IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ahio Ahion Ahiew

Go down 
AutorWiadomość
Ahio
Mieszkaniec
avatar

HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 107
Join date : 27/12/2015

PisanieTemat: Ahio Ahion Ahiew   Nie Gru 27, 2015 3:12 pm


♥Imię/Imiona/Przezwisko♥
Nie rozdrabniajmy się - Ahio. Jego rodzice starali się nadać jakieś wyjątkowe imię. Czy się udało? Nie wiem. Sam Ahio jest jednak zniego dumny. Ciężko znaleźć dla niego przezwisko, bowiem trudno skròcić już kròtkie imię. Mimo to niektòrzy nazywają go Ah, lub Ai. A, trzeba też dodać, że sam Ahio posługuje się trzema imionami - Ahio Ahion Ahiew.
♥Nazwisko♥
Ahio go nie posiada i szczerze o to nie dba.
♥Motto♥
Naj­pewniej­szą oz­naką po­god­nej duszy jest zdolność śmiania się z sa­mego siebie. Większości ludzi ta­ki śmiech spra­wia ból.
♥Rasa♥
Ciekawski potwòr jeszcze ciekawszego rodzaju; Ahio to goblin, ale nie taki, o jakich przeczytamy w książkach.
♥Wiek♥
Ahio już dawno nie zwraca na to uwagi, jedno jest pewne - Ahio nie jest już dzieckiem, żye od bardzo dawna, ale mimo tego nie jest nieśmiertelny. Gdyby jednak przełożyć to na ludzkie lata, mogłoby wyjść, że gobliniec ten ma 17 lat. Co prawda wygląda na młodszego, przynajmniej o rok lub nawet 2 lata, ale nie ocenia się książki po okładce, racja? Poza tym ten makijaż też ma swoje tajemnicze umiejętności odmładzania, więc w praktyce Ahiś może być również starszy...

♥Wygląd♥
Wyglądem Ahio przypomina bardziej człowieka z niewielkimi ubytkami niż goblina, mimo to klasyfikuje się na takowego. Całe jego ciało jest niepokryte futrem, a co za tym idzie, nie posiada włosów. Jego skóra zabarwiona jest w 85 procentach śnieżnobiałym pigmentem. Pozostałe części to złotawe, czy też zwyczajnie zołte znamiona; pokrywają one jego powieki, częściowo policzki, ramiona jak i całe ręce (w częściach), miejsca w wcięciach talii, na barkach, udach (z obu stron) i prawej łydce. Dodatkowo, tak jak reszta jego rodziny jest hermoafrodytą, co oznacza, że łączy cechy żeńskie i męskie. Budową ciała przypomina raczej kobiete (szerokie biodra, wąskie ramiona, smukła figura) ale jego umysł pozostał męski.
Uszy Ahia są długie i spiczaste, przez co wydaje się, że jest wyższy. Może dowolnie nimi poruszać, okazując w ten sposób różne emocje, np położonepo sobie mogą wyrażać strach, jeśli drżą, lub gniew. Goblin ten ma także dwie pary skrzydeł - mniejsze (dwa razy od drugich) znajdują się w okolicy barek i nie są przydatne do lotu. Drugie, bardziej pokaźnie umieszczone są w okoliccach żeber; Ahio może również wykreować ogon, który podczas biegu dobrze balansuje ciężar jego ciała, a także pełni funkcje organu równowagi. To samo tyczy się kopyt - są one lżejsze od normalnych łap Ahia, co umożliwia mu szybszy i cichszy bieg, jednak podczas polowań są nie przydatne.
Normalne stopy Ahia zawierają trzy palce z zakrzywionymi szponami, które umożliwiają atak, a także jeden dodatkowy drapieżny szpon, znajdujący się na wysokości kostki. Ahio cały ciężar ciała opiera jednak na przedniej części stopy, a więc pięty całkowicie uniesione ma ku górze. Posiada cztery opazurzone palce u rąk i podwójne wydłużone kły w ustach. Oczy Ahia są całkowicie niebieskie; taki sam jest język i kolor kryształu ultry.
Ahio swój wzrost zawdzięcza magii skupionej w owej "ultrze", dzięki której łatwo może zmienić strukture swoich nóg, wykreować ogon czy "usunąć" skrzydła, które wadzą w wodzie. Jest znacznie wyższy odreszty goblinów, a jego cera jest wiecznie młoda co spowodowane jest rozchodzeniem się niepotrzebnych pokładów magii po jego ciele, które znalazły inne zastosowanie w właśnie takiej formie jaką jest wzrost. Zależnie od tego ile Ahio spożytkował energii, tyle wynosi jego wzrost. Jeżeli użył jej dużo, może o pare centymetrów wydawać się niższy, a jeśli użył jej mniej wygląda na wyższego. Normalnie wzrost Ahia waha się między 1.79, a 1.82 (może być jednak wyższy lub niższy).
Zdarza mu się pokolorować paznokcie, głównie tak, dla śmiechu, ale trzeba przyznać, że ozdabia dłonie z entuzjazmem. Jeżeli chodzi o ubiór Ahion ubiera się różnie; często pastelowo, często również oczoj****e, a to tylko kwestia jego aktualnego widzimisię. Lubi koszulki, albo raczej bokserki z jakimiś ciekawymi, śmiesznymi lub życiowymi tekstami. Nieodłączna w jego stylu jest obróżka, gównie ta z kolcami, ale ma ich cały zapas tak jak opasek (lubi wszystko to, co słodkie), no i kocha też zakolanówki, ale nie ubiera ich na co dzień, tak poprostu nosi je dla samego siebie. Lubi też rybaczki oraz spodenki, najlepiej takie, które dobrze się dopasowują do jego szałowego stylu (niecodzienne kolory, szelki, dziury, naszywki, jakieś inne pierdółki).

♥Charakter♥
Ahio jest nieco rozkapryszonym księciem, którego jednak nie sposób nie lubić. Uwielbia poznawać nowe osoby, szczególnie na portalach randkowych, a także długie rozmowy z nieznajomymi. Jest uparty i chętnie brnie drogą, którą se wyznaczył nawet wtedy, kiedy inni mówią mu, że pcha się w bagno, co zazwyczaj kończy się dla niego nie najlepiej. Przyjacielski i dobroduszny, otwarty na wszystkich, jednak trochę naiwny. Ahio mimo swojego wieku, który przekracza dobrekilkadziesiąt jaknie więcej lat, nie dorósł do pewnego i stanowczego rządzenia; mało angażuje się w sprawy pałacu. Ba, sam pałac od dawna nie funkcjonuje, a niektòrzy uważają jego bogate życie za bujdę. Jego ròd znany jest wszem i wobec, ale mimo to nie ma dużego wpływu.
Woli wyręczać się kimś bardziej doświadczonym niż samemu podjąć jakieś działania. Nie ma również talentu dyktatorskiego co bardzo jest cenione w jego sferze, zważywszy na to, że był władcą, co wiąże się z licznymi obowiązkami. Żyje bardzo swobodnie i lekko, bez żadnych konsekwencji; dla własnych rozrywek jest w stanie posunąć się do różnych zbereźnych rzeczy. Ahio to urodzony drapieżca; chętnie poluje, doskonaląc przy tym swoją kondycje. Łasy na komplementy czy też słodycze, ale nie gardzi też podarunkami z wyższej półki.
Mimo swoich wad stara się być jak najbardziej odpowiedzialny za swoje młodsze rodzeństwo, przyjaciół i reszte rodziny. Lojalny, sprosta każdemu wyzwaniu, które stanie na przeciwko jemu i bliskiej mu osobie; nie wycofuje sie z walki jesli wie, że druga ważna dla niego osoba nie poradzi sobie z napastknikiem. Ahio nigdy nie łamie przyrzeczonych obietnic i prędzej czy poźniej sie do nich dostosowuje.
Troszczy się o swoich młodszych braci i ma z nimi bardzo ustabilizowane relacje. W swojej dawnej monarchii był jednym z Upalnych, rządzących poniekąd ciałem niebieskim - słońcem, a Lunaris, jego młodszy braciszek był Gwieździstym mu podporądkowanym, ktòry zrządzał księżycem. I mimo tego, że uważane jest to za stek bzur Ahio wierzy, że pewnego dnia będzie wystarczająco silny by im to udowodnić.
Dla porównania inna osobowość (również jego)
Jest to istny buchający wulkan energii. Charakteryzuje się porywczym, gwałtownym zachowaniem, jego działania bywają wręcz nielogiczne i gorączkowe, a wszystkiemu co robi poświęca niesamowite pokłady pasji; często wpierw działa, a dopiero potem myśli. Ahiew lubi być w centrum otoczenia, często wręcz domaga się o atencję; ceni sobie towarzystwo, jest bardzo uspołeczniony, szczególnie względem rówieśników; bywa czasem nieśmiały wobec starszych i postawnych ludzi, takich, których każdy respektuje. Chłopak ten jest nieco... Przygłupi, szybko wysuwa błędne wnioski i popada w histerię. Szybko przywiązuje się do ludzi w zaskakująco szybkim tempie, przez co potem bardzo cierpi psychicznie. Jest bardzo emocjonalny, aż za bardzo. Mało wytrwały, kiedy napotka przeszkodę, rezygnuje. Cały czas poszukuje rozrywek dla ciała i duszy oraz przyjemności, nie znosi zasad i nagminnie je łamie.
Chce być użyteczny dla innych, lubi pomagać, ale czyni to z potrzeby bycia docenionym, ponieważ jest nieco egoistyczny. Nie ma potrzeby wpływać na decyzje otoczenia, jest bierny i lubi, gdy ktoś działa za niego. Jedyną rzeczą, na którą zwraca uwagę, jest zaspokojenie własnych potrzeb (szczególnie biologicznych, ponieważ wielu innych nie wykazuje). Lubi łatwe pieniądze, dlatego para się różnymi nieznośnymi robotami (takie proste), które nie wymagają od niego poświęceń.
Taki jest na codzień, a do tego leniwy. Oprócz tego ma ogromny tupet, nie szanuje "tych u góry" albo raczej szanuje (raczej ze strachu), tyle że ciężko mu idzie z okazywaniem tego. Irytujący, nachalny, zwykle samowystarczalny (nikt nie chce mi pomóc, to sam se poradzę, wrócę tu jak będę bossem!!!) i diabelsko uparty. No i pcha wszędzie podteksty, a jak ich nie pcha to i tak znajdzie zię ktoś, kto wmówi mu, że jest niewyżytym szczeniakiem. Zadziorny, potrafi się postawić ma tupet i czelność, obraża sie za dosłownie WSZYSTKO.

♥Historia♥
Ahio dorastał w pełnej, szczęśliwej rodzinie. Nigdy nie czuł się porzucony lub niechciany, a nawet więcej, miał wszystko co sobie zażyczył. Jego drzewo geneologiczne składało się z wielu dziedzicòw kròlestwa Universem, ktòre pojawiało się w losowych miejscach na mapie raz na jaiś czas. Kiedy jednak kròlestwo legnęło w gruzach, a dawni wyznawcy zaczęli czcić innych władcòw siła ich dusz osłabła; żywili się bowiem ślepym zwolennictwem, a teraz nie mieli ani jednego wyznawcy. Ich ròd od tamtego czasu zdobywał rozgłos w innych dziedzinach; a tona jakichś konkursach, a to w telewizji. Ahiowi ciężko było się z tym pogodzić, ale nauczył się żyć skromnie. Tylko czasami wychwala się swoimi bogatymi strojami, ktòre kupuje za ciężko zarobione pieniądze. Przeszłość jego starego życia już nigdy nie zwiąże się z teraźniejszością. Została mu tylko rodzina...
Gastralen i Noocturnel, rodzice jego rodzicòw często opowiadają mu stare dzieje. Nie chcą, by ich chwała odeszła w zapomnienie. Ale Ahio coraz bardziej nudzi rozpamiętywanie i załamywanie rąk. Słyszał setki razy o Podzielonym Podziemiu, o tym, że były dwa kròlestwa Universum i Dreeamur, po scaleniu podziemia przestało istnieć i funkcjonowało to drugie. Ahio ma chęć odrzucić bolesne piętno i żyć normalnie. Solaren i Moorio - jego rodzice - żyją przyszłością i namawiają do tego swoich synòw. Moorio wielokrotnie prosi Ahia, by opowiedział mu o alternatywnej rzeczywistości, ale niebieskooi prędko wymyśla wymòwkę. Nie są już goblińskimi bogami, w sumie to tylko tytuł na ròwni z kròlem. Złotooki goblin niechętnie idzie spać nie narzucając się dłużej bratu.
Ahiowi wszystko "wcześniej" wydaje się zbyt piękne by mogło być prawdziwe.
Inni też tak się wydaje.
Są zwykłymi obywatelami podziemia.
***
Ahio patrzy w lustro. Jego twarz jest pociągła jak zwyke, ale jakby bardziej dojrzała. Szykuje się do pracy; obiecał dostarczyć Lunarisowi kości. Ten szczeniak lubi je obgryzać w przeciwieństwie do Ertelia, ktòry ich nienawidzi. Woli ryby. Nikt jednak nie zmusza Lio ich jeść.
Nie Ahio.
***
Dni w pracy zawsze są męczące. Uroda białoskòrego na tym strasznie cierpi, tym bardziej jego zdrowie. Nie lubi pracować w barze, śmierdzi tam zawsze spalenizną. Smutno wspomina miękkie, futrzaste poduszki i zdobione komnaty. Zbòlem serca wykonuje codzienną rutynę. Kiedy będzie mieć więcej chęci, znajdzie lepszą pracę. Goblin bardzo szybko i niestarannie uwija się z burgerem. Kiedy jednak ma już zamiar zanieść posiłek, dostrzega randkującą Undye i Alphys. Zostawia pospiesznie tacę na stole i wraca do swojej kryjòwki, smażąc kolejne burgery.
Nienawidzi tego życia.
Nienawidzi Dreeamuròw.
***
Wraca do domu. Tak mija całe jego życie; powtarzająca się rutyna. Zjada prędko swoją porcje mięsa i skubie kosteczki, popija herbatkę z ròż. Lunaris objada się kośćmi łykając jedną za drugą. Rozmawiają trochę, wybierają się na spaceri chichoczą mają blisko do Snowdin, dlatego wybierają się do pierwszego budynku i zawracają. I tak codzennie. Ale ta rutyna bardzo podoba się Ahiowi. Gobliny przemarznięte grzeją łapki przy kominku, opatuleni pod jednym kocem, chłepcą na zmiane kakaoko i opowiadają sobie śmieszne kawały. Lunarisowizdarza się wtedy zasnąć, ale Ahio nie ucieka; nie chce obudzić młodszego braciszka.
I sam zasypia.
***
Ertelio potajemnie zabiera pusty ubek po kakaoku idorzuca drzewa do ugasającego kominka, po czym ucieka do swojego pokoju, oglądając ciekawy film pt. "Big fish". W końcu cisza.
***
♥Inne fakty♥

♥ Lubi zarówno dziewczyny jak i chłopców
(Dude, that's true)
♥ Jest abstynentem (zarówno alkohol jak i papierosy, więc luz)
♥ Nie cierpi wszelkiego robactwa, ze szczególnym podkreśleniem - pająki i osy (wredne paskowane dziadostwa)
♥ Trzeba przyznać, że nie potrafi pływać i boi się nauczyć... Wystarczy niewielka odległość by zaczął krzyczeć jak mała dziewczynka, TAK.
♥ Strasznie łakomy i łasy na podarki, szczególnie na te z wyższej półki (ale słodyczami też nie pogardzi)
♥ Czasem wtrąca do swoich wypowiedzi goblińskie zwroty
♥ Ma TRZY kolczyki (planuje okolczykować sobie również uszy) kolejno: w wardze, na języku i w pempku.
♥ Dla niego WSZYSTKO jest urocze, nieważne z jaką szkaradą/jakim twardzielem będzie mieć styczność.
Uważaj, bo możesz stać sie jego crash shipem~
♥ Ahio ma strasznie dziwne pobudki; lubi sadomaso, sam jest masochistą (lubi cierpieć, być bity i poniżany, co może być przyczyną różnych dziwnych zaczepek), cierpi na mysofilię (jednocześnie go to brzydzi jak i ekscytuje), urofilię (nie dla wrażliwych, chyba), alghedonie (czerpanie rozkoszy z własnego cierpienia) i wiele innych, których szkoda wymieniać dla waszego zdrowia psychicznego.
♥ Nigdy nie reaguj na jego zaczepki, proszę. Ahio to kretyn, trzeba mu to wybaczyć.
♥ Jeżeli Cię zaczepia, to albo Cię lubi, albo jest zaciekawiony twoją personą... Albo chce dostać wp******l.
♥ Lubi zwierzęta, szczególnie koty.
Poziom duszy
1... Nie bij, jestem za słodki by umierać. A jak nie, to będziesz mieć przynajmniej czym posłodzić herbatę!~
But I will be...
LOVE
1. Za niewinny.
Umiejętności

TEORETYCZNE statystyki:
Def♥ Ofens♥ Speed♥♥ Sp.Def♥♥ Sp.Ofens♥♥

♥Transformacja♥ dzięki njej może swbodnie kreować ogon i sarnie kopyta, lub usuwać skrzydła. Częste używanie tej umiejętności wysysa energię; ba, jednorazowe użycie stanowi zagrożenie. Ahio używa swoich Modów głównie do swobodnego przemieszczenia się w terenie. Niektóre z nich osłabiają jego jedną statystykę, a zwiększają drugą. Nie wszystkie z jego Modów dostępne są na forum, ale chętnie podziele się wszystkimi.

(`=` znaczy, że stat jest bez zmian)


¤ Mermaid Mode aka Aqua Trybe +endurance =speed =attack =defence =feral -sexual desire

¤ Dinosaur Ahio =endurance +speed -attack -defence +feral +sexual desire

¤ Speed form -endurance +speed -attack =defence +feral =sexual desire

° Aggresive mode =endurance =speed +attack =defence =feral -sexual desire

° Mad Mode =endurance =speed +attack +defence =/+feral -sexual desire -sanity

° Celestial mode
+endurance =speed +attack +defence -feral -sexual desire

° Ultra Ahio +endurance +speed +attack +defence +feral +sexual desire +uniqueness

¤ Ahibot (Robot form +endurance +speed =attack +defence -feral -sexual desire =uniqueness


♥Legenda♥ ° - niedostępne na forum ¤ - dostępne

Magia
Zaklinacz ognia♥ Ahio potrafi kontrolować ogień, ale większe jego pokłady trudniej poskramia, przez o często wywołuje pożar. Nie prawda, Ahio to poprostu niezdara i niech nie zwala tego na inne czynniki!
♥Relacje♥
(Skala lubienia to maksymalnie 5 serduszek)
Lunaris
Jego młodszy brat. Osoba, ktòra wspiera go w codziennej rutynie i ktòrą kocha nawet wtedy, kiedy się kłòcą, co zdarzasię sporadycznie, ale zdarza. I choć przysypia na ważnych uroczystościach to Ahio nie ma mu tego za złe.
Ertelio
Najbardziej żywiołowy goblin, jakiego zna Ah. I choć jest najmłodszy dba o dom pod nieobecność starszych braci. Wspaniałomyślny kucharz, ktòry jest oczkiem w głowie Ahia.
Solaren i Moorio
Rodzice. To oni popychaja go do zmian w swoim życiu. Okazują się wyrozumialii troskliwi, wspierają go przy podejmowaiu ważnych decyzji. Bywają poważni, ale zawsze mają na celu jego dobro.
Gastralen i Noocturnel
Krzewią i pielęgnują w nim tradycje. Nie dają mu zapomnieć o tym, co dla ich rodu jest najważniejsze - dumę. Z tego, kim sie było, jest i będzie. Negatywnie wpływają na jego poglądy na temat kròlowej.
Lost
Wie o jego istnieniu, ale na oczy nie widział. I nie zobaczy, bo Lost unika wszystkich...
Koty: Kallerin i Devileen
Potwory-koty syjamskie, które zawsze są w stanie powiedzieć coś na jakiś temat. Zwykle bratają się ze "złymi", a Ahio zasłynął jako ich, nazwijmy to "adwokat". Kallerin zawsze coś wie, a Devileen coś dopowie.
•••••••••••••••••
Azszar
Poznał go w barze u Grillbiego. Spoko gość, ale w ostatniej chwili trochę się na niego wkurzył. Rozmowa o religiach to zły pomysł, szczegòlnie jeśli kogoś dopiero poznałeś...
Luke V.
Dziwny człowiek z dziwnymi przyzwyczajeniami. Na początku wyglądał normalnie, ale potem troche zirytował Ahio... W sumie ciężko coś powiedzieć bo Luke był bardziej zmienny niz stały... Oh wait... Czy on nadal myśli, że Ahio to kobieta?
Alekś
Młody człowiek, który nie wywarł na goblinie dobrego drugiego wrażenia. Z początku Ahio miał go za miłego... Ale po jego braku reakcji i zaskoczeniu "brutalnością" Ah'a stracił ten wizerunek.
Awril
Puchata kózka, trochę podobna do tego całego Asriela o którym Ahio słyszał... no cóż, z początku wydawało mu się, że ma doczynienia z "księciem potworów". Futrzak okazał się być jednak innym, miłym, młodym potworkiem.
Reinalynn
Ten potwór wygląda jak zaginiony, laboratoryjny eksperyment, mający na celu wszczepić gryzoniowi ludzki lub potworzy umysł... Znaczy się, bez obrazy, takie było pierwsze jego wrażenie. Jej brak reakcji również trochę go zirytował...
♥Złoto♥
600 złota
♥Ekwipunek♥
♥ 600 złota,
♥Poręczny katano-łuk ze złotymi zdobieniami (broń poziom 0)
♥ Cienka kolczuga pod ubraniem (ochrona 0)
♥ Telefon
♥ Pierdyliard opasek i obróżek
♥ Cała szafa gorsetów (not really)Ostatnio zmieniony przez Ahio dnia Nie Paź 16, 2016 4:53 pm, w całości zmieniany 25 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Azszar
Założyciel
avatar

HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 23
Skąd : Nie z tego świata

PisanieTemat: Re: Ahio Ahion Ahiew   Nie Gru 27, 2015 8:05 pm

Ależ oczywiście, że można grać własnymi potworami. W sumie mamy już na forum gracza, który gra wirusem komputerowym.

Poza tym:
- Nie działa ci obrazek wyglądu
- Nie zrobił pan sobie tematu w skarbcu
- I taki malutki babol w kodzie przy Relacjach

Ale ogólnie:

Akceptacja Karty Postaci
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ukrytaszuflada.blog.pl/
 
Ahio Ahion Ahiew
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: