Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 KRWAWE CZASY

Go down 
AutorWiadomość
KiedyśUndyne
Zakorzeniony
KiedyśUndyne


HP : 100
Poziom duszy : 19
Doświadczenie : 0
LOVE : 2
Liczba postów : 680
Join date : 13/12/2015
Age : 24

KRWAWE CZASY Empty
PisanieTemat: KRWAWE CZASY   KRWAWE CZASY EmptyPią Paź 07, 2016 9:53 pm

~~Świat Underfellowego Universum~~

Otóż jest to bardzo nietypowy event. Na początku wyjaśnię o co chodzi. Cały event tyczy się świata i postaci z Underfell. Ja jako główny dowodzący całej akcji przybieram postać Underfell Sansa, tą też postacią będę nadzorować wszystkie wasze akcje. Zamieniacie swoje postacie w wersje Underfell lub wybieracie jakieś z kanonicznego UF (nie licząc mojego Sansa, wybacz Sans... Możesz wybrać sobie Sansa z jakiegoś innego morderczego AU, przyjmę go, jeżeli zechcesz wziąć udział). W każdym razie w dziale PLAC EVENTOWY tworzycie tematy z tytułem "Underfell (imię waszej postaci)". Początek waszej akcji musi zawierać w "center" miejsce akcji, gdzie to się odbywa. W nim piszecie posty, które są... podczas każdego z postów musicie napisać coś, co doprowadzi do walki z kimś/czymś, co zabijecie. Pod waszym postem czekacie na mój odpis MG, ocenę i możecie pisać kolejnego. To jak jedno-postowe treningi. Cały event polega na tym, by dużo pisać i będę przydzielać wam LOVE.

Wygrywa ten, kto wbije największe LOVE swojej postaci.


UWAGA! Sami piszecie co zrobił wasz przeciwnik i co zrobiliście wy, tak samo dialogi. Najlepsze i najbardziej krwawe opisy dostaną odpowiednią ilość LOVE. Proste? Proste! Bierzcie się za zabijanie!

Ano ano ale zanim jeszcze piszcie w tym temacie pierw kto bierze udział oraz postać jaką będziecie grać. Jeżeli wasza postać już jest zła, to będzie jeszcze gorsza! Muahahaha!

Powodzenia w rywalizacji, kto szybciej nabije dużo LOVE, ten wygrywa.

PS będę sprawdzać kto napisał posta jakiegoś codziennie, więc ten, kto chce być szybszy, będzie pisał na PW do mnie. DZIENNIE MOŻNA NAPISAĆ TYLKO 2 POSTY. (żeby nie było, że nerdy będą pisać po 5, a ci co mają naukę 1-ego lub 2...)
Tak więc nagrodę dostają tylko pierwsze 3 miejsca... lub pierwsze 5 miejsc, jeżeli będzie dużo chętnych... a w to wątpię.


Tematy po zakończeniu eventu trafią do Okruchów Czasu.


EVENT TRWA DO... DOPÓKI KTOŚ NIE WBIJE 20 LOVE, WTEDY KOŃCZY SIĘ EVENT AUTOMACZYNIE LUB DO ... KOŃCA MIESIĄCA? Zobaczymy jak wam pójdzie!

Nagrody będą bardzo ciekawe~
Powrót do góry Go down
 
KRWAWE CZASY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu-
Skocz do: