Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hej! Zapoznamy się?

Go down 
+11
Shierra
Bez nazwy
Koalius
Chara
Frisk
HTem
Marinette
Reinalynn
Rhav
Wingdings Gaster
KiedyśUndyne
15 posters
AutorWiadomość
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyCzw Maj 26, 2016 3:25 pm

Temat, który powinien powstać, ale nie powstał, więc zrobię go ja. Temat stworzony do przedstawiania się, pokazania się bardziej ze strony usera, a nie postaci. Możesz tu powiedzieć wszystko, co chcesz, aby wiedzieli o tobie inni. Co lubisz, czym się zajmujesz, ile masz lat, jak wyglądasz... to wszystko możesz podać tu, jeżeli tylko chcesz! Wszelakie kontakty do was tj. gg, skype... no może z numerem telefonu nie przesadzajmy, no chyba, że masz tyle odwagi!
No więc jak? Zapoznamy się?
Powrót do góry Go down
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyCzw Maj 26, 2016 3:36 pm

Witajcie! Miło mi założyć ten temat, jak i pierwszej się przedstawić! Nazywam się Natalia (chociaż wolę, jak mówią na mnie Un lub rybka) i mam 17 lat. Urodziny obchodzę 30 kwietnia, co jest podane w danych tutaj na forum. Jestem uczennicą 1 klasy technikum o kierunku architektura krajobrazu. Uwielbiam spotkania z ludźmi, pomaganie im, tak samo jak gry komputerowe (szczególnie lol i osu). Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim w okolicy Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Moimi ulubionymi kolorami są niebieski, czerwony, biały oraz czarny. Jestem cosplayerką, można mnie spotkać na Pyrkonie, jak i Animatsuri. Nad mniejszymi konwentami, albo powinnam powiedzieć innymi prócz tych, jeszcze się zastanowię, czy będę się pojawiać. Dużo krzyczę, jak na prawdziwą rybkę przystało, lubię się bić (na serio jak i dla zabawy)... Ze słodkości... najbardziej lubię lody i czekoladę mleczną, a z dań normalnych spaghetti! Staram się rozwiązywać problemy rozmową, nie jakimiś damskimi fochami. Mój skype to antek814, a GG jest podane w profilu. Telefon podaję tylko po bliższym zapoznaniu i nie bez celu (na PW oczywiście). Przesiaduję dużo na gg, ostatnimi czasy nieco zaniedbuję forum przez życie prywatne. Będę się starać pojawiać na każdym forumowym meecie, jak też będę się starała takowe "organizować". Otwarta na nowe przyjaźnie, trochę dziecinna i z coraz większym dystansem do wszystkiego. Czasem ciężko idzie mi zaufanie innym, szczególnie tym, co chcą być bardzo blisko mnie. Mimo wszystko jestem dobrą przyjaciółką, która za innymi stanie murem, a nawet nadstawi własny kark. Często patrzę na szczęście innych, nie na swoje.
Należę głównie do fandomu Undertale, jednak jestem też w tym Kuroshitsuji (posiadam cosplay Ciela). Kiedyś byłam we FNAF'ie, nim zaczął mnie denerwować. Czasem, jak mi się włączy faza, bywam lekko zboczona... Eeeee może coś bardziej na moją korzyść... Lubię rysować, o! Idzie mi to coraz lepiej, aczkolwiek często brakuje mi weny.
Powrót do góry Go down
Wingdings Gaster
Zakorzeniony
Wingdings Gaster


HP : 100
Poziom duszy : 7
Doświadczenie : 77
LOVE : 6
Liczba postów : 519
Join date : 01/01/2016
Skąd : Powierzchnia

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyCzw Maj 26, 2016 5:22 pm

W takim razie zaklepuję sobie miejsce drugie! Bo czemu by nie.
Także.. Jej! Fajnie, że to czytasz! Nazywam się Milena (chociaż jestem przyzwyczajona, że mówią do mnie przezwiskiem z przedszkola, gdy byłam małą kluską [Berta] i stanowczo wolę jak ludzie zwracają się do mnie Lugia czy Black i takie tam zdrobnienia.) i mam piękne 16 latek, 6 maja mam urodzinki, prezenty mile widziane, ślijcie wszystko do Bledzewa, takie zadupie hen hen pod Gorzowem Wlkp.~
Aktualnie kończę 3 Gimnazjum i wybieram się do Liceum Ogólnokształcącego, a później mam zamiar wystrzelić do Poznania na Grafikę. Jakby nie patrzeć kooooocham wszystko co z grafiką związane, modele 3D (chociaż z tym kuleje), przeróbki grafik, gify. Sama też rysuje i wrzucam swoje prace na DA i Tumblr'a (zarzucę na dole linkami, a co). No i jakby inaczej kocham gry. Tutaj wachlarz jest szeroki.. Danganronpa, FNaF, Osu, LoL, Need for Speed, Wiedźmin, Isaac.. Nawet Minecraft. Wszystkiego po trochu, uwielbiam wszystko jakby nie patrzeć. Szczególnie pixelowe gry *^* Nie ma niczego lepszego. Ale nie skupiam się tylko na grach. W wolnym czasie uwielbiam oglądać anime (jak macie coś fajnego to wiecie co robić :3) i nawet niektóre z aktualnych bajek (Steven Universe, Gravity Falls, czasami Adventure Time i Wujcio dobra Rada, ale to jak mi zdrowo coś odpierdzieli na głowę..). I uwielbiam czytać książki. Po prostu je kocham. Romanse, Horrory, Kryminały.. Wszystko co mnie zaciekawi, zostanie przeczytane.
Moje ulubione kolory: czarny, czerwony, fiolet i błękit. Ulubione słodkości: WSZYSTKO CZEKOLADOWE. Ulubione danie: Spaghetti, nasz kochany polski schabowy i rosołek, hue hue. Ulubiony gatunek muzyczny: KURDE WSZYSTKO, chyba. Tylko psik z Disco polo, nienawidzę ;-;
Jak na niedoszłą Alphys przystało, jestem nerdem, jestem nieśmiała (internety wszystko maskują) i chyba dodać można do tego jeszcze pierdyliard wszystkiego co na świecie. Ot, taka mieszanka. Konflikty stanowczo wolę rozwiązywać słowami niż przemocą, chociaż czasami inaczej się nie da. Jakbyście mieli jakiś problem, piszcie śmiało, podobno dobry ze mnie słuchacz więc pewnie jakoś wam to pomoże! GG podane jest w profilu, mój skype to lugiafly, a numer telefonu dostaniecie jak zasłużycie.
Na konwentach czy meetach raczej mnie nie zobaczycie #NadopiekuńczyRodzice i #ZadupieDolnieNieMaAutobusuDalejNiżJednaMieścina.
Och.. I jestem leniwą kluską, więc jak coś ode mnie chcecie to musicie mnie pogonić inaczej będę czekać na ostatnią chwilę. I nie wińcie mnie za moje dziwne poczucie humoru.. *śmieje się z praktycznie wszystkiego, nawet jak coś było słabe*.

Linkiiiii:
http://lugiafly.deviantart.com/
http://lugiafly.tumblr.com/

Wow wow. Nawet kanał na YT, chociaż prawie nic już nie wrzucam.
https://www.youtube.com/user/LugiaFly
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyCzw Maj 26, 2016 9:56 pm

Cześć i czołem! (Trzecie miejsce, yay jeszcze podium)
Mam na imię Zuzanna, nie przepadam za zdrobnieniem Zuzia, toteż wszyscy na ogół mówią mi Kapciu, chociaż znajomi z internetu bardziej skłaniają się ku Dżemor (moim pierwszym nickiem na dA było Ilikejam i dalej poszłooo). W tym roku będę już pełnoletnia (dokładniej 16 sierpnia, jakby ktoś chciał wiedzieć ouo). Jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego~. Mieszkam pod Warszawą (haha, tak naprawdę to Radom, ale bardzo lubię tego mema).
Wcześniej wspomniałam coś o dA, nie? No, rysuję sobie troszkę //jeśli ktoś jest bardzo ciekawy to odsyłam tutaj//. dA już od dawna nie używam, tak samo jak tumblra. Jeśli chodzi o rzeczy w których siedzę to: chińskie bajki, Steven Universe, Rick and Morty (ba, na zeszłorocznym Hellconie robiłam instant cosplay Ricka), Gravity Falls, Sherlock BBC, Supernatural, The Walking Dead (chociaż z dwoma ostatnimi jestem w plecy od ponad roku i nie mogę się wziąć T^T""). Czasem sobie gram w gry (moimi faworytami na dzień dzisiejszy są Soul Calibur V, Don't starve, no i Undertale oczywiście). Jestem koncertowym zwierzem, gdy tylko mam możliwość wyruszam w pogo, chociaż tak naprawdę słucham wszystkiego. Uwielbiam też podróżować i mogę się pochwalić, że mam już całkiem sporo krajów odhaczonych z mojej listy "must see". Jestem człowiekiem uzależnionym od słodyczy (ale to się niedługo zmieni! Zamierzam schudnąć do studniówki! :'D) i jem naprawdę wszystko co ma w sobie cukier, chociaż cukru samego w sobie nie lubię, nawet herbaty nie słodzę :I.
Jeśli chodzi o moją osobowość... Typową Alphys, o dziwo, nie jestem, a tak przynajmniej mówią. Chociaż na początku niemalże każdej znajomości jestem strasznie nieśmiała, a przy większym tłumie boję się odezwać (ba, czasem nawet na wszelkich konfach fejsbukowych/gadugadu mi nie idzie) to... Ponoć jestem sympatyczna. I mam zapędy przywódcze. Tbh nie wiem ile w tym prawdy, ale mam nadzieję się kiedyś z wami spotkać, wtedy każdy sam oceni ;w;

Mam nadzieję, że wybaczycie mi za tak dużą ilość linków uwu"""

Awwwwwww urocza Aliś. Moim nowym celem życiowym jest danie ci buziaka w policzek ;>
Powrót do góry Go down
Reinalynn
Mieszkaniec
Reinalynn


HP : 100
Poziom duszy : 2
Doświadczenie : 40
LOVE : 1
Liczba postów : 174
Join date : 04/01/2016
Age : 30

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPią Maj 27, 2016 6:12 pm

...nie wierzę, że zdecydowałam się tu napisać ;-;

No więc hej.
Mam na imię Aneta, ale to imię jest paskudne i cholerstwa nienawidzę, więc może lepiej niech tutaj zostanę wiewiórką. Ewentualnie Winter, Win, Winny, czy jak tam wolisz. Swoją drogą swego czasu w podstawówce nazywali mnie Wiewiórą, nawet mimo tego, że ruda nie byłam i być nie zamierzam.
Mam 22 lata. Tak, jestem stara. I studiuję ochronę środowiska. Mieszkam w takim małym miasteczku w pobliżu Częstochowy. No, może nie aż w takim pobliżu.
Co do moich zainteresowań... No cóż, rysuję, a raczej próbuję. Czy mi to wychodzi,to sama nie wiem. Moje bazgroły publikuję tutaj, bo mnie kiedyś pewna znajoma do tego namówiła. Nic specjalnego, po prostu kredki i trochę czarnego cienkopisu. Kiedyś też tam jakieś opowiadanka pisałam, ale nie wychodziło mi to, więc przestałam.
Poza tym nic szczególnego. Co do muzyki słucham prawie wszystkiego, zależy od tego, na co akurat mam ochotę (ostatnio przewaga rocka i metalu, lecz to się może zmienić lada dzień). Ulubionych zespołów/wykonawców podać nie potrafię. Dość sporo gram, aktualnie najbardziej chyba lubię FNaFa i Undertale oczywiście. Podałabym może i kilka innych tytułów, ale zbyt leniwą cholerą jestem i spałam dzisiaj trzy godziny, przez co nie myślę. Telewizji prawie nie oglądam. Tak więc ulubionych filmów czy seriali też nie posiadam.
Uwielbiam zwierzęta wszelkiego rodzaju, ale najbardziej koty, psy, a także króliki i wiewiórki (to było do przewidzenia, prawda?). Lubię słodycze, których jem aż za dużo. A moimi ulubionymi kolorami są czarny, niebieski i fioletowy. Byle nie róż, róż jest be.
Jestem...hmm, dziwna? Przynajmniej tak twierdzi większość osób, jakie znam. Miewam humorki i dziwne pomysły, bywam nerwową i kłótliwą jędzą, w dodatku upartą, jak osioł. Mało mówię, przy czym zazwyczaj chorobliwie się wstydzę gadać o moich zainteresowaniach, ani też ogólnie o sobie (dlatego nie wierzę, że właśnie to piszę ;-Wink. Tak właściwie to jestem takim typowym nerdem bez życia, nie ma co ukrywać. W dodatku leniwym. Z dziwnymi humorkami i jeszcze dziwniejszym poczuciem humoru. Podobno sprawiam wrażenie ponurej i drażliwej, ale chyba aż tak źle nie jest, kiedy już kogoś poznam. Wtedy to nawet i powygłupiać mi się zdarza.
Spotkać się ze mną raczej nie idzie, bo średnio mam możliwość ruszyć się z domu (wiewiór całe życie spłukany jest ;-Wink.
Powrót do góry Go down
Marinette
Mieszkaniec
Marinette


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 30
LOVE : 0
Liczba postów : 160
Join date : 19/01/2016

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPią Maj 27, 2016 8:06 pm

No, nie wyrobiłam się by być na podium, ale i piąte miejsce mnie zadowala, nioch nioch. Ale bez większego pitolenia zacznę może od początku. A więc kochani szykujcie sobie coś do picia i jedzenia, ponieważ będzie to dłuuuuugi wywód Cyśki.

Jak mam na imię?:

Jak mnie zwą?:

Skąd jestem i gdzie mieszkam?:

Ile mam lat?:

Jaka jestem z charakteru?:

Może coś więcej?:

A jak wyglądam?:

Co takiego lubię?:

Mówiłam coś o grach komputerowych?:

Gdzie się udzielam?:

Robię coś ciekawego?:

Fandomy?:

Konwenty?:

To by w sumie byłoby na tyle, ale znając siebie pewnie sporą część zapomniałam wpisać, ale kij z tym! X’D W końcu rozpisałam się chyba za trzech, a Ci którzy zdołali przeczytali całość ― GRATULUJĘ! Po nagrodę proszę zgłosić się do mnie na pw lub gg! xD A teraz odmaszerowuję, Generale!
Powrót do góry Go down
HTem
Bywalec
HTem


HP : 80
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 79
Join date : 26/05/2016
Age : 24
Skąd : Centrum

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyNie Maj 29, 2016 8:30 pm

Witajcie ziemianie. Nie wiem czemu to piszę, pewnie po to aby zabić nudę.
*Ekhem ekhem*
Jestem Helena (Wow ale zaskoczenie), zaraz kończę gimnazjum i mieszkam w Łodzi. Czasami przezywają mnie lamą, Helokiem lub łosiem, gdyż często opowiadam suchary i, szczerze mówiąc, nie jestem ogarnięta. Jeśli ktos mnie obrazi, to ja się zaśmieję, a dopiero po kilkunastu godzinach (głównie jak jest 12 w nocy i próbuję spać) orientuję się co ktoś miał na myśli.
Ogólnie to jestem pozytywnie nastawiona do życia, mam dosyć średnie stopnie, wyjątkiem jest biologia (kocham) i hiszpański. Uczę się jeszcze angielskiego i niemieckiego.
Lubię dużo pisać, w sumie pisałam 5 opowiadań, skończyłam dwa. Dużo też rysuję, w podpisie macie link do mojego DA, a na DA do Tumbrla. Jestem też na forum Uru'baen.
Jeszcze jakieś zainteresowania?
UNDERTALE oczywiście (Team Papyrus), do tego Ratchet i Clank, Okami, World of Warcraft i ogólnie Blizzard, kiedyś FNaF, od niedawna LoL i jeszcze lubię sobie popykać w inne gry na konsoli. Zamierzam zagrać w pokemony Sun, Moon i Y. Chciałabym też bardzo zagrać w Splatoon, Aion, w najnowszego Ratcheta and Clanka oraz pierwsze trzy gry tej serii. Oglądam Jacksepticeye, Markipliera, LeafyisHere, Xyrcon i Kuledud3, kiedyś ReZi, Masterczułek, Pewdiepie i Multigameplayguy.
Oglądam filmy przygodowe, Disney, Pixar i generalnie filmy animowane, lubię fantasy, kocham czytać komiksy i fan-fici, zamierzam własny komiks zrobić (ale fabuła mnie tak boli :'D)
Tak na przyszłość: Rzadko jestem poważna, ale czasami zdarzają się humorki, bardzo nie lubię przemocy itp, używam za dużo emotek i ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc proszę się przyszykować.
Mam czasami odpały, ciche momenty, staram się być miła, a jeśli coś zdarzy mi się niefajnego powiedzieć, to bardzo przepraszam. Jestem dosyć dziecinna i nie widzę wszystkiego (>.>).
+Nosze okulary (wada -4)
+Mam w luj zwierząt, mój ulubieniec to kot Karmel (aka. Viserion, Karmelito, Nasraj) i wąż Aleksander II Wielki (aka. Alex, Aleksio, Alekei)
+Mam nadpobudliwość i zaburzenie koncentracji
+ŚPIEWAM JAK SYRENA NA OPAK PODCZAS KACA, ale lubię śpiewać ;-;


MIŁO WAS POZNAĆ :'D
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptySro Cze 08, 2016 7:25 am

Wszędzie mnie jest pełno to i tutaj się pojawię \o/
Któż nie za waszej cudownej i dobrodusznej królowej? BI

Właściwie to mam dwa imiona ale ciężko się używa takiego combosa więc zostańmy przy pierwszym - tej-która-szukała-swojego-Romeo, znaczy się Julii. Pseudonimy? Najczęściej znajdziecie gdzieś tam na konfie czy czacie Tori, Yuu, Torchińcia (Burgeś, kocham cię ♥), Chińcia (Flowey, Ciebie też kocham ♥♥).
Skądś mnie kojarzycie? Nic dziwnego - milion forów RPG Hetaliowych, cosplaye, konwenty, dramy, skandale z gwiazdami kina, własny program na TVN... a nie, tylko te 3 pierwsze rzeczy tak naprawdę c: No, ewentualnie wpadliście na mnie gdzieś w mieście królów Polskich. Tak, wasza królowa mieszka tam, gdzie kiedyś królowie BI
UT poznałam dzięki tutejszej Flowey więc zażalenia i skargi za moją obecność tutaj kierować do tej pani ♥ (tylko uważajcie na jej magiczne nasionka miłości :c). Co do innych gier... Raczej typem gracza nie jestem, więc co najwyżej będę znać tytuły z letsplayów na youtube.
Anime? Przyznaję bez bicia - słabiej znam, bardziej od strony strojów/wyglądu z powodu zafascynowania cosplayem (yay, nawet wygrałam raz nagrodę ♥♥ >u< ). Serie rzadko oglądałam Z POWODU BRAKU CZASUUUU D:
Nie-anime? Kreskówki \o/ Wielka fanka Adventure Time i MLP się kłania. Innych serii zresztą też, jednak te dwie najlepiej zagościły u mnie w serduszku jak na razie c:

Choć jestem całkowicie nieuzdolniona plastycznie (ale moje rysunki możecie w kilku lokacjach znaleźć, yolo :'D) to nadrabiam to brakiem zdolności pisarskich - ot, z nudów chętnie tworzę fanfiki.. Może kiedyś umieszczę je w innym miejscu niż dysk twardy zdechłego laptopka (trust me - to naprawdę trup, kto na konfie widział wielkie starcie Toriel vs technologia ten wie jaką klęskę poniosłam :< )

Czas-spędzany-poza-komputerem?
Podróże! <3 Jak ktoś chce darmowy przewodnik po Europie to zapraszam do mnie! Poza Europą jedynie Chiny, Izrael i Egipt, a w niedalekiej przyszłości Rosja~
Sport? Typem sportowca nie jestem, jednak trenuję taniec na rurze. Nie, nie robię prywatnych pokazów c':<

Poza tym ślę całuski i tulaski każdemu, yay ♥
(O matko, nie napisałam tutaj nawet 1/100 informacji o mnie D: )
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyCzw Cze 16, 2016 12:03 am

hej
jestem Szymon Strugała, lat 18, i uwielbiam robić różne rzeczy na kompie. z gier ubóstwiam Undertale, a z programów Miku Miku Dance.
w szkole uczę się matmy, fizyki i informatyki ( rozszerzenia ). lubię też czytać książki, aktualnie zwiadowców.
prubuję tez tworzyć własne gry
mail : raymanik01@gmail.com
Powrót do góry Go down
Koalius
Obywatel
Koalius


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 284
Join date : 14/02/2016
Age : 32

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPią Sie 05, 2016 8:59 am

Cześć :I
Nazywam się Luke, jestem człowiekiem :I Mam wzrostu metr dziewięćdziesiąt dziewięć, wagowo przez szpital spadło mi dziewięć kilo. No więc teraz ważę sto sześć BI. No ale dosyć o moim sexy ciałku, bo jeszcze jakieś zboczeńce będą chciały dotknąć :I.

Ogólnie nie należę do normalnych ludzi, jestem jak to się mówi new age wariat i czasami ciężko zrozumieć co mam w głowie. Z resztą Undy wypijała mi alkohol z butli, więc trochę wie >_> mein miód pinty.
Ogólnie interesuję się larpami, konwentami i odrobinę cosplayami. Co prawda jeszcze nigdy cospleja nie zrobiłem, no ale może kiedyś zrobię. Kiedyś :I
Larpy - Początkujący/Uczeń - Miałem już postać, bawiłem się dobrze i wkręciłem się dość szybko. No tylko zawszę problemem jest czas. Byłem NPC - Potworek do bicia :I /
Konwenty - Pyrkon all time / Wizja <- jakoś tak, konwent w Warszawie. Byłem tylko raz.
Cosplej - Raz przebrałem się za mikołaja w zimę BI

Mało gram, częściej siedzę na pbf'ah. Choć teraz mi się praca rozkręca, więc pewnie czas mi się zmniejszy. :V

Uprawiam sport - Leniowanie :I
Anime/manga - Hmm ogólnie raz na jakiś czas obejrzę, ciężko mi znaleźć dobre anime. Mangę czytam raz na jakiś czas.
Dziwne - Jestem dziwny BI Bardziej zboczony od Undy.

Info dla tych co kiedyś mnie spotkają!!!!!
- Ogólnie na pierwszym spotkaniu zachowuję się normalnie, małomówny i ogólnie stoję dwa metry dalej i takie EMO. Muszę się przyzwyczaić, żeby uwolnić swój umysł i zniszczyć dzielnicę :I

MiŁo WaS PoZnAć













































































But nobody ......................... Care :CCCCCCCCCCCCCC
Powrót do góry Go down
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 25

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPon Sie 22, 2016 1:50 pm

Usunąłem post bo zawierał przestarzałe informacje.




Ostatnio zmieniony przez knuxfanwin8 dnia Sro Mar 01, 2017 7:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Shierra
Bywalec
Shierra


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 53
Join date : 11/08/2016
Age : 23
Skąd : Piotrków Trybunalski

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPon Sie 22, 2016 3:05 pm


    hOI! Czas się przedstawić i powiedzieć coś o sobie. ^^'Jestem Oliwia, większość osób przezywa mnie Olefka(tak, z błędem .-.). Moje przezwisko wzięło się z harcerstwa, gdzie na mojej pierwszej zbiórce musieli mi wymyślić przezwisko, gdy zorientowali się, że w drużynie są dwie Oliwie. Pełna historia powstania "Olefki" jest jednak długa i nie chcę nią was zanudzać.Urodzinki obchodzę dnia 23 stycznia. Niezbyt chciałabym mówić ile mam lat. To wiedza tylko dla wybrańców ;vMieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, niedaleko Łodzi. Często jednak wyjeżdżam również do Bełchatowa, Szczercowa. Nie jestem typową dziewczyną, która lubi chodzenie po sklepach, galeriach, rynkach etc. Pójść mogę, ale jakoś za tym nie przepadam... Większość czasu spędzam zazwyczaj w domu(nerd) i oczywiście siedząc przy komputerze(no-life). Gram w gry takie jak Aion, LoL, Osu!, Elsword. Gdzie przy pierwszych dwóch mogę przesiedzieć nawet cały dzień ;-; Fabułę Aiona, wszystkie questy i dialogi po "jasnej stronie mocy" znam na pamięć. Niestety... xd Chciałam też kiedyś zająć się cospalyowaniem różnych postaci. Jednakże zazwyczaj bawię się tylko z wszelkiego rodzaju broniami, kulami, magicznymi księgami etc. Ze zbroją bawiłam się tylko raz, ale niestety materiały są dla mnie za drogie. Gram aktualnie na trzech forach, co jest strasznie męczące i nikomu tego nie polecam...Co tu jeszcze... znajomi mówią, że jestem otwartą i wrażliwą osobą. Często wyrażam swoje emocje, ale staram się przy tym nikogo nie obrażać. Bywam niestety bardzo naiwna, co udowodnił chociażby mój ostatni związek(w którym to nauczyłam się być trochę zboczona, halp). Można to łatwo też zobaczyć w każdej rozmowie, w której uczestniczę. Mimo ogromnej ilości czasu przed komputerem uwielbiam wychodzić na dwór, spotykać się ze znajomymi, albo wychodzić z psem na długie spacery przy jeziorze Bugaj, albo po mieście. Uwielbiam kolor czerwony i czarny. Ostatnio przekonuję się też do turkusowego. Uwielbiam lody, szczególnie kokosowe i waniliowe *-* Łatwo się stresuję, mam tremę i boję się okropnie większości horrorów. Bardzo. Chowam się zazwyczaj w drugim pokoju, gdy ktoś je ogląda i włączam na słuchawkach muzykę na full, by nic nie słyszeć xdd Lubię gadać nawet jeśli trudno podtrzymać mi rozmowę :c Potrafię wyczytywać zamiary i emocje ludzi za pomocą ich mowy niewerbalnej. Niektórzy uważają, że jestem okropnie słodziutka i bywam dziecinna(ale to nie jest prawda. chyba :c). Bywa, ze kiedy jestem naprawdę smutna, przybita lub przez kogoś skrzywdzona udaję, że wszystko jest w porządku. Nie lubię kiedy inni zwracają na mnie zbyt wiele uwagi lub są w jakiś sposób smutni z mojego powodu/martwią się.Oglądam za-dużo anime, czytam za-dużo mang. Tych drugich mam co prawda niewiele na półce, ale często pożyczam od znajomych. Mimo czasem sporej obsesji na tym punkcie nie tworzę raczej zbyt często inspirowanych nimi prac. Rysuję i maluję zazwyczaj tylko smoki, postaci z UT, ewentualnie moje OCełki.
    Mam dziwne nogi i nie pytajcie proszę w jakim sensie.
    Wracając do tematu Undertale. Przeszłam Pacyfistyczną ścieżkę dwa razy plus raz z koleżanką, genocide raz i raz też z koleżanką(xd). Często jednak próbuję uzyskiwać różne zakończenia na zwykłej ścieżce. Samą grę przeszłam więc wielokrotnie(ponad 10, to na pewno). Poznałam ją kilka dni po wypuszczeniu w sumie nie pamiętam już w jaki sposób... Obejrzałam już chyba wszystkie możliwe mini-komiksy, animacje, piosenki i inne takie z ut. Subskrybuję chyba każdy kanał, który się nimi zajmuje. To już trochę podchodzi pod obsesję ;-; Znam teksty kilku piosenek związanych z grą.
    W realu zdarza mi się rzucić jakiś typowo Sansowy żart xd
    Jestem wielkim fanem serii Underverse!Sans i Glichtale C: W realu nie mam nikogo z kim mogłabym się podzielić moją miłością do UT, a w szczególności Sansa i jego wszystkich równoległych wersji x) #Foreveralone #Bonely
    Ale was zanudziłam się rozpisałam :'D
Powrót do góry Go down
http://koohori.deviantart.com/
Rosa
Żółtodziób
Rosa


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 29
Join date : 22/11/2016

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptySro Lis 23, 2016 11:12 pm

Oiii no to czas się przedstawić!

  • Nazywam się Magda (Makta na fb bo śmieszniej xD) i w sierpniu 2k17 będę proud 18. Mieszkam w krainie węgla i zanieczyszczeń (ŚLUNSK) i nie umiem się zdecydować co w końcu chce robić po humanie.
    W szkole wszyscy mnie kojarzą jako ta co zawsze postawi na swoim, ta co się rzuca w oczy i ta dobroduszna (a to wśród tych co mnie znają bliżej). "Pretensjonalno-Roszczeniowa" - jak to sam dyrcio powiedział. Cóż... Lubię się wyróżniać. Mam kolorowe włosy : D
  • Obdarzyło mnie życie duszą artystyczną i mam predyspozycje do śpiewu, rysunku i w sumie wszystkiego co ze sztuką związane (Jestem też zdolnym językowcem #english forever#). Śpiew ruszyłam dopiero teraz, bo bałam się wcześniej. Swego czasu dużo rysowałam, ale trochę to porzuciłam. Strasznie mnie to męczy. Znaczy jest super i w ogóle, ale dla mnie w roku szkolnym nawet granie to straszny wysiłek sooo... :/ Ale za to przerzuciłam się na inną formę sztuki - makijaż! Kocham. Po prostu kocham. Mocne makijaże, sceniczne lofff <3


Co tu tak jeszcze....

  • Oh, jestem niespełnionym rajdowcem i mechanikiem na humanie... xD Interesuje się motocyklami i samochodami, ale nie miałam już dawno czasu żeby się w to zagłębić. Na 18 na pewno zdaje na motor, a potem coś w tym kierunku na pewno ruszę <3
  • Markiplier i Jacksepticeye - można powiedzieć, że uratowali mi życie. Kto będzie chciał więcej usłyszeć- zapraszam Razz
  • Gram w gry - moje ulubione hobby. xD A moją ulubioną książką jest Metro 2034.
  • Generalnie jestem buntowniczym turbośmieszkiem, mam nadzieję, że jakoś ze mną wytrzymacie : *
Powrót do góry Go down
Vritte
Żółtodziób
Vritte


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 17
Join date : 21/11/2016
Age : 21

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPią Lis 25, 2016 9:04 pm

No to cześć, czas sie przywitać!

Nazywam się Maja, po prostu Maja, na większości stron internetowych Seluna lub inne wariacje od tej nazwy. Jestem fstrentnym gimbusem, więc należę (chyba) do tej młodszej części tego forum, ale mam nadzieję, że aź tak tego nie widać :v . Jestem tym typem człowieka, który interesuje sie absolutnie wszystkim i przez to wciąż nie może sie zdecydować nawet między tym, czy chce iść na Szkołę Filmową czy chemię.

Ogólnie nie jestem typem gracza, ale do zagrania w Undertale namówiła mnie moja przyjaciółka, a namawiała mnie ona tak długo, że W KOŃCU dałam się przekonać. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepsza ze wszystkich czterech gier w jakie kiedykolwiek grałam :3 . Trudno mi wybrać ulubioną postać, bo dosłownie kocham je wszystkie, ale bardzo lubię Napstablooka, Papsa, Asgore'a i (kto by się spodziewał) Sansa. Najmniej chyba lubię Toriel (ALE JĄ TEŻ KOCHAM TORI NIE BIJ PLZ).

Jeśli chodzi o inne rzeczy to jestem wielkim fanem Breaking Bad (a Jessego w szczególności <3), MLP, The Last Airbender, Sherlocka... długo by wymieniać ;_; . Zawsze chciałam pojechać na jakiś konwent typu Pyrkon, ale nadopiekunczy_rodzice.exe. Mam nadzieję, że jak będę starsza, to się trafi jakaś okazja.

Co by tu jeszcze...
Moja młodsza siostra jest wielką fanką Undertale, ale na razie nie pokazuje jej tworczości internetowej, bo ma 10 lat i trochę się o nią boję.

I ogólnie to chyba się bedzie fajnie grało c: .
Powrót do góry Go down
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyWto Lut 28, 2017 12:33 pm

No cóż, jako że jak na razie czekam na akcept KP, to postanowiłam, że nieco się po udzielam na offtopie. Tak więc, zaczynając od początku. Moje imię brzmi Krystyna, ale wszyscy wołają na mnie Wolfie, mam 21 lat, a już za miesiąc stuknie mi 22. Mieszkam w krainie wielkich jezior - na Mazurach. Skończyłam liceum na kierunku biologiczno-społecznym, oraz przez pewien czas uczyłam się w szkole policealnej na kierunku technik masażysta i technik usług kosmetycznych (fun fuckt, zapisałam się tam tylko ze względu na naukę masażu, która odbywała się na drugim roku, bo mnie nie kręcą kosmetyki, makijaże itp., jeśli już się maluję to naprawdę na jakieś wielkie okazje typu bale i wesela), ale obecnie rzuciłam tę szkołę i po poprawie matury mam zamiar udać się na studia pedagogiczne. Ogólnie można by uznać mnie za chłopczycę, nie noszę makijażu, ciuchy najbardziej lubię luźne i wygodne, nienawidzę obcasów, sukienek spódnic i innych dziwnych wdzianek, a w dodatku interesuję się grami, rpg-ami, larpami, oraz jestem w fandomie bronies i furry. Poza tym nie pogardzę dobrym anime typu Dragon Ball, Naruto, król Szamanów, lub Soul Eater. Jeśli chodzi o gry mam kilka ulubionych, wśród których oczywiście jest undertale które przeszłam już ładnych kilkanaście razy (poza genocide, jeszcze nigdy nie udało mi się przejść sansa XD), ale poza tym lubię Skyrim, The Binding of Isaac, FNAF-a, MC, Life is Strange i jeszcze trochę innych. Ogólnie jestem osobą lubiąca masę rzeczy, uwielbiam muzykę(W szczególności Rock, ale ogólnie słucham prawie wszystkich gatunków zależy, co mi wpadnie w ucho, ale nie trawię rapu (z kilkoma wyjątkami) oraz regge), filmy(Tutaj różne gatunki, uwielbiam animowane filmy Disneya, serię Jak wytresować smoka i masę inych animowanych, ale tez nie pogardzę dobrym filmem fantastycznym, przygodowym lub jakąś mądrą komedią), gry(wspomniane już wcześniej, ale głównie lubię sandboxy, oraz gry, które mają dobrą fabułę), anime(oglądam głównie shouneny jak wymienione wyżej, ale nie pogardzę też nieco innymi typami, wśród których moimi faworytami są No game no life, shokugeki no souma, Binbougami ga i kilka innych)MLP (W serialu zatrzymałam się na 5 sezonie, ale sama często grywam RP w kanonie mlp)Furry(Należę do fandomu, posiadam własną furrsonę, którą jak nie trudno się domyśleć jest wilk, na jej podstawie robiłam postać na forum), RPG, PBF-y i LARP-y(co prawda z typowymi RPG nie miałam nigdy zbyt dużo do czynienia, podobnie jak z LARPAMI, albowiem jak na razie brałam udział w jednym, ale wiem że z pewnością nie jest to mój ostatni), rysowanie(choć kompletnie mi nie wychodzi, to lubię czasem sobie trochę porysować, a raczej po bazgrać XD),tatuaże(jak na razie posiadam jeden zrobiony ledwo tydzień temu na łydce, lecz w przyszłości z pewnością pojawi się u mnie kilka kolejnych dziar),Youtube(uwielbiam oglądać kilku YouTuberów jak Eleven, Ziemniak, MagdalenaMariaMonika, Starbot Dubs, Magic of Y i BOXDEL), do tego pewnie by się znalazło coś jeszcze, ale ogólnie można powiedzieć że jestem dorosłą o duszy dziecka. Poza tym miewam dość wybuchowy charakter, no i mam ogólnie dość specyficzny charakter, bo wśród obcych na ogół jestem dość cicha i spokojna, oraz nieśmiała, ale wśród przyjaciół jestem pewna siebie, wygadana i pełna energii, tak samo jest na konwentach, oraz w wypadku znajomości przez internet.

No dobrze, to trochę powiedziałam o sobie, to teraz o tym jak znalazłam się wśród fanów Undertale. Zaczęło się od tego, iż znajomy niemal ze non stop nawijał o tej grze (przy tym tez naspamił kilkoma spoilerami, za które go nienawidzę -_-), ale po pewnym czasie zachęcił mnie do gry, zaczęło się jak zapewne u każdego - Toriel rozpadła się na pył, a ja przestraszona od razu reset gry i próbujemy inaczej. Gdy już to ogarnęłam poszłam dalej w świat UT, z czasem wciągnęłam się to tego stopnia, że przechodziłam grę raz za razem, szukając nowych easter eggów i innych ciekawostek. Z czasem zaczęłam też słuchać muzycznej twórczości fanów tej gry, po czym przez przypadek natknęłam się na youtubie na fandubbing bloga Ask Drung Chara z tumblura (swoją drogą polecam, świetny blog :3), z Youtuba dostałam się na tumblura gdzie w przeciągu nie całej godziny przeczytałam całe 7 stron bloga które w tamtym czasie tam się znajdowały. Tak też na youtubie Starbot Dubs pooglądałam kilka innych fundubów, między innymi z różnych AU Undertale-a, a z czasem, znów dzięki owemu kanałowi trafiłam na tumblur ask mercy series. Owy blog pochłoną mnie bez końca, pełne 83 strony przeczytałam bez przerw w około 2-3 godziny. rzadko bywa, aby coś wciągnęło mnie aż tak, lecz niestety okazało się iż blog jest chwilowo wstrzymany i nie wiadomo czy w ogóle będzie kontynuowany. No cóż, był to ból i żałość, ponieważ wciągnęłam się w życie bohaterów które było momentami urocze, smutne, a nawet straszne, ale ogólnie niesamowicie wciągające i pozwalające poznać bohaterów (polecam przeczytać każdemu kto zna angielski na takim poziomie, by płynnie czytać i rozumieć co się czyta) Tak też pewien czas temu trafiłam tutaj, jako że wtedy nie miałam czasu, to skończyło się na samym oglądaniu forum, ale wczoraj w akcie nudy postanowiłam zawitać na to forum i przeżyć tu wiele świetnych przygód :3

To by było chyba wszystko, co mam do powiedzenia o sobie. na koniec, jako ciekawostkę dodam, że mimo iż mam już prawie 22 lata na karku, to mój wzrost to jedynie 150 cm przez pewne problemy hormonalne, lecz przyzwyczaiłam się do mojego wzrostu i jedynie napawam się reakcją ludzi gdy dowiadują się o moim prawdziwym wieku :3
PS. Na dokładkę podrzucę linki do wspomnianych blogów i kanału z fandubbami z Undertale :
http://askmercyseries.tumblr.com/page/83
http://ask-drunk-chara.tumblr.com/tagged/asks/chrono
https://www.youtube.com/channel/UCtB89CyyMcewHeC3kuyC5TQ

Powrót do góry Go down
Napstablook
Żółtodziób
Napstablook


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 23
Join date : 11/04/2016
Skąd : Wodospady

Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? EmptyPią Mar 03, 2017 2:49 pm

Już tu pisałem, ale na swoim starym koncie, i stało się nieaktualne, więc napiszę od nowa
Cześć! Jestem knuxfanwin8, mówcie mi KnuxFan. Jeśli znajdziecie na forum (ba, nawet w tym temacie) usera knuxfanwin8 - to byłem ja. Byłem. Ale przejdźmy do podstaw:
Jestem osobą która woli się nie ujawniać. Mój wiek, imię, zdjęcia - nigdzie nie znajdziecie. (A jeśli znajdziecie, to szybko się skontaktujcie, bo mogłem mieć jakiś data leak.) Na co dzień jestem po prostu zwykłym chłopakiem który czatuje przez cały czas i odwiedza różne fora, poza tym gra w różne gry. Do moich ulubionych miejsc do czatowania należą Aurora Community i Beyond Undertale (Tak, lubię konfę). Do forów zalicza się oficjalne forum Geometry Dash i Beyond Undertale (jak już wspominałem, byłem tu. Byłem). Lubię grać w Paladins i Geometry Dash. Poza miłośnikiem czatów i forów jestem też gamedevem (Mam grupę Indie Game Dev ale, cóż, nic nie robię Razz) a także w wolnym czasie tworzę strony internetowe, opowiadania i muzykę.
Drogi kontaktu:
Discord - knuxfanwin8#1701 (Discorda używam codziennie, także pilne sprawy do rozwiązania JUŻ, TERAZ przysyłać tutaj)
E-mail: knuxfanwin8@gmail.com
Twitter: knuxfanwin8
Jeśli odpowiem po angielsku, nie martwcie się - zwykle używam tego języka, wystarczy że powiecie coś po polsku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hej! Zapoznamy się? Empty
PisanieTemat: Re: Hej! Zapoznamy się?   Hej! Zapoznamy się? Empty

Powrót do góry Go down
 
Hej! Zapoznamy się?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu-
Skocz do: