IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Hol Osądu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
W.D. Gaster

HP : 100
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 50
LOVE : 5
Liczba postów : 447

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Wto Sie 23, 2016 9:42 pm

To co się działo było w pewnym sensie nie do pomyślenia. Nigdy nie przypuszczał, że kiedykolwiek będzie mógł doczekać chwili podobnej do tej. Błogie uczucie radości wypełniało go po brzegi, otaczało każdą kosteczkę, nawet tą najmniejszą. Prawy oczodół zabłysł intensywnym pomarańczem, tak ciepłym i przyjemnym jak nigdy. Płonął zadowolony, nie będąc w stanie zmieścić już więcej tego błogiego uczucia. Czy to nie wspaniałe? Gdyby nie on... Frisk penwie nie przypomniałaby sobie o SAVE, a oni tkwili by w niekończącej sie walce, która nie jest w stanie niczego rozwiązać, i która niczego nie przynosi.
- Zasługujesz, każdy zasługuje na miłość, każdy, bez najmniejszego wyjątku. - odezwał się, pewnym i przyjemnym głosem, chociaż jak zawsze ochrypniętym, jakby ktoś w jego gardle urządzał wyścigi na tarce. - To dziwne uczucie, które potrafi dosięgnąć każdego. Które każdego potrafi zmienić. Chara. Nawet tak paskudne istoty jak my, które zrobiły tyle złego, wciąż mogą być szczęśliwe z innymi. Mieć rodzinę. Przyjaciół. Jeśli będziesz tego wystarczająco mocno chciała, jeśli będziesz zdolna przeprosić za wszystko co zrobiłaś. Każdy ci wybaczy. Nawet ktoś, po kim nigdy się tego nie spodziewałaś. - to były słowa prosto z serca jak nigdy. Ledwo powstrzymał łzy, te słowa dotyczyły również jego. Bez żadnego wyjątku. W końcu, czy to nie Sans wybaczył mu wszystko co zrobił? Ten, który cierpiał najbardziej przez jego pomyłki i tchórzostwo? Znalazł w sercu miejsce dla starego ojca.
Zatrzymał wszystkie ataki z łatwością, używając do tego jednej kości, która zniknęła tak szybko jak się pojawiła.
- Nie ważne co zrobiłaś. Nie ważne komu. Każdy kocha cie na swój sposób. W szczególności ci, którym na tobie najbardziej zależy.

Piękne Multi BlackDream
|| Świątynia || Dom w Snowdin || Mroczny Zagajnik || ? || ? ||
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 295

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Wto Sie 23, 2016 10:36 pm

https://www.youtube.com/watch?v=zgXviBnW9LY
Sans już wiedział, że są na dobrej drodze. Gdzieś tam w oddali dopatrzył się czegoś, co wyglądało jak spadajaca gwiazda. Czy to była smuga kryształu resetu? Czy był to punkt zapisu, wypełniony determinacją? Czy to były ich własne serca, bijące jak jedno*?
- A więc to tak wygląda....Undyne, miałaś sporo racji. Szkoda, że to było w tym uniwersum, w którym poległaś. Ale tutaj....teraz...
To nie była halucynacja. To była ta wizja, którą chciał w końcu zobaczyć. Powierzchnia nie była teraz najważniejsza. Nic teraz nie miało tak wielkiego znaczenia, jak fakt, że postanowił zaufać osobie, której nie ufał nigdy. Gdyby nie podtrzymał przy życiu Gastera, nie stali by tu teraz. Każdy wykonał swoją rolę, odstawiając konflikty wewnętrzne na bok. Choć walka o duszę Chary trwała, Sans był pełen...czegoś. Czegoś zupełnie nienormalnego. Wypełniało go to radością życia. Wszystkie problemy odchodziły gdzieś na dalszy plan. Niemal w ogóle nie istniały. Wiedział, że wszystko mu się uda. Że im się uda. Można powiedzieć, że szkielet był na haju. Dreszcze wypełniły go od stóp do głów, aż poczuł gęsia skórkę. Której nie miał. Popatrzył rozmarzony w górę, widząc tam wszystkie nadzieje i marzenia.
- Ożywiliśmy tę atmosferę, tato. Chara nadal walcz, ale tak samo walczą jej osobowości i Frisk. Skoro nam się udało pogodzić...to co, Chara nie da rady tego zrozumieć?
To ostatnie powiedział, jakby zwracając się do rzeczonej.

*"Hearts beating as one" xD

SESJE AKTYWNE:
|| Gorące Źródełko <3 || Biblioteka Królewska
SESJE PROWADZONE:
Quest Chici || Przygoda Psychopaty || Przygoda Alphys/Vincent
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

HP : 32
Poziom duszy : 14
LOVE : 0
Liczba postów : 904

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Wto Sie 23, 2016 11:12 pm

Szczęście roznosiło się w powietrzu. Jedni w tęczowej powłoce widzieli gwiazdy, inni światła pełne nadziei, a jeszcze inni odnajdywali wzrokiem dusze dające siłę. A może to była magia, która podtrzymywała to miejsce? Underworld, Krolestwo Podziemia.
Łzy Chary ściekały po policzkach. Opuściła nóż i mocno przytulila Frisk.
-I just want to reset everything...
Ponownie powtórzyła słowa Asriela. One same przez nią przepływały. Czy to była miłość? Czy tak wyglądało przechodzenie na dobrą stronę? Miała przy sobie Frisk, która teraz ją kochała, Gaster ją uratował, Sans ja wspierał. To była przyjaźń?
-I just want to reset everything.
Przed oczami jawiły jej się tysiące obrazów. Matka, ojciec, potwory jakie znała, Asriel, Frisk, Sans, gdy siedziała we Frisk oglądając jej pacyfistyczną drogę. Zacisnęła ręce mocniej na swojej siostrze.
-DLACZEGO RATUJECIE KOGOŚ TAKIEGO JAK JA?
Po jej sztylecie zaczęła spływać czarna substancja, HATE, który się z niej wydobywał zdawał się ulatniać przez broń.
-Because you want a "happy ending."
-Because you "love your friends."
-Because you "never give up."
Choć Asriel wszystkie te słowa kierował tylko do Frisk ona przemawiała do całej trójki. Ta nadzieja, która rozpływala się po ich sercach - ona pokazywała, że w końcu nastąpi szczęśliwe zakończenie, te marzenia - one dawały siłę aby się nie poddawać, ratunek.. ratunek pokazywał ja bardzo silna jest miłość przyjaciół.
-Ja... J-Ja już kiedyś kochałam... Twoja przyjaźń Frisk.. Sans, Gaster.. wasza miłość rodzinna... cz-czułam to kiedyś...

"It's the end."

"The whole world is ending."

Uczucie miłości sprawia, że wypełnia was DETERMINACJA.

Nadzieja i marzenia przepełniają wasze dusze.

Odczuwacie bliskość przyjaciół.

Odczuwacie miłość rodziny.

You're filled with DETERMINATION to SAVE everybody!

Chara: 100% determinacji 95% HP 80% HATE (-10 HATE)

Sans: 100% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

Frisk: 100% determinacji 100% HP 0% HATE

Gaster: 100% HP 0% załamania psychicznego

*Rozgrywki*
Hol Osądu Gorące źródełko - Las Snowdin Świątynia
KP ❤️ $$

❤️Najlepszy boss fight ever❤
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

Poziom duszy : 7
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 263

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Wto Sie 23, 2016 11:36 pm

Uśmiechnęła się na słowa Chary. Nawet szerzej, niż powinna. Mocniej przytuliła Charę. A więc jednak kochała. Znała uczucie miłości. Po prostu jej HATE nie dawał jej tego przyjąć do wiadomości. Ale teraz wyraźnie się wypłukiwał. Trzeba przeć na przód! Pozbyć się tego paskudztwa z ciała i duszy Chary! Raz na zawsze!
- I będziesz miała szansę zapewne poczuć to jeszcze nie raz. Dopilnuję tego - powiedziawszy to pogłaskała dziewczynę po głowie i... cmoknęła ją w czoło. Zupełnie jak prawdziwą siostrę. Odczuwała w tej chwili taką euforię, że chyba nigdy w życiu lepiej się nie czuła. Wierzyła, że każdy, kto się tu znajduje, czuje to samo. Z tego powodu czuła się jeszcze bardziej szczęśliwa. Przyjaciele. To oni dawali jej siłę. To oni byli dla niej źródłem determinacji. Przypomniała sobie wszystkie szczęśliwe momenty z nimi, których nigdy w życiu nie zapomni. Gdyby tylko Chara zaznała tego tyle razy co ona... Z pewnością jej postawa byłaby zupełnie inna od teraźniejszej. Może i były przeciwieństwami... Ale gdzieś tam w głębi duszy były zupełnie takie same

Gdzie mnie znajdziesz?

1. Leśne dróżki 2. Widok na Dom 3. Ukryte magiczne drzewo 4. WOLNE 5. WOLNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 12:00 am

SAVE. Tak proste słowo, a przyniosło tyle dobrego. Uratowało wszystkich. WSZYSTKICH. Bez ani jednego wyjątku. Wypełniało radością, nadzieją, sprawiało, że wszelkie marzenia stawały się realne w osiągnięciu. To było tymczasowe uczucie, ale maiło się wrażenie, że będzie tkwić w ich duszach na wieki wieków. Pewnie i tak. Pewnie i będzie w nich na tak niesamowicie długi czas, nawet jeśli straci swoją siłę. To wciąż będzie szczęście. Wciąż będzie tu radość. Szczególnie dla tej dwójki. Dla Gastera i Chary. Byli najgorszymi grzesznikami tego miejsca, a powoli... Zyskiwali więcej niż mogli się spodziewać.
- Och Sans.. - westchnął z uśmiechem przymykając oczodoły. - Gdyby nie ty.. Gdyby nie twoja wytrwałość i pomoc. Nic z tego nie miałoby miejsca. Powinienem ci dziękować, że nie uznałeś tego wszystkiego co robiłem i mówiłem za podstęp, czy inne kłamstwo. W innym razie... Kto wie. Może stałbym po stronie Chary z całkiem zrujnowaną psychiką? - zacisnął mocniej paliczki na dłoni syna. Ta tęczowa aura wyganiająca zło dotknęła też i jego. Nie tylko Charę. Nie tylko ją czyściło ze wszystkiego jakby napiła się zsiadłego mleka. W końcu po prostu przyciągnął do siebie Sansa i przytulił mocno.
- Dziękuję, że we mnie uwierzyłeś Sans.. - to był drżący głos kogoś, kto doskonale rozumiał swoje błędy. - Przepraszam, za to wszystko co zrobiłem.. Tak bardzo przepraszam.. - i tym oto sposobem od nadmiaru ciepła, naukowiec znów zaczął pozbywać się nadmiaru H2O.
Skoro Chara miała się i tak dobrze.. Może pozwolić sobie na chwilę słabości.

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 12:54 am

https://www.youtube.com/watch?v=obVmtr6lNpM

Ledwie chwilę temu patrzył w "gwiazdy", a już czuł na sobie dłonie Gastera. I to nie w złym sensie, choć jego komentarz brzmiał trochę za tęczowo. Niemniej Sans zrozumiał. Oni potrzebowali siebie obydwaj. I to ich wspólne, połączone siły dały zalążek czemuś wspaniałemu. Czyż nie użył jego Blasterów tak kreatywnie jak tylko się dało? I on przytulił się w wielki płaszcz okrywający galaretowate ciało ojca. Słyszał jego słowa. Poczuł coś ciepłego i mokrego na ramieniu. Niee, to nie mogła być prawda. Wielki Gaster właśnie mu się tu rozklejał?
- H-heh. Beksa - odpowiedział, samemu też nie wytrzymując. Przymknął oczodoły, roniąc pojedynczą kroplę.
- Nawet nie wiesz, jak mi było ciężko przez te lata. Była taka przeWAGA negatywnych emocji, że aż już się bałem o Papiego. On zawsze taki LEKKOduch
Nad nimi wisiało coraz więcej "gwiazd". Wciąż wtulony, Sans obtarł twarz, popatrzył na swego ojca i się jeszcze szerzej uśmiechnął. Jak to on miał w zwyczaju. Miał wrażenie, że poznał go dopiero przed chwilą. Powiedział mu to.
- Chyba będę musiał w domu naSYNkować dodatkowe posłanie. Jeśli masz zamiar być dobrym ojcem, to trzeba ci pokazać parę gier, które ogrywamy z Papim.
Wzdrygnał się, powstrzymując kolejną falę uczuć. Głośno wciągnął gluty, obtarł się po raz kolejny, odchrząknął i zwrócił się do Frisk.
Wiesz Frisk, gdy pierwszy raz pojawiłaś się przywejściu do lasu, wyglądałaś jak kupa kości. Byłaś cała uFRISKana glutami i ogólnie byłaś zmarnowana. Tak bardzo, że chciałem ci aż podłożyć poduszkę-pierdziuszkę (chociaż w sumie to byłem na patrolu) Ale było coś co mnie zatrzymało. Leń ze mnie. No to popatrzyłem sobie na wasze zwyczaje. I ty zaczęłaś nawracać te wszystkie potwory na przyjaciół. I wtedy już wiedziałem, że masz w sobie to coś. To coś co się zwie..
Spojrzał raz jeszcze to na nią, to znów na Gastera i dokończył.
- Determinacja

SESJE AKTYWNE:
SESJE PROWADZONE:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 1:22 am

-...
-...?
-... why?
-... why are you being...
-so nice to me?
-I can't understand.

Dostała całusa w czoło. Choć taki zwykły gest, to poczuła ciepło rozchodzące się od miejsca, gdzie Frisk sprawiła jej ten słodki gest. Nie, to nie było same ciepło. Dobro, radość, szczęście dziewczyny zdawało sie przepływać na nią.
-I do not want power.
-I do not want to hurt anyone.
-I just wanted everyone to have hope...
Sama wycałowała Frisk w oba policzki po czym po raz pierwszy od momentu załamania się czasoprzestrzeni spojrzała jej w oczy, uśmiechając się łagodnie.
-Jesteś naprawdę niesamowita, Sans ma racje.
Przeniosła wzrok z siostry na obydwa szkielety. Poczucie, że w jakimś stopniu gdyby nie ona to by się nie pogodzili, nie współpracowali sprawiło, że narosło w niej poczucie bycia potrzebnym.
-Nie jestem wysłannikiem śmierci aby przynieść zagładę temu światu. Sans nie jest sędzią wysyłającym na śmierć. Pan Gaster.. Jest dobrym potworem, który trochę za bardzo kocha swoją pracę... A ty siostro.. ty jesteś aniołem z przepowiedni. Zbawiasz nas wszystkich.
Znów wtulila się w jej ciało. Jej wzrok jednak cały czas spoczywał na Gasterze i Sansie. Dawali oni uczucie, ktorego nigdy nie zaznała. Bądź było to dawno?
-Frisk... Obiecaj mi, że nie pozwolisz więcej aby jakakolwiek rodzina się rozpadała. Sans, Papyrus, pan Gaster, Ren... Niech w ich domu gości ciepło, nadzieja i marzenia... Przypilnuj Undyne, aby nie była samotna... Przypilnuj Alphys aby nie załamywała się nigdy... Przypilnuj aby psy zawsze miały odrobinę czułości, one lubią to... P-Pamiętaj o potworach w Ruinach, one tak bardzo się boją świata... I mieszkańców Snowdin, sprzedawczyni która tak bardzo kocha swoją rodzinę... -Większosć tych informacji miała z czasów, gdy patrzyła na świat oczami Frisk -...i najważniejsze... Proszę.. Powiedz mamie i tacie, że ich kocham... Nie pozwól aby się kłócili, nie pozwól aby więcej nie mogli poczuć miłości.. Żadna rodzina nie powinna być rozdzielona, żadna nie powinna czuć żalu i tęsknoty.
Mimowolnie mówiła nie tylko o parze królewskiej, ale nawiązywała do szkieleciej rodziny i ich perypetii. Teraz to czuła. Siłę miłości. I musiała się nią dzielić.

In the name of everyone's hopes and dreams...

Uczucie miłości sprawia, że wypełnia was DETERMINACJA.

Nadzieja i marzenia przepełniają wasze dusze.

Chara: 100% determinacji 95% HP 70% HATE (-10 HATE)

Gaster: 100% HP 0% załamania psychicznego

*Rozgrywki*
KP ❤️ $$

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 2:57 pm

Zaśmiała się radośnie, gdy Chara ją wycałowała. Wypełniona była samymi pozytywnymi uczuciami. Sprawę polepszał fakt, że Chara przechodziła na dobrą stronę. Wyciągała rękę w stronę światła

If I find a way to change, if I step into the light
Then I'll never be the same, and it all will fade to white?

Spojrzała w stronę Sansa i Gastera. Co jak co, ale wzruszenie i jej się udzieliło. Już po chwili miała całe mokre policzki

I always was a crybaby, wasn't I?

Otarła łzy i uśmiechnęła się radośnie
- Obiecuję. Obiecuję to wam wszystkim! - zawołała i pociągnęła Charę w stronę szkieletów, po czym do nich również się przytuliła. Emocje teraz sięgały zenitu. Te pozytywne oczywiście. Wyglądało na to, że wszystko zwieńczy tak długo wyczekiwany Happy End.
Kiedy Chara nazwała ją aniołem, poczuła, jak wyrastają jej skrzydła. W sensie przenośnym oczywiście. Doskonale wiedziała, że los Podziemia w większej części leży właśnie w jej rękach. I musiała dopilnować, żeby nikt nie przyczynił się do jego zguby

Gdzie mnie znajdziesz?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 3:20 pm

- Nigdy nie chciałem, żebyście cierpieli... Nigdy tego nie chciałem, ale kiedy Ren umarła, ja... Nie wiedziałem co ze sobą zrobić. - chociaż to co mówił było przepełnione żalem, na jego ustach tkwił uśmiech. Czuł niewyobrażalną ulgę mogąc powiedzieć co leży mu na sercu. Jeszcze w tak tęęęczoooweej sytuacji?
- Obiecuję się wami zająć.. Pomóc we wszystkim. Musimy w końcu, nadrobić ten stracony czas, co..? - ta radość w głosie była wręcz zbyt wielka. Sytuacja była poważna, a on nie mógł przestać płakać, jakby przez te łzy pozbywał się resztek swoich win, które nie dawały mu spokoju. Ale jeśli ma całkiem się "oczyścić", musi przeprosić jeszcze jedną osobę, której aktualnie tu nie ma.
Pozbierał się w końcu do kupy, otarł łzy i jedynie się uśmiechał, poprawiając swoją iluzję, żeby nie być już tym paskudnym galaretowanym tworem, a takim jak dawniej, realnym szkieletem. Nie spodziewał się, że Frisk i Chara dołączą się do tego tulania. Grupowy hug zawsze dobry. Przygarnął dziewczyny i objął na tyle ile mógł. Gdzieś tam nad nimi wisiała ta złota gwiazda, symbol resetu i zapisu.
- Chara.. Frisk.. - odezwał się. - Dziękuję wam obu. Ładna z was parka, hehe..

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 10:03 pm

Sans doskonale wiedział, co teraz należy robić. Wziął Gastera pod rękę i obaj razem podeszli do przytulających się Frisk i Chary. Sans w zasadzie wszedł bardziej do środka, objęty również przez Gastera. To było też pojednanie rodzinne, zarówno dla sióstr, jak i dla niego samego....i ojca też. Z tym przytuleniem szło tyle ciepła i dobra, a jednocześnie prośba o przeprosiny. Trzeba było zadzwonić do Toriel i wyjaśnić sprawy. Trzeba było też pogadać z matką, jak dawniej. Ledwie otrząsnął się z szoku, że ją posiada. A zaraz potem jeszcze raz zwrócił się do Frisk
Po tym wszystkim....nadal postanowiłaś z nami zostać. Nie zmieniaj się, Dziecino, bo jesteś...
Chciał coś dodać, ale cała czwórka wtuliła się, zbijając w jeden, ciepły kokonik.

Pozostała tylko determinacja.

- Kocham was...Frisk...Chara...Gaster...Mamo...Tori...Undy...

SESJE AKTYWNE:
SESJE PROWADZONE:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 10:30 pm

Ryczała. Nic innego nie mogła zrobić jak płakać rzewnymi łzami. Już nawet nie wiedziała czy zaraz się od tego nie udusi, nie obchodziło to jej. Wszyscy byli tacy dobrzy.. dla niej, dla siebie nawzajem... Nie zasługiwała na to, nie ona, nie po tym co zrobiła.
Ale jej HATE nadal spadał, a wszelkie negatywne emocje zastępowała NADZIEJA i WIARA. Powoli te łzy przestawały lecieć z powodu smutku, a zaczynały ze szczęścia. Czuła się kochana.
Nawet nie zauważyła, gdy zaczęło ją przytulać więcej osób... a właściwie do jednej osoby jaką byłą Frisk dołączyły dwa potwory.
-Dziękuje wam...
Wyszeptała gdzieś pośrodku tego grupowego przytulasa.
-Ja... Ja nie chcę już was zostawiać... Ale dziękuję... Teraz... wszystko się zmieni, u mnie... N-Nie chcę was opuszczać tak bardzo.
Wiedziała jednak, że ta chwila kiedyś nadejdzie.. jednak jeszcze trochę.. odrobinę. Zacisnęła mocno ręce próbując na raz utrzymać w nich ubranie Frisk, Sansa i Gastera.

Uczucie miłości sprawia, że wypełnia was DETERMINACJA

Zostajecie napełnieni chęcią do zmiany innych spraw na lepsze

Wszystkie złe emocje i negatywne myśli zniknęły

Siła jaką wydobyliście okazując miłość zaczyna was napełniać, wzrasta wasza moc

Chara: 100% determinacji 95% HP 60% HATE (-10 HATE)

Sans: 200% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

Frisk: 200% determinacji 100% HP 0% HATE

Gaster: 200% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

*Rozgrywki*
KP ❤️ $$

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 10:51 pm

Przyjemne ciepło rozeszło się po jej ciele, kiedy wszyscy grupowo się przytulili. Wymarzony Happy End. Brakuje tylko zachodu słońca, ale tęcza w sumie też może być.
Nie spodziewała się, że jej determinacja znów wzrośnie. A jednak tak się stało. Jej dusza była teraz intensywnie czerwona i nawet lekko świeciła. Wiedziała, że prawdopodobnie to już nigdy się nie powtórzy, dlatego chciała czerpać z tej chwili jak najwięcej
- Dziękuję wam wszystkim za to, że tu jesteście. Gdyby nie wy, prawdopodobnie nigdy w życiu nie zaznalibyśmy takiego szczęścia, jak teraz - mówiąc to spojrzała na wszystkich. Na Charę. Na Sansa. Na Gastera. Była im wdzięczna za tyle rzeczy, których osobno nie byłaby w stanie wymienić.
- Kocham was. Kocham was wszystkich! - wykrzyknęła, jakby chciała, żeby całe Podziemie ją usłyszało. W sumie rzeczywiście tego chciała. Aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo ciepłym uczuciem ich darzy. Szkoda, że tylko ta czwórka mogła je poczuć. No cóż, prawdopodobnie po tym wszystkim sama osobiście pójdzie im wszystkim je okazać.
Nie brakowało jej już zupełnie niczego

Gdzie mnie znajdziesz?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Sro Sie 24, 2016 11:03 pm

Tych miłych uczuć było tak cholernie dużo, że nie da się tego nawet opisać. Miłość, radość, jednorożce strzelające tęczą z tyłka! No nic tylko patrzeć i czekać, aż wszyscy zaczną rzygać tęczą z przejedzenia. Ale jak na razie... Nie zapowiadało się. Za to słodkości i miłości było więcej i więcej. I oby tak dalej. Kiedy to wszystko się skończy, nigdy już nie będą aż tak wypełnieni tym ciepłym uczuciem.
Tyle determinacji... To powoli za dużo na jego nadal całkiem świeżą duszę. To ciepło powoli zaczynało parzyć, ale ignorował to, nie mógł przerwać tak cudnej chwili, bo jest słabeuszem. Obejmował i ściskał, tak jak wystarczało mu długości ramion.
- To ja powinienem dziękować.. Wam wszystkim. - nie płakał. Skąd. W jego głosie było tyle radości i ciepła, że aż brzmiał dziwnie. Cieszył się jak nigdy, a przyjemny pomarańcz palił się w jego oczodole. W przeciwieństwie do tej trójki nie miał zbyt wielkiej ilości osób, którym mógł powiedzieć "kocham". Ale mimo to dołączył się.
- I ja was kocham.. Ren.. Pap.. Sans.. - to był wręcz szept, ale i tak słyszalny w tym ciasnym gronie. Chyba już trochę wiedział, dlaczego Amalgamaty nie były w stanie znieść tej determinacji. Ich dusze nie były wystarczająco ciepłe by przyjąć tak wielką ilość. Nie to co dusza Sansa, w której zawsze było chociaż trochę tego ciepła. No proszę. Mała zagadka rozwiązana.

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 5:36 am

Niesamowite co potrafiła zdziałać Determinacja. Ojciec powiedział takie słowa jak "kocham' i "was" tuż obok siebie, bez krzty ironii w głosie. To było coś szalonego, ale i dobrego, także dla samego Sansa. Wymówił te słowa, czyli one też miały dla niego znaczenie. Ledwie oswoił się z faktem, że ma rodzinę. Tak jak i Sans. Teraz trzeba było tylko spotkać matkę. Już ostatnim razem było jakoś rzewnie, to teraz będzie jeszcze bardziej. Serce szkieleta biło mocno, w rytm innych.
- Chwilo, trwaj - powiedział Sans.

SESJE AKTYWNE:
SESJE PROWADZONE:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 11:56 am

Jej HATE przekroczył punkt krytyczny - połowa jej duszy wypełniła się nadzieją i miłością. Teraz czarna poświata nie spływała tylko z jej sztyletu, lecz również unosiła się niczym dym parujący z wątłego ciałka dziewczynki. Chwila największego załamania ale jeśli ją przetrwa - wygra.
-...Tyle osób skrzywdziłam... Chciałam zatuszować swoje winy grzechami innych... P-Pragnęłam zniszczyć świat.. A tak naprawdę czułam się samotna.
Ucałowała jeszcze raz Frisk.. a następnie Sansa i Gastera.
-Niedługo wszystko się skończy, tak? Wrócimy do Holu Osądu? Nie, to powinno nosić nazwę Holu Zbawienia.
Przetarła rękawem ubrania łzy jakie ciekły jej po policzku. Już nie kontrolowała tego płaczu. Nie miała zresztą zamiaru. Ostatni raz mocno uściskała całą trójkę.
-Zbawienie, huh?
Puściła ich nagle i wyślizgnęła się z uścisku. Tęcza wokoło stała się bardziej intensywna, a gwiazdy jakie ją rozświetlały jakby zbliżyły się do ich głów. Wyglądało to tak, jakby czasoprzestrzeń nagradzała ich za wybranie dobrej drogi.

Chara obróciła się tyłem do nich. Sztylet jaki trzymała w ręku zrzuciła. Zapewne spadnie później na podłogę gdy wrócą do Holu Osądu, jednak teraz nie był jej potrzebny.
-Zdaje się, że i ja jestem coś winna zrobić...
Ręką, w której wcześnej trzymała sztylet złapała za swój Heart Locket. Drugą zaś rozłożyła tabliczki na tyle duże, wszyscy obecni mogli je ujrzeć.
Przez chwilę resztki HATE kusiły ją, aby dotknąć FIGHT. Zatrzymała się jednak z drążącą ręką nad przyciskiem. FIGHT czy ACT. Pod jej ACT oczywiście mieściło się SAVE. Jakaś część jej duszy jednak nadal nie pozwalała jej tego uczynić.
-M-Muszę to zrobić... Dla Frisk.. Sansa... Pana Gastera... Asriela... Mamy.. Taty... Mojego Podziemia...
Jej ręka drżała nad przyciskiem FIGHT. Nie naciskała go jednak, walcząc sama ze sobą.

https://www.youtube.com/watch?v=Ks74XfYc8fM

Kochaj brata swego i siostrę swoją.
Czcij ojca swego i matkę swoją.
Kochaj bliźniego swego.
Nie zabijaj.

Uczucie miłości sprawia, że wypełnia was DETERMINACJA

Siła jaką wydobyliście okazując miłość zaczyna was napełniać, wzrasta wasza moc

Chara: 100% determinacji 95% HP 50% HATE (-10 HATE)

Sans: 300% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

Frisk: 300% determinacji 100% HP 0% HATE

Gaster: 300% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

*Rozgrywki*
KP ❤️ $$

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 12:34 pm

Spojrzała na zmienioną przestrzeń wokół nich. To wyglądało naprawdę pięknie. Szkoda jednak, że za chwilę znów będą musieli powrócić do Holu. No cóż, ważne, że wspomnienia zostaną.
Obserwowała uważnie Charę. Widziała, że się wahała. Trzeba było ją wesprzeć. Pomóc jej wybrać tą dobrą ścieżkę. Wzięła za ręce Gastera i Sansa. Otworzyła oczy, by nadać swoim słowom pewności

https://www.youtube.com/watch?v=TOQFHaysoNw

- Chara, zrób to, co do ciebie należy. Pamiętaj, że jesteśmy z tobą my i całe Podziemie. STAY DETERMINED! - zawołała w miarę donośnym głosem. Chciała, by przypomniała sobie te słowa, gdy przegrywała, ale się nie poddawała. To determinacja dawała im tę siłę. Siłę do walki nie tylko z innymi, ale i z samym sobą. Również i Frisk właściwie przed chwilą walczyła z samą sobą i prawie wygrała. Dzięki własnej determinacji. Wierzyła, że Chara również użyje jej w słusznym celu. Żeby wzmocnić siebie. Tą dobrą stronę oczywiście.

For the future of humans and monsters...
You have to stay determined!

Gdzie mnie znajdziesz?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 1:36 pm

Nie da się ukryć, jak bardzo się zdziwił gdy Chara i nawet jego ucałowała w kość policzkową. Chyba nie ma możliwości ukrycia tego fioletowego rumieńca. Co jak co, tego się nie spodziewał. Nie ma się w sumie co dziwić, w końcu nie na co dzień dostaje się całusy od zmarłej córki pary królewskiej! To trochę wytrąciło go z "rytmu", ale zaraz się pozbierał.
- Zrobisz co uważasz za słuszne. - odezwał się, spoglądając na dziewczynę, która musiała dokonać tego wyboru sama. To był moment, w którym jedynie ona mogła podjąć właściwą i szczerą wobec siebie decyzję. - Nieważne co wybierzesz. My i tak wciąż będziemy pamiętać o tym, jak dobrą jesteś osobą. Wciąż będziemy widzieć miłość, którą skrywasz w sercu. - mówił spokojnym i nader miłym głosem. Tak ciepłym jak nigdy. To była wręcz ulga, dla tego gorąca w jego wnętrzu, które rozgrzewało i dodawało sił.
Niech rozgrzeje i ją. Niech pokaże jej właściwą dla niej drogę.

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 4:20 pm

Sans czuł że taka ilość mocy jest w stanie nawet go rozerwać od środka. Widział gwiazdy konstelacje całe mgławice. Wiedział że wyżej już chyba zajść się nie da. Popatrzył na swój brzuch. Wielka tęczowa buzująca energią kula zastąpiła mu dotychczasową pustkę między żebrami. A więc w taki sposób składowała się determinacja pomyślał. Ba to coś wibrowało nieregulrnie sprawiając wrażenie jakby coś w środku latało. Och czyli to były te osławione "motylki w brzuszku" o których czasem wepominały osoby zakochane. Ale w kim niby miał być zakochany Sans? W życiu? W przyjaciołach? Rywalach? Rodzinie?
W każdym po trochu. Tak teraz był pewien.
Determinacja prowadziła do pełnego pojednania i miłości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 5:41 pm

Parę dobrych sekund wpatrywała się w przyciski. Jeszcze nigdy nie stałanęła przed takim wyzwaniem. Zawsze na szybko rękami Frisk skupiała się na FIGHT. Tyle możliwości.
Nie mogła zawieść przyjaciół, nie mogła zawieść siebie samej, nie mogła zawieść swojej rodziny. Położyła rękę na odpowiednim przycisku przycisku.
-Frisk... Sans.. Panie Gaster... Asriel.. Mamo.. Tato...

JASNE ŚWIATŁO WYPEŁNIŁO PRZESTRZEŃ POCHŁANIAJĄC GWIAZDY I TĘCZĘ NAD WAMI.

https://www.youtube.com/watch?v=LUIyo8WPy8c

Jasne światło zniknęło, a czasoprzestrzeń zdawała się wrócić do normy. Zamiast tęczy zaczęły znów błyszczeć złote ściany, kolumny i posadzka Holu Osądu, który Chara słusznie przemianowała na "Hol Zbawienia". Zdawać się mogło, że cicha i przyjemna muzyka wybrzmiewa zza okien dodając pomieszczeniu radosnego klimatu. Choć były to to samo miejsce co wtedy, gdy przelewała się tu krew obydwu dziewczynek i psychika szkieletów, teraz nie zdawało się one przytłaczające i wyniosłe. Panowała atmosfera miłości, ciepła i spokoju. Było tak królewskie jak wtedy, gdy Chara z Asrielem biegali po nim jako dzieci ganiające za sobą.
-Zdaje się, że to już jest koniec, tak?
Chara stała tyłem do reszty, tak jak wtedy, gdy jeszcze otaczała ich tęczowa iluzja. Jej ręka leżała na przycisku SAVE.
Odwróciła się do nich przodem i posłała im szeroki uśmiech. Jej HATE zniknął.

CHARA IS SPARING YOU.

Czasoprzestrzeń wróciła do normy.

Chara: 100% determinacji 95% HP 0% HATE (-50% HATE)

Gater: 100% determinacji 100% HP 0% załamania psychicznego

*Rozgrywki*
KP ❤️ $$

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 9:30 pm

W końcu tęczowa iluzja zniknęła. Wszystko wróciło do normy. Znów wpadające przez okna Holu światło odbijające wzór Runy Delty na podłodze. Nawet dostrzec można było cienie ptaków, które przelatywały za szybami.
To już koniec. Koniec walki. Koniec nienawiści. Za to początek miłości. Mimo iż cała iluzja zniknęła, uczucie pozostało. Jednak już nie rosło, a było stałe.
Więc jednak Chara się przełamała. Wygrała z samą sobą. Nie było już HATE, który męczył ją przez tyle lat. Zastąpiła go miłość, ta prawdziwa. Ta, którą doświadczyła podczas życia w swojej rodzinie w Podziemiu. Widząc coś tak pięknego, Frisk całkowicie zalała się łzami. Tymi szczęśliwymi oczywiście.
Tuż po Charze ona również rozłożyła przyciski. Jednak patrzyła jedynie na MERCY. Położyła na nim rękę, a jej oczom ukazało się tęczowe SPARE. Oczywiście wcisnęła je bez wahania, po czym rzuciła się przybranej siostrze na szyję całkowicie się rozklejając. Nie mogła uwierzyć, że im się udało. Ta, która dopiero była największym wrogiem całego Podziemia... stała się teraz jego najlepszym przyjacielem. Była tak szczęśliwa, jak jeszcze nigdy dotąd.

Gdzie mnie znajdziesz?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 9:41 pm

Więc to koniec tej tęczowej atmosfery. Nie da się ukryć, że to w pewnym sensie ulga. Nie miał już tego strasznego gorąca w sobie, które gdyby tylko chciało zmieniłoby go w amalgamat. Zostało już tylko miłe ciepło, którego nie czuł wystarczająco długo, by już nigdy go za nic nie wymienić. Uśmiech nie schodził z jego twarzy, jeszcze trochę, a mu tak zostanie, jak Sansowi. Emocje nieco się uspokoiły, wygasił kolory w oczodołach, pozostawiając swoje białe kropki i strzepnął brokat z płaszcza. Jeszcze uznają, że bił się z jednorożcami. W sumie, nie zdziwiłby się gdyby gdzieś w tej tęczy jakieś były.
Czyli to na prawdę koniec. Kiedy zobaczył dłoń Chary na przycisku SAVE od razu się ucieszył jeszcze bardziej. Tak. To koniec. Udało się. Obie dziewczyny wybrały dobro, obie dziewczyny były dobre. Żadna nie musiała cierpieć przez HATE. Żeby było lepiej jeszcze udało pogodzić mu się z Sansem. Pewnie, jeszcze trochę minie zanim wszyscy w Podziemiu przestaną myśleć o nim jak o zabójcy.
Rozłożył i swój panel z opcjami. To MERCY było o wiele za bardzo zakurzone. Pora pozbyć się tego brudu, wciskając i wybierając SPARE.

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Czw Sie 25, 2016 11:51 pm

Odetchnął z ulgą, upadając na kolana. O rety, to był dopiero dzień. Nie chciałby go przeżywać w nieskończoność...choć może? Może jednak ta odrobina euforii by się przydała w życiu? A kto to mógł wiedzieć tak naprawdę. Oddychał spokojnie i znów poczuł pusty żołądek...a nie zaraz, nie miał żołądka. Pomacał się ręką po pustym miejscu W sumie to poczuł ulgę. Wolał nie czuć się niczym Toriel. Nie wytrzymałby 9 miesięcy bez keczupu, a ponoć wtedy trzeba o siebie dbać czy coś.
Podniósł się, widząc obściskujące się dziewczyny. Najlepszy możliwy widok potakiej jeździe bez trzymanki. Wciąż nie mógł uwierzyć, że to się tak skończyło.
- Najlepszy "bad trip" w moim życiu - skomentował krótko, otrzepując kosteczki i klikając przycisk SPARE

SESJE AKTYWNE:
SESJE PROWADZONE:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toriel
Redaktor Undernetu

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Pią Sie 26, 2016 11:48 am

Walka się zakończyła. Czy to nie miłe uczucie zakończyć ją używając MERCY? Na pewno obie dziewczyny były z tego faktu zadowolone... Nie licząc oczywiście sprawy, że od nagłego przypływu emocji Frisk sama Chara spadła pod naciskiem na posadzkę Holu pociągając za sobą przyjaciółkę. Tym razem jednak się roześmiała.
-N-No już, już, bo mnie jeszcze teraz zabijesz..
Przeczochrała włosy podobnej do niej i wciąż tuląc podniosła się trochę z podłogi.
-Dziękuję Wam. Teraz będę mogła wrócić i wszystko naprawić.
Wrócić? Naprawić? Oh moment, coś tutaj się nie zgadzało. Ta sprawa bardzo podejrzanie śmierdziała.
-Nie zostawię was jednak bez podziękowań za wszystko co dla mnie zrobiliście.
Ucałowała przybraną siostrę w czoło i lekko ją odsunęła.
-Frisk, pozwolisz? Chciałabym wstać i osobiście podziękować Sansowi i panu Gasterowi.

*Rozgrywki*
KP ❤️ $$

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Pią Sie 26, 2016 11:56 am

Z tym zabiciem to był kiepski żart. A przynajmniej w mniemaniu Frisk. Nigdy w życiu nikogo nie zabiła, a teraz ma to zrobić? Bardzo śmieszne
Kiedy wyraziła prośbę o wstanie, dziewczynka od razu podniosła się ciągnąc za sobą Charę
- Gotowe. Możesz iść - powiedziała cicho chichocząc i ocierając łzy. To już koniec. Koniec tej bezcelowej walki na śmierć i życie. Teraz pozostała tylko radość i miłość. Czyli coś, co Frisk zawsze chciała, aby się zdarzyło.

Gdzie mnie znajdziesz?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.D. Gaster

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   Pią Sie 26, 2016 2:16 pm

Tak, to wszystko było męczące. W pewnym momencie po prostu odchylił się w tył i runął na podłogę, nie zwracając uwagi na to, że właśnie obił sobie kręgosłup i żebra. Co w sumie jeszcze potwierdziło ciche jęknięcie typu "po kiego ja to zrobiłem". Był wyczerpany tym wszystkim i chciał odpocząć jak nigdy, najchętniej zrobiłby to co Sans zawsze. Uciąłby sobie drzemkę w najgorszym możliwym miejscu, w tym przypadku sam środek Holu, konkretnie podłoga. Asgore jakby go tutaj zobaczył, jeszcze by uznał, że jest chory i to śmiertelnie, bo ten pracoholik pracował nawet ze złamaną ręką.
Tak szczerze mówiąc, to leżał z zamkniętymi oczodołami, oddychając głęboko. Serio wyglądał jakby zasnął.
- Piąć minutek.. - wymamrotał. Serio przysypia. Nawet nie zauważył słów Chary o podziękowaniu.

Piękne Multi BlackDream
KP | Bank
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hol Osądu   

Powrót do góry Go down

Hol Osądu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next