IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Wszystko co chcielibyście wiedzieć

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Toriel
Redaktor Undernetu

HP : 32
Poziom duszy : 14
Doświadczenie : 45
LOVE : 0
Liczba postów : 892

PisanieTemat: Wszystko co chcielibyście wiedzieć   Sob Sie 20, 2016 6:56 pm

I. Zgłaszając się do mnie na rozgrywkę akceptujesz zasady i jesteś świadom na co się piszesz. Zwroty przyjmujemy tylko za okazaniem paragonu, kosztów nie zwracamy.
II.Specjalizuje się w różnych au i nie ukrywam, że to właśnie w nich najbardziej chciałabym pisać. Nie każde mogę znać, stąd czasem potrzebne będzie kilka dodatkowych informacji - nie martw się, ogarnęłam altergenderswapfall, to ogarnę i każde inne cudo.
III. Prowadzę sesje w świecie Undertale i ewentualnie robię różne crossovery  Jeśli pragniesz zamieszać Undertale z czymś innym napisz na pw a pewnie się dogadamy. Od razu mówię, że częściej zamiast oglądać seriale siedzę i pindrzę się przed lustrem, więc mogę niektórych rzeczy nie znać i po prostu w nich nie pisać. Za to dam ci radę jak pomalować oczy kredką.
IV. Sesje +18, ero, yaoi, yuri pisuję pod warunkiem, że osoba po drugiej stronie ma ukończone 15 lat i jest to paring który lubię badź toleruję. Wybaczcie miśki, po mpreg chibi!AsrielxAsgore musicie pójść gdzie indziej, ja chce aby mój mózg jeszcze funkcjonował.
V. Gore i horror - może być jeśli ktoś bardzo pragnie. Ale pamiętaj, że mogę mieć bardzo szczegółowe opisy =) A tą emotkę zarąbałam Frisk c:
VI. Lubię urozmaicać posty obrazkami i muzyką. Jeśli ci to nie pasuje - zaznacz proszę nim zaczniemy pisać.
VII. Jeśli twojej postaci nie ogarniam za bardzo to mogę poprosić cię o dodatkowe informacje.
VIII. Nie mam limitu prowadzonych rozgrywek, jednak jeśli będzie ich za dużo to dam znać, że chwilowo zamykam zapisy. Proszę wówczas wrócić jak już będą otwarte po więcej.
IX. Jeśli pragniesz zakończyć/porzucić rozgrywkę - napisz na pw. Inaczej będę czekać i tęsknić w smutku
X. Wbrew temu co mówi moja KP jestem człowiekiem - czasem mogę nie mieć internetu, czasem mam egzaminy, a czasem spamuje jak dzika na forum. Jestem staruchem ze sklerozą, więc nawet lubię jak ktoś mi przypomni, że muszę odpisać, jednak nie dręczyć 24/dobę - to, że jestem na czacie może również oznaczać, że weszłam z komórki i odpiszę dopiero jak dorwę komputer.
XI. Wszelkie inne sprawy, których nie opisałam można załatwiać na czacie, pw lub na gg (numer podany w profilu miśki).

*Rozgrywki*
Hol Osądu Gorące źródełko - Las Snowdin Świątynia
KP ❤️ $$

❤️Najlepszy boss fight ever❤
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Wszystko co chcielibyście wiedzieć
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wszystko, co pod słońcem i gwiazdami