A skoro z nią sobie poradziłam, to nic mnie już nie zniszczy!
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów EmptyPon Sie 14, 2017 5:11 pm

Cóż, biorąc pod uwagę, że Grillby i Rhav są raczej tylko tytularnymi moderatorami, a przydaliby się aktywni Biorę was obie na stanowiska moderatorów. Co do kompetencji możemy się ugadać na gg.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Sponsored content





Nabór na Moderatorów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Moderatorów   Nabór na Moderatorów Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Moderatorów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór na MG
» Nabór na funkcje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Nabór-
Skocz do: