IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wioska Temmie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Alex
Obywatel

HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Czw Wrz 01, 2016 1:43 pm

- Nie wiedziałem że Frisk ma bliźniaczkę. Zaraz... "pomoc"? Stąd? Po co? - spytałem. Jak dla mnie Górą Z Której jeszcze nikt nigdy nie wrócił nie jest dobrym miejscem, by szukać jakiejkolwiek pomocy, ale co ja tam wiem? Spojrzałem na pobliskie potwory zwane Temmie. Były nawet urocze. Chociaż zawsze zastanawiało mnie dlaczego prawie wszystkie nazywają się tak samo i dlaczego zawsze mówią tak... dziwnie.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

Poziom duszy : 5
LOVE : 0
Liczba postów : 481

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Czw Wrz 01, 2016 2:14 pm

Zaciekawiona tym miejscem zaraz zaczela dotykac posagu tEM... Szybko jednak spostrzegla za nim jedno z tych...
-JAKIE UROCZASNE STWORZONKO!
"Uroczasnych stworzonek", tak. Zaczaila sie na jedna temmie i zlapala ja zaraz w lapki przytulajac sie do puchatego futerka. Dopiero tak, ze swoja "zdobycza" zwrocila sie do Alexa.
-Jaka ona urocza...! Jest tu wiecej takich stworzonek? I... T-Tak, Frisk ma blizniaczke, Chica jestem!
Podalaby mu reke.. ale miala ja zajeta przez puchate stworzonko, ktore chyba powol tracilo powietrza od sciskania go.
-N-Nie wiem czemu tu poszla, bylam wtedy w szpitalu.. A jak wrocilam jej nie bylo, wiec.. Spadlam tutaj... A Ty? S-Skad znasz Frii?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Czw Wrz 01, 2016 3:23 pm

- Więcej takich? Tak, jest ich tu całe mnóstwo. - powiedziałem. Nagle zacząłem kichać. Przypomniało mi się że ludzie mają alergię na Temmie. -Chica, czy mogłabyś odstawić tego potwora? - spytałem kichając niemal co drugie słowo. - Jak poznałem Frisk? Zaczęło się od tego że jeden potwór postanowił mnie porwać i zabić. Frisk próbowała go jakoś powstrzymać... - tu znów przerwała mi moja alergia na sierść okolicznych stworzeń.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Czw Wrz 01, 2016 3:31 pm

I ja zaczelo draznic w nosie. Pociagnela nim smarkajac... Temmie jednak nie puscila, bardziej sie do niech przymilajac. Byla taka urocza! Nawet zastanowila sie, czy mozna by je hodowac!
-To takie odpowiedniki tutejszych szczeniaczkow? Ja chce go zachooowac...!
Co z tego, ze zaczela kichac? Nie zorientowala sie, ze to z powodu alergii na te "cudochniaste szczeniaczko-potwory". Jak cos tak uroczego mogloby ja uczulac?!
Spojrzala uwazniej na Alexa.. Jej oczy zablyszczaly czerwonym kolorkiem, a ona sama posmutniala.. smarkajac przy tym od temmie w lapkach.
-Frii cie uratowala? J-Ja... Strasznie za nia tesknie, zostawila mnie sama... A tutaj... Z miejsca mnie wszyscy zaatakowali!
Tak naprawde to ona pierwsza wyciagnela bron - ze strachu i z powodu glosiku w jej glowie. Nie musiala jednak mowic o tym Alexowi, tak?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Czw Wrz 01, 2016 3:51 pm

- Właściwie to te Temmie są jak tamte potwory z przystani. Tylko trochę... inne. - po raz kolejny kichnąłem. Odszedłem na trochę większą odległość od Chica'ki. Nie zapowiadało się na to by puściła tą Temmie, a ja nie chciałem by co chwila moja alergia dawała o sobie znać. - Skoro tęsknisz za Frisk to może ją poszukamy? Co ty na to? - spytałem próbując jakoś pocieszyć tą dziewczynkę.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 02, 2016 1:11 am

Kręciła nosem próbując nie smarkać. Wcisnęła go nawet w futerko zwierzaka.. co sprawiło, że jej stan się jeszcze bardziej pogorszył i zaczęła intensywnie kichać.
-J-Ja... M-Mogę.. -Mimo iż mówiła poważnie, to co chwilę musiała przerwać aby kichnąć -..C-Ci zaufać?
Spojrzała dużymi oczami znad białego futerka Temmie. Minę miała dość.. beznamiętna, jakby jej na niczym nie zależało.
-Nigdy nikogo nie miałam prócz siostry.. A ty chciałeś mnie bronić.
Naprawdę poczuła się wtedy przyjemnie, jakby była coś warta, ważna, jakby dla kogoś innego niż siostry nie była tylko problemem.
-...Możemy jej poszu... poszu... APSIK ...kać. -Znów przysunęła twarzyczkę do zwierzaka.. jakby nie zdawała sobie sprawy, że to on jest powodem jej kichania -...Będę mogła go zabrać ze sobą? S-Siostrze na pewno się spodoba! I... N-nadal nie powiedziałeś mi skąd znasz Frisk.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Wto Wrz 06, 2016 7:04 pm

- Oczywiście że możesz mi zaufać... - powiedziałem. Poczułem że od tego Temmie'ego dostaje wysypki. - Lepiej zostaw tu tego potwora... A to jak poznałem Frisk opowie... APSIK ...m ci potem, dobrze? Na razie chodźmy stąd zanim... APSIK ... nam się pogorszy, ok? - spytałem. Nie chciałem opowiadać o czymkolwiek ciągle kichając. Miałem nadzieję że Chcia posłucha się mnie i odejdziemy stąd BEZ tego Temmie.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Wto Wrz 06, 2016 10:33 pm

Swędziało ją całe ciało... Ale z drugiej strony ten Temmie był TAK BARDZO uroczy!
-N-No nie wiem... Przywykł już do mnie i w ogóle... -Przytuliła mocniej zwierzaka, który polizał ją zaraz po policzku... powodując większe zaczerwienienie w tym miejscu. Wyglądała teraz jak pół czary z tym czerwonym plackiem na poliku -C-czem... APSIK. Czemu mamy uczulenie na coś tak słodkiego!?
Wyściskała mocniej Temmie i kucnęła odstawiając je na ziemi... nie mogła jednak jej od tak zostawić!
-Cz-czekaj... A-Aleś nie chce cię wziąć ale... -Kichnęła przeciągle -...N-Nazwię cię Słodziak!
Wyciągnęła jedną ze wstążek jakie miała w ekwipunku i zawiązała ją w kokardkę na szyi Temmie. Chyba zwierzakowi się bardzo ona spodobała bo zaczęło wydawać rozkoszne dźwięki.
-Wrócę później po Ciebie Słodziaku!
Ucałowała jeszcze w nosek swojego nowego "zwierzaczka" i kichając następnie kilka razy pod rząd pobiegła do Alexa.. łapiąc się go pod rękę.
-Gdzie idziemy? Opowiesz mi o Frisk? Z-Znaczy skąd ją znasz. Normalnie jesteśmy prawie nierozłączne! I.. T-Ty lubisz moją siostrę? Uważasz, że jest fajna? O-Oh, jestem podobna bardzo do niej!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Sro Wrz 07, 2016 6:02 pm

- Nie wiem dlaczego tak... APSIK! ... jest. - odpowiedziałem. Chica polubiła najwyraźniej tego Temmie'ego. - Cóż... może najpierw rozejrzymy się gdzieś się tu po okolicy... a później spróbujmy poszukać Frisk w Snowdin. To niedaleko stąd. Chodźmy tu zanim... APSIK! ...nam się pogorszy... Albo weźmiesz kolejnego Temmie'ego. - znów kichnąłem. Powoli zacząłem mieć dosyć tego miejsca. Albo raczej może nie samego miejsca, ale mojej Alergii. - Ciekawe, czy ta alergia jest śmiertelna? Chyba nie... Chociaż wolę nie sprawdzać... - pomyślałem. Zacząłem powoli iść w stronę wyjścia. - Frisk, poznałem, gdy próbowała mnie uratować przed potworem... Ta historia jest trochę długa i nieco skomplikowana... - powiedziałem.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 1:36 pm

Oznakowawszy "swojego" Temmie mogła po niego wrócić w każdej chwili, prawda? Spojrzała ostatni raz na zwierzaka i posłała mu całusa  w powietrzu, następnie wracając do Alexa. Cały czas smarkała noskiem.
-I tak po niego.. APSIK... W-Wrócę! Zawsze chciałam mieć pieska!
Uwiązała się jego ramienia, więc naturalnie zaczęła z nim iść w stronę wyjścia. Co jakiś czas jednak zerkała za Temmie z urocza wstążeczką na szyi, który zdawał się też ją polubić. Ha!
Przetarła nos własnym rękawem.
-M-Maasz rację, chodźmy gdzieś, gdzie nie b-będziemy... APSIK... kichać. Teraz ty wybierasz miejsce.
Sama nic tutaj nie znała, a błądzenie na oślep zaprowadziło ich do alergii! I słodkiego Temmie! Czyli ani dobrze, ani źle!
-Uratować? Przed potworem? -Oh, jej siostra? TA siostra, którą musiała bronić przed innymi dziećmi!? -P-Przecież.. -Pociągnęła nosem, czując jeszcze katar -...o-ona nie potrafiła nawet zasłonić się ręką jak ją bito. J-Jakim cudem..? Opowiedz! Aleś, opowiedz!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Mieszkaniec

Poziom duszy : 10
Liczba postów : 102

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 5:57 pm

Okolice Wodospadów jak zawsze były ciche i spokojne. Szum wody oraz okoliczna roślinność pobłyskująca kojącym błękitem, delikatnie kołysząca hipnotyzująco na wietrze, koiły nerwy nawet najbardziej zestresowanych potworów. Jednak nawet w miejscu tak urokliwym i pozornie wydającym się swoista utopią, zawsze mogło wydarzyć się coś złego! Wtedy okoliczne potwory będą potrzebowały kogoś, kto je obroni! Będą potrzebowały kogoś silnego i dostatecznie odważnego, aby stanąć naprzeciwko wszelkiemu złu i niegodziwości! Tak! Dokładnie! Mowa tu rzecz jasna o Wielkim i Wspaniałym Papyrusie, który właśnie energicznym krokiem przemierzał okoliczne tereny, nucąc pod kością nosową wesołe: "NYEHEH HEEH NYEEEHEHE~". Że niby wydawał się zbyt lekkoduszny jak na osobę patrolującą? Oh, ależ bez obaw! Nic nie umknie jego bystremu wzrokowi!
Skoro już był w okolicy, postanowił przy okazji odwiedzić Wioskę Temmie. Dziwne potwory z tych Temmich. Nawet Papyrus musiał to przyznać. Niemniej...! Mógł być zawsze pewien, że ich wioska to jedyne pewne miejsce, w którym nie natknie się na nikogo rzucającego głupimi żartami!
Nie zdążył jednak nawet dobrze wejść do samej wioski, kiedy na swojej drodze napotkał znajomą twarz. Ba! Z całością drobnego ciałka do kompletu! Napotkanie samej twarzy byłoby niepokojące...
- CZŁOWIEKU FRISK! - krzyknął podekscytowany, pomachał dziewczynce i jak zaraz nie znajdzie się przy niej, aby złapać pod pachami i unieść wysoko, bo aż na poziom swojej czaszki...! - Nyeh! - uśmiechnął się po szkieleciemu. - Wspaniały Papyrus cieszy się, że widzi cię całą i zdrową! Czy przyszłaś tutaj sam-... Oh! - dopiero teraz zauważył obok kogoś bardzo podobnego do człowieka, ale jednocześnie wcale nie wyglądającego jak Frisk. Dziwna sprawa. - Czy to twój nowy przyjaciel? Witaj!
Pojawił się Papyrus - Pojawił się chaos.

|1. Królewska Biblioteka|2. Polana nad rzeką|3. Stoisko z Hotdogami..?|4. Ciemne korytarze|
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 8:15 pm

- No więc chodź za mną. - powiedziałem. Kichnąłem po raz kolejny i już miałem wyjść z wioski, gdy na drodze stanął mi szkielet. Tak samo jak ja wcześniej pomylił Chicę z Frisk. Zastanowiłem się co zrobić. Skłamać? Powiedzieć mu że dziewczynka którą trzyma jest Frisk? - Może jak okaże się że to nie jest ona ten potwór nas zaatakuje. Chociaż... on jakoś nie wygląda na takiego który chciałby zabrać nam nasze dusze. - myślałem. Postanowiłem jednak że na razie po prostu poczekam na dalszy rozwój wydarzeń. Nie wiedziałem co powiedzieć.

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 8:51 pm

Już miała iść z Alexem, zostawić WIELKĄ MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA dla swojej WIELKIEJ DZIECIĘCEJ MIŁOŚCI ŻYCIA jak... Pojawił się szkielet.
Nie, wówczas jeszcze nie znała ani wujka Gastera, ani wujka Sansa. Ba, nawet nie wiedziała, że toto może być przyjazne.
Choć moment, ZNA IMIĘ JEJ SIOSTRY. Oh, właściwie to zdaje się, że KAŻDY je tutaj zna, bo gdyby dostawała 1 sztukę złota za każdy raz, gdy ją zawołano per "Frisk" to byłaby już tak bogata, że mogłaby sobie kupić godzinę ujeżdżania Asgora na grzbiecie niczym konia.
Już chciała się schować za Alexem, jak dziwne rozentuzjazmowany szkielet ją złapał i podniósł. Co robić!? Uciekać? Nie, z tej wysokości nie można uciec, zwłaszcza jak jest się TRZYMANYM. Bić się? Słabo, nie dosięgnie nawet, a i lepiej nie bić się z czymś co ma prawie trzy razy tyle co ona wielkości.
Pozostawało trzecie wyjście - rozbeczeć się i wpaść we wręcz histeryczny krzyk.
-ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEX!
Pierwsza rzecz jaka przyszła jej do głowy - imię towarzysza. Niech ją broni, cokolwiek, ratuje, wskrzesza!
-Aaaa.. Puśćmniepuśćmniepuśćmniepuśćmniepuśćmniepuśćmniepuśćmnieeeeeee...!
Jeśli jest coś głośniejszego od Papyrusa drącego się "SANS" na całe Snowdin, to na pewno rycząca wniebogłosy Chica. Nawet już nie dochodziło do niej, co mówił ten dziwny stwór - po prostu płakała i darła się jak dziadowski bicz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Mieszkaniec

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 9:09 pm

- Przyjaciele Frisk są moimi przyjaciółmi! - kontynuował, zwracając się do stojącego z nimi chłopaka. - Jestem Wielki Papay-... - nie zdążył jednak do końca się przedstawić, ponieważ FRISK podniosła wtedy nagle niesamowity raban, który kompletnie wytrącił go z równowagi. Nie dosłownej naturalnie. Zdołał ustać pomimo okropnego wrzasku, którego centrum znajdowało się tuż tuż przed jego twarzą.
Nieco spanikowany i jednocześnie zmartwiony, szybko przykucnął, odstawiając dziewczynkę na ziemię.
- O nie! Frisk?! Co się dzieje?! Coś cię boli? Jestem pewien, że coś na to poradzimy! Czy chciałabyś, żebym zrobił dla ciebie specjalną porcję spaghetti?! - poklepał ją ostrożnie po czubku głowy, o ile od razu nie zdążyła mu zwiać, mocno strapiony całym zamieszaniem. Prawdę mówiąc nie pamiętał, aby Frisk kiedykolwiek płakała w jego obecności. Czasami spotykał ją całą w siniakach lub zadrapaniach, ale nawet wtedy wydawała się równie optymistyczna jak zawsze. Uśmiechnięta i pogodna.

|1. Królewska Biblioteka|2. Polana nad rzeką|3. Stoisko z Hotdogami..?|4. Ciemne korytarze|
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alex
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 9:26 pm

Po tym jak Chica prawie zniszczyła mi bębenki w uszach zauważyłem że ten szkielet odłożył ją na ziemię. Nie tracąc ani chwili wziąłem ją za rękę i zacząłem biec ile sił w nogach. - Uciekamy! Szybko! - krzyknąłem ciągnąc dziewczynę za sobą. Chciałem pobiec jak najdalej od tego potwora. Po kilku chwilach spojrzałem za siebie, by sprawdzić czy ten szkielet nas nie goni. Gdyby tak zrobił spróbowałbym biec jeszcze szybciej.

zt. x2

Zobacz profil autora
Toriel
Obywatel

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 9:37 pm

Cały czas płakała.. Nie, płakać to może Sans jak braknie keczupu w Snowdin. Ona się darła niczym dzieciaki mordowane przez Asgora dla duszy.
Spojrzała zamglonymi, pełnymi łez oczami na szkieleta.
-N-Nie.. J-Ja.. n-nie..
Już nie wiedziała, czy się dusi przez płacz czy alergie na Temmie. Chciała jakoś zareagować - szybko złapał ją jednak Alex. Uciekać? No tak, chłopak był tutaj dłużej, lepiej więc wiedział co czynić w takiej sytuacji. Nawet się nie zastanawiała.
-Zabije nas!? Zabije!? T-Tak!?
O NIE, ON ICH ZABIJE. Jak dobrze, że już zaczęli uciekać. Szkoda tylko, że sami byli jeszcze dziećmi, a szkielet zdawał się być dobrym mlekiem za młodu karmiony.

zt z Alexem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sans
Mieszkaniec

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   Pią Wrz 09, 2016 9:59 pm

Sytuacja się skomplikowała. Nie tylko przez nagły wybuch emocji Frisk, na który Papyrus nie mógł wymyślić skutecznego remedium pomimo wszelkich wysiłków, ale także przez fakt, że dwójka maluchów nagle zaczęła przed nim uciekać! Uciekać? Może niekoniecznie? Tak czy siak, nie może przecież zostawić swojej drogiej przyjaciółki w TAKIM stanie! Czymkolwiek był ten stan! A jeśli to choroba?
Zanim pomyślał dwa razy, już biegł w ślad za nimi! Długimi susami, bez wysiłku pokonywał znacznie większy dystans niż oni - muszący przebierać nóżkami dużo szybciej i o wiele częściej.
- Poczekajcie! Dlaczego uciekacie? Frisk! Przyjacielu Frisk! Jogging nie jest dobrym pomysłem w tej sytuacji, choć Wielki Papyrus chętnie z wami pobiega każdego dnia i każdej godziny, chyba że jest akurat na patrolu! Nyeh!

zt - x2 za człowiekami!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wioska Temmie   

Powrót do góry Go down

Wioska Temmie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nawiedzona wioska
» Nieistniejąca Wioska