IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Zestaw Happy Meal z lokacjami

Go down 
AutorWiadomość
Frisk
Mistrz Gier
avatar

HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 13
Skąd : Powierzchnia

PisanieTemat: Zestaw Happy Meal z lokacjami   Pon Wrz 25, 2017 12:33 am

RUINY

Nieczynna fontanna


Niegdyś gwarny punkt spotkań, obecnie pusta, straszące zwisającymi z sufitu szpikulcami przestrzeń z fontanną na środu placu. Choć zapewne w dawnych czasach uchodziła za architektoniczny koszmarek, teraz jest jedynie lejem wypełnionym stojącą wodą. Przy dużym szczęściu można spotkać tu pluskających się pomniejszych mieszkańców ruin, zwykle jednak to miejsce jest idealne dla samotników!
Stare Lochy


System pod-podziemnych korytarzy budzących strach w nawet najtwardszych. Już za czasów Świetności Domu nie było to zbyt przyjemne miejsce, a czas tym bardziej nadał im ponurej aury. Obdarte ściany, łypiące za przechodniami płaskorzeźby potworów i pajęczyny na ścianach są jednak niczym przy zawiłości dróg jakie można tutaj obrać - bez szczęścia i planu każdy może przepaść w krętych uliczkach! Z drugiej strony chodzą pogłoski, że lochy mogą ukrywać wiele ciekawych sekretów - może więc warto zaryzykować?
Kąty Domu


Każda ciemna uliczka musi się gdzieś skończyć, czyż nie? W przypadku Ruin Domu zazwyczaj na wytrwalych spacerowiczów czeka.. ściana. Pokryte roślinnością mury oferują jednak wiele przyjemnych kątów dla samotników i odizolowane enklawy dla tych, którzy pragną porozmawiać z innymi na osobności!
Ciemne Uliczki


Niestety Podziemie choć kolorowe i pełne niespodzianek cierpi również na niedosyt światła - tutaj ciężko szukać promieni słonecznych, a co nie musi być oświetlone zwykle tonie w mrokach jaskini. Taki też los spotkał wiele z ulic Ruin Domu, nieużywanych już przez potwory dla których nie było sensu aby doświetlać magią czy ogniem, więc na wieki pozostały już skryte w ciemnościach. Nic nie przeszkadza jednak aby je dalej eksplorować!
Dawna aleja handlowa


Właściwie jest to duży plac na którym handlarze rozstawiali swoje towary. Choć naruszony przez czas, to wciąż pozostaje w dobrym stanie, a zdobione kolumny i ściany w interesu jacy sposób przeplatają się z formacjami skalnymi. Na środku całego placu znajduje się kwadratowy kwietnik otaczający centralny punkt jakim jest drzewo o fioletowych listkach i dość szerokim pniu.
Stara Biblioteka


Niegdyś stanowiła dumę miasta potworów, a w ogromnej hali piętrzyły się regały dzieł, które to uciekający ze sobą z Powierzchni zabrali aby pielęgnować kulturę przyszłego królestwa. To dzięki temu miejscu przetrwało wiele zapisków o historii, relacjach z ludźmi czy po prostu historyjek jakie lubiły słuchać potwory sprzed wojny. Aktualnie prawie wszystkie zbiory zostały przewiezione do bibliotek w Snowdin czy Nowym Domu, a cały budynek to rozpadająca się Ruina, po której walają się nadgniłe meble lub skrawki książek i zapisków, które pozostawiono na zmarnowanie.
Boczna jaskinia


Tajemnicze miejsce do którego trafiają nieliczni. Aby tu się znaleźć należy albo znać drogę, albo mocno pobłądzić, gdyż wejścia znajdują się na krańcach Ruin bądź odległych ścianach granicznych lasu Snowdin, zależnie od kierunku z jakiego się tutaj trafi. Sama jaskinia przybiera ciekawy kolor, a jej formacje skalne przyciągają wzrok odwiedzających. Dech zabiera jednak inny element tego miejsca - na samym środku bowiem zapadlisko stworzyło lej wypełniony krystaliczną, mieniąca się jak gwiazdy wodą.
Zalana dzielnica


Wbrew pozorom wcale nie znajduje się ona pod wodą, czy aby ją odwiedzić należy zaopatrzyć się w wysokie gumiaki - jest to po prostu część miasta z kanałami którymi płynie spływająca woda. Rzecz jasna w związku z tym uliczki są tutaj węższe, jednak przyjemny szum wody i odbijające się w niej światełka sprawiają, że i tak warto lepiej spacerować tędy powoli ciesząc się chwilą.


SNOWDIN

Wieczny Dąb


Jedno z najstarszych drzew w lesie Snowdin, znajdujące się w pobliżu drogi do Ruin. Wytwarza ono niezwykłą magiczna aurę, co czyni okolicę wokół całkowicie bajeczną - gdzieniegdzie ze śniegu wyrastają kolorowe porosty, które pokrywają również konar drzewa. Potwory zwykle przychodzą w to miejsce aby napełnić się magią, ludzie zaś... cóż, mogą poczuć się jakby ktoś podarował im "magiczne proszki"! Na szczęście uczucie to szybko znika i nie przynosi efektów ubocznych!
Opuszczona chata w lesie


Stary, niewielki domek z drewna, którego stan wyraźnie wskazuje, że w środku nic przyjemnego czekać nie może. Okolica wiecznie pokryta śniegiem, zresztą jak w całym lesie Snowdin, dość dobrze maskuje lokacje tego punktu - zresztą kto tak naprawdę chciałby z własnej woli zawędrować do podejrzanej chaty?
Ciekawskie i odważne oczy jednak w środku ujrzą drewniane pomieszczenia ze starymi meblami, ot typowymi dla każdego z domostw w których niegdyś ktoś mieszkał.
Lodowe uskoki


Gdzieś na granicach Lasu Snowdin wytworzyła się ciekawa struktura - warstwy lodu starły się tworząc bajeczny obraz ścianek, pagórków, przepaści i dolin. Trzeba jednak uważać zwiedzając to miejsce! Droga jest bardzo śliska, a z sufitu zwisają naprawdę potężne sople!
Wschodnia Dzielnica


Nie każdy przepada za gwarną i pełną potworów główną ulicą miasta. Dla tych mniej przepadających za towarzystwem idealnym miejscem jest właśnie ta część. Odchodząca od centrum droga prowadzi do osiedla i otaczających ich wężyków alejek. Nie ma tutaj zbyt wielu osób - głównie napotyka się mieszkańców wychodzących bądź wracających do swoich domostw. Idealne miejsce na spokojny spacer... a nóż natrafi się na któregoś z przyjaciół?
Zamarznięta Studnia


Znajdująca się w północnej części Snowdin studia powinna rzecz jasna zgodnie z przeznaczeniem dawać wodę - jednak jak już to bywa w Podziemiu nie zawsze wszystko działa i ta tutaj jest wiecznie zamarzniętą taflą lodu, ostatecznie służącą jedynie jako ozdoba uliczki oraz miejsce zabaw dla dzieci wrzucających do środka najróżniejsze przedmioty aby słuchać charakterystycznych odgłosów uderzania o lód.


WODOSPADY

Łąka świetlików


Wśród jaskiń Waterfall, tuż przy głównej drodze łączącej Snowdin z Hotland, można natrafić na polane o wyjątkowej urodzie -  choć świeci ona prawie tak samo jak reszta Wodospadów, tutaj jednak okolice rozjaśniają nie kwiaty, a jasnobłękitne iskierki unoszące się nad lądem i wodą. Gdy podejdzie się bliżej łatwo można zauważyć, że owe świetliki tak naprawdę są żyjącymi owadami, które z jakiegoś powodu upodobały sobie to spokojne miejsce.
Wodne Pola


Miejsca, gdzie aby przejść trzeba się po prostu pomoczyć - gdzieniegdzie ziemia zalana jest po kostki, a innym razem aż po pas. Na szczęście w miarę łaski grunt i malownicze świecące drzewa zdobiące okolice sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamoczenie ubrania, futra czy ciała i spacer tą okolicą.
Podmokłe jaskinie


Co może czekać kogokolwiek w Wodospadach? Woda! Stojąca, płynąca, kapiąca, mocząca buty i ubranie! Nic więc dziwnego, że duża część tej części Podziemia jest po prostu podmokłymi jaskiniami!
Mosty


W Podziemiach nie każdy Potwór ma możliwości życia na suchym lądzie - wiele z tych stworzeń wiedzie życie pod wodą zamieszkując Wodospady. Aby ułatwić komunikacje z nimi stworzono system mostków na które każdy może przespacerować się w celu zapoznania z morskimi obywatelami Królestwa.. lub po prostu w ramach odpoczynku.
Droga na Widok


Grota prowadząca prosto do tarasu widokowego na Nowy Dom. Miejsce warte odwiedzenia dla każdego - skalne półki porastają Echo Kwiaty, a sklepienie jaskini rozświetlają kryształy mieniące się jak gwiazdy. Rysujący się w oddali widok dodatkowo nadaje klimatu, a całości uroku tego miejsca dopełnia szum płynącej wody.


HOTLAND

Magmowe pole


Hotland swoją nazwę zawdzięcza temperaturze panującej w tym miejscu, a rzecz jasna nie byłaby ona tak wysoka gdyby nie wszechobecna lawa! Nie może więc dziwić fakt, iż znaleźć tutaj można sporo stworzonych ze stopionej lawy jałowych pól, po których pływają rzeczki czerwonej substancji.. należy na nie uważać, są niezwykle gorące!
Wodospad Lawy


Spadająca ze skalnej ścianki lawa sprawia, że miejsce to jest jeszcze gorętsze, a wszystko wokół wręcz paruje tworząc klimat niczym z sauny. Widoki jednak są zachwycające! Ciemne skały tworzą kontrast z jasną czerwoną lawą, a sklepienie jaskini rozbłyskuje karminową poświatą. Pamiętajcie jednak! Oglądać lepiej z daleka!
Północna część Labiryntów


Rozciągające się po całym Hotland labirynty zdają się nie mieć końca! Zaznajomione z trasami oraz zagadkami potwory bez problemu trafiają do celu w najkrótszym czasie i tereny położone na północ są dla nich jedynie miejscem schadzek, reszta zaś bardzo często po prostu gubi drogę trafiając do dalszych części, które kryją nic więcej jak tylko większa liczbę zagadek! Strzeżcie się, bo nawet kilka pobytów w Hotland nie daje pewności, że zwykła podróż nie stanie się wędrówką na oślep!

_________________

♥️ Karta Postaci ♥️ Telefon ♥️ Hajsy i graty ♥️
Sesje: 4/5
♥️ | ♥️ | ♥️ | ♥️| ♥️
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Quenta
Żółtodziób
avatar

HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 44
LOVE : 0
Liczba postów : 36
Join date : 15/05/2017

PisanieTemat: Re: Zestaw Happy Meal z lokacjami   Pon Wrz 25, 2017 12:43 am

MI PASI
- GRILLBY BO NIE CHCE MI SIE PRZELOGOWYWAC I TAK BEDE STRZELAĆ CAPSEM

_________________
//  Stara biblioteka  // Stara rzeźba // Mieszkanko Quenty // Labirynty // Las Snowdin //

Zawieszone - Polana nad rzeką z Azszarem

Multi Grillbyego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saver
Mieszkaniec
avatar

HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 89
LOVE : 0
Liczba postów : 123
Join date : 28/07/2017

PisanieTemat: Re: Zestaw Happy Meal z lokacjami   Pon Wrz 25, 2017 8:20 am

Ja kce.

_________________
Jestem w

1.Quest 2.Straż Królewska 3. Wodny las 4. Podmokłe jaskinie

Religia nie religia - byle przyklęknąć na starcie. Ojczyzna nie ojczyzna - byle się zerwać do biegu.
Niezła i sprawiedliwość na początek. Potem już pędzi sama. Nienawiść. Nienawiść. Twarz jej wykrzywia grymas ekstazy miłosnej.

Ach, te inne uczucia - cherlawe i ślamazarne. Od kiedy to braterstwo może liczyć na tłumy? Współczucie czy kiedykolwiek pierwsze dobiło do mety?

Zdolna, pojętna, bardzo pracowita. Czy trzeba mówić ile ułożyła pieśni. Ile stronic historii ponumerowała. Ila dywanów z ludzi porozpościerała na ilu placach, stadionach.

Jest mistrzynią kontrastu między łoskotem a ciszą, między czerwoną krwią a białym śniegiem. A nade wszystko nigdy jej nie nudzi
motyw schludnego oprawcy nad splugawioną ofiarą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azszar
Założyciel
avatar

HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 24
Skąd : Nie z tego świata

PisanieTemat: Re: Zestaw Happy Meal z lokacjami   Wto Wrz 26, 2017 10:43 pm

Skoro wam tak ciasno, to zatwierdzam

_________________

Karta Postaci | Skarbczyk

Aktualne sesje:
1. Hotland (temat ogólny); 2. Polana nad rzeką (zawieszone); 3. Deszczowe jaskinie; 4. Droga do Ruin; 5. Gorące Źródła
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Zestaw Happy Meal z lokacjami   

Powrót do góry Go down
 
Zestaw Happy Meal z lokacjami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Propozycje-
Skocz do: