Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zasady

Go down 
AutorWiadomość
Karath
Bywalec
Karath


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2016
Age : 23

Zasady Empty
PisanieTemat: Zasady   Zasady EmptySro Sty 20, 2016 2:53 am

No dobra, skoro tu wbiliście to albo lubicie, tak jak ja, przeglądać sobie forum kiedy nie ma nic lepszego do roboty, tudzież chcecie wiedzieć na jakich zasadach toczy się rozgrywka pod moją opieką. Jest to regulamin pisany "na kolanie", bowiem i tak wszyscy go zapomnicie dzień po przeczytaniu. Bądźmy szczerzy, ja też zapomnę.


  1. Oczekuję od graczy pisania zrozumiale. Nie musi być estetycznie, długo, czy ładnie stylistycznie. Ma być po prostu z sensem.
  2. Nie piszę długo bo nie lubię lać wody, pogódź się z tym, że czasem na Twój esej mogę odpisać tekstem o 1/4 długości Twych wypocin.
  3. W moich przygodach nie da się umrzeć, chyba że jesteś na tyle głupi, by rzucać się na dużo silniejszego przeciwnika z patykiem w ręku. Nie oznacza to, że jesteście bezkarni, nadużywanie tego fantu nie skończy się dla Was dobrze.
  4. Jestem królem memów, prowadzone przeze mnie przygody czasem mogą nie być zbytnio poważne.
  5. Oczekujesz czegoś specjalnego od przygody? Uwzględnij to w zgłoszeniu.
  6. Nie prowadzę więcej niż dwie przygody indywidualne, to i tak sporo bo mój grafik jest zawalony odpisami tutaj i na innych forach.
  7. Możecie mnie upominać, jest to wręcz wskazane, lubię się lenić. Jeśli chcecie tego dokonać to możecie mnie złapać na chacie, gdzie często przebywam, lub napisać mi na PW, że mam ruszyć tyłek.
  8. Jestem fajnym MG bo przymykam oko na długą nieaktywność ze strony gracza, nawet jeśli - według zasad ogólnych - powinien odpisać kilka dni temu. Jednakże, jeśli zaczynam upominać to lepiej się wytłumaczyć lub odpisać.
  9. Lubicie zagadki i śledztwa? Tak? Ja też! Szkoda, że tutaj nie znajdziecie ich sporo (chyba że jakieś niskiej jakości) bo nie chce mi się wymyślać.
  10. W KP jest taka rubryczka, nazywa się "charakter", co nie? Jeśli tego nie wiesz to weź sprawdź albo wynoś się z tego tematu i w końcu napisz tę Kartę Postaci. Jeśli nie będziesz odgrywać stworzonego charakteru poprawnie to raczej się nie polubimy.
  11. Najważniejsza zasada. JA TU RZĄDZĘ.
Powrót do góry Go down
 
Zasady
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zasady
» Zasady Propozycji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu-
Skocz do: