Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Uny
Bywalec
Uny


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 48
LOVE : 0
Liczba postów : 55
Join date : 02/02/2017

Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć Empty
PisanieTemat: Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć   Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć EmptyNie Lut 05, 2017 5:08 pm

Na pierwszy rzut idzie produkcja pod tajemniczą nazwą "Undertale Yellow", co jest odniesieniem do niczego innego jak żółtej duszy, tak więc jednego z ludzi, który "musiał" umrzeć, aby nasze fabularne ambicje mogły się spełnić. Wyobraźnia każe wysunąć wniosek, że właśnie ten element czeka nas w finale, jednak nie przeszkadza to w odkrywaniu przyjemnych sekretów, jakie skrywa sama gra. Obecnie dostępne jest jedynie demo, które skutecznie podsyca żądzę poznania. Pozostaje czekać na pełny wymiar wrażeń, kiedy zostanie udostępniona pełna wersja.

O drugiej produkcji wiadomo mi sporo mniej, wciąż jestem w fazie detektywistycznego dociekania, jednak to, co można zobaczyć na oficjalnej stronie projektu jest zdecydowanie miłe dla oka. Tytuł każe sugerować, że będziemy rzuceni w wir zdarzeń, dziejących się po zniszczeniu bariery. Również w tym przypadku nie pozostaje nic innego jak czekać i śledzić postęp.
Powrót do góry Go down
Nasko
Żółtodziób
Nasko


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 14
Join date : 06/02/2017

Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć Empty
PisanieTemat: Re: Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć   Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć EmptyWto Lut 07, 2017 11:23 pm

Osobiście również się zapoznałem trochę z produkcją. Szczególnie Undertale Yellow (Pewnie tylko dlatego, że jestem starym wyjadaczem portala gamejolt.com). Na pewno lepiej się zapowiada niż drugi pomysł na grę, czyli Aftertale (pomimo faktu, że ich główna strona internetowa została zrobiona najtaniej jak się dało na bardzo gotowym szablonku z wordpressa. Takie troszkę lenistwo z ich strony, ale nie będę wnikał w szczegóły). Chociaż jak na leniwego podchodzą do zaprezentowania swojej gry to boję się, że do samej produkcji mogą trochę po łepkach zrobić, a do odwzorowania klimatu Undertale to jest potrzebna cholerna dbałość o szczegóły. Przyznam, że w Afterfall nieźle próbują podkręcić grę pod względem graficznym. Mam nadzieję, że nie pójdą z tym podkręcaniem za daleko, żeby nie zepsuć wspaniałego klimatu jaki tworzy sam Undertale (ale delikatny powiew świeżości nikomu nie zaszkodzi). Co do samego Undertale Yellow. Według mnie są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o produkcje fanowskie  z Undertale'a. Pomysł, fabuła jak i odwzorowanie wspaniałego klimatu stoi naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo kreatywnie podchodzą do sprawy stworzenia tej gry i mam głęboką nadzieję, że uda się im ukończyć w pełni tą produkcje. Osobiście zapraszam również na zapoznanie się z wersją alpa demo gry Undertale Yellow, który jest na linku powyżej to sami zobaczycie, co już chłopaki fajnego stworzyli jeśli chodzi o tą produkcje.

PS: 6 godzin ekipa z Undertale Yellow, wydali małego devbloga o tym, że wystartowali z własnym kanałem na discord, więc wszystkich zainteresowanych biernym uczestnictwem w ciekawostkach, rozmówkach itp. na temat tego projektu to trzymajcie link: https://discord.gg/zVGwQHU
Powrót do góry Go down
 
Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Strefa offtopowa :: Rozmowy-
Skocz do: