Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Quest Savera] Waterfall

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

[Quest Savera] Waterfall Empty
PisanieTemat: [Quest Savera] Waterfall   [Quest Savera] Waterfall EmptySro Wrz 06, 2017 10:05 pm

Waterfall nie jest zbyt ciekawym miejscem - jest spokojne i raczej nie tętni życiem, no może poza dniami, gdy patroluje je Undyne. Powoli żyje własnym życiem; ciche i klimatyczne, rzadko kiedy można usłyszeć tu dźwięk inny niż wydawany przez krople wody.
Dzisiejszy dzień zdawał się być wyjątkowo deszczowy. Ciężko było powiedzieć dlaczego kropli spadało więcej niż zawsze - ci z powierzchni mogliby powiedzieć, że te chmury przywiał wiatr, ale skąd to wszystko w Podziemiu...? Cóż, chyba nie było sensu się nad tym rozwodzić, można było jedynie żałować, że się nie wzięło ze sobą parasola. Ale, ale! W każdej chwili można się po niego udać, nawet jeśli oznacza to przejście całej krainy wzdłuż. Tymczasem jednak postanowiłeś przysiąść niedaleko sklepu starego Gersona.
- Hmmmh... Gdzie ja... - słychać było głos starego żółwia; najwidoczniej z kimś rozmawiał. A może już sam do siebie gadał? No, swoje lata już miał. Niestety, krople wody dość intensywnie skapywały i rozbijały się o kamienną podłogę, przeszkadzając ci w swobodnym słuchaniu. Dałeś jednak radę wychwycić słowa takie jak "zguba", "złodzieje", "drogocenny"... Nietrudno było wywnioskować, że sklepikarzowi coś zaginęło. Ba, więcej; oskarżał kogoś o kradzież. I najwyraźniej brak owego... Czegoś? Prawdopodobnie przedmiotu? wyraźnie zmartwił starego Gersona.
Może warto przyjrzeć się bliżej tej sprawie?
Powrót do góry Go down
Saver
Mieszkaniec
Saver


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 89
LOVE : 0
Liczba postów : 123
Join date : 28/07/2017

[Quest Savera] Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: [Quest Savera] Waterfall   [Quest Savera] Waterfall EmptyCzw Wrz 07, 2017 6:27 pm

Lecąc przez Waterfall i czując jak deszcz przenika przez moje "ciało". A bynajmniej mgiełkę która została z jego... Mijałem akurat sklep Gerskona. Sklep żółwia w którego wieku mniej więcej jestem ja... Nie znam go za dobrze. Miałem już go mijać gdy nagle... Usłyszałem że mówił sam do siebie. Nie dziwne. W takim wieku już się rzuca na mózg... Coś mu ukradli. Może zarobię jak pomogę? Albo będę mieć reputację do straży. Nie wiem. Obstawiam Tem.

-Umm. Przepraszam? Czy mógłbym w czymś pomóc? Bo akurat przechodziłem i usłyszałem że panu coś skradziono... Znam podziemie jak własną rękę więc to nie powinien być kłopot.

Mam nadzieję że się zgodzi. Może dostanę drobne wynagrodzenie? Bo ma jakieś pieniądze. Iii przedmioty! Yaaay! Szczęśliwość! Huraa! Temmie, albo chętne do czyszczenia Woshua. Obie rasy mają powód. Tem-Lubi wszystko, Woshua- Może było zakurzone. Więc mogę ich podejrzewać. Zrobił to na pewno idiota. W miejscu gdzie jest Undyne? Ta która patroluje caaałe Waterfall? Debil nie złodziej... Beznadzieja. Ja nie bałbym się ukraść tego czegoś bo Gerson jest w swoim wieku i nie nadaje się do walki. Chociaż nikt nie wie... Może jest silniejszy niż Asgore?
Powrót do góry Go down
Patience
Mistrz Gier
Patience


HP : 100
Poziom duszy : 20
Doświadczenie : 37
LOVE : 0
Liczba postów : 558
Join date : 27/04/2017

[Quest Savera] Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: [Quest Savera] Waterfall   [Quest Savera] Waterfall EmptyPon Paź 16, 2017 6:08 pm

Saver otrzymuje 4 punkty doświadczenia.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Quest Savera] Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: [Quest Savera] Waterfall   [Quest Savera] Waterfall Empty

Powrót do góry Go down
 
[Quest Savera] Waterfall
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Quest Savera
» Quest Savera
» Quest Vorbisa
» Quest Larissy
» Quest Dingsa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Podziemie :: Głębokie Ścieżki-
Skocz do: