Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwania chętnych do gry

Go down 
+40
Uny
Matt
Imala
Aron
Shierra
Kartika
Toriel
Rosa
Vritte
Grillby
Daveth
Dungeneer
Asgore
Toby Neil
Chara
Bez nazwy
Andrew
Reaper
Azszar
Glitchy
Cillian
Ahio
Dogaressa
Sigrunn
Vincent
Hazel
Kaizami
W.D. Ren
Belial
Rhav
HTem
Jellyka
Alex
Nazaire
Frisk
Koalius
Wingdings Gaster
Neula
Reinalynn
Marinette
44 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptySob Gru 10, 2016 3:18 pm

Rosa i Chica, Ted popisze bb chętnie ze wszystkimi ;w; Co do ciebie Chica, masz na Tori wolny slot do pisania? Chce w końcu zrobić akcję z utratą wzroku, chociaż z Chicą też mogłabym to zrobić ;;;
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyNie Gru 11, 2016 3:24 am

Zwolniły mi się sloty, więc mogę kogoś przygarnąć do morderczej-prawie-Frisk B)
Ewentualnie jak ktoś chce pogadać jeszcze z normalną bliźniaczką to kwestia dogadania się!
Powrót do góry Go down
Kartika
Bywalec
Kartika


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 21
LOVE : 1
Liczba postów : 82
Join date : 10/12/2016

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyNie Gru 11, 2016 1:25 pm

hej ludziki
chce ktos popisać z duszyczką Sprawiedliwą ?
zapraszam

Tak, Syuona, dzisiaj możemy popisać, wczoraj nie mogłem
Powrót do góry Go down
Shierra
Bywalec
Shierra


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 53
Join date : 11/08/2016
Age : 23
Skąd : Piotrków Trybunalski

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyNie Gru 11, 2016 4:02 pm

    Poszukuję kogoś chętnego na fabułę/przyjacielską potyczkę. Chętni? c:
Powrót do góry Go down
http://koohori.deviantart.com/
Aron
Żółtodziób
Aron


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 37
Join date : 12/12/2016
Age : 26

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyPon Gru 12, 2016 7:07 pm

Shierra napisał:

    Poszukuję kogoś chętnego na fabułę/przyjacielską potyczkę. Chętni? c:


Zgłaszam się. Dwie gorące osóbki, będzie się działo, jeśli będzie to potyczka c:

I w sumie jak ktoś jeszcze chętny na sesje z barmankiem to wołać.
Powrót do góry Go down
Imala
Żółtodziób
Imala


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 17
Join date : 25/12/2016

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptySro Gru 28, 2016 12:26 pm

Witam! Poszukuję kogoś z kim można popisać. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Matt
Żółtodziób
Matt


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 11
Join date : 06/01/2017

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyPią Sty 06, 2017 8:34 pm

Oddam odważnego dzieciaczka w dobre rączki. Jacyś chętni? ;w;
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyPią Sty 06, 2017 10:05 pm

Chętnie kogoś przygarnę c:
Powrót do góry Go down
Uny
Bywalec
Uny


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 48
LOVE : 0
Liczba postów : 55
Join date : 02/02/2017

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyCzw Lut 02, 2017 4:09 pm

Cóż, jeżeli moja postać zostanie zaakceptowana, to będę potrzebować osoby lub też grupy osób, które przypadkiem się na nią natkną gdzieś głęboko pod ziemią (wiąże się z tym ryzyko związane z ewentualną przyjaźnią - tak więc rozlew krwi nie jest mile widziany). Dusza towarzystwa cierpliwie oczekuje c:
Powrót do góry Go down
Imala
Żółtodziób
Imala


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 17
Join date : 25/12/2016

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyCzw Lut 02, 2017 6:11 pm

Uny! Ja czekam aż ktoś odpisze w Wodospadach (konkretnie gejzery). Jak twoja postać dostanie akcepta to serdecznie zapraszam Very Happy
Powrót do góry Go down
Sans
Mistrz Gier
Sans


HP : 49
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 95
LOVE : 1
Liczba postów : 276
Join date : 22/12/2015
Age : 32

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyWto Lut 07, 2017 6:39 pm

Masa utkniętych w przestrzeni kosmicznej rozgrywek zmusza mnie do poszukania sobie nowych partnerów do skrobania czegoś na fabule D: Mam do zaoferowania szkieleta! Nówka, prawie nieśmigany!
Jest też pan Daveth z ADHD, jeśli by ktoś chciał! Trochę upośledzony dzieciak, ale kocha wszystko co się rusza!
Powrót do góry Go down
Nasko
Żółtodziób
Nasko


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 14
Join date : 06/02/2017

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyWto Lut 07, 2017 10:42 pm

Chciałbym rozpocząć pierwsze przygody mojej postaci w Wodospadach na ukochanym wysypisku. Jeśli ktoś jest zainteresowanym rekreacyjnym przygodami wśród śmieci i przeróżnego złomu (bez żadnego rozlewu krwi oczywiście) to gorąco zapraszam c: może uda nam się razem stworzyć absurdalnie humorystyczną wycieczkę po wysypisku! Kto wie, może akurat się znajdzie coś nowego?

Chociaż z drugiej strony nie wiem czy dalej się coś dziwnego dzieję na wysypisku, bo z tego co czytałem tam odbywała się jakaś walka. Jeśli jest tam już spokojnie, to jak pisałem wyżej, chętnie bym tam postawiłbym pierwsze kroki. W przeciwnym wypadku zawsze mogę gdzie indziej się pokręcić, bo w końcu moja postać jest małym podróżnym handlarzem. Jakby ktoś mi odpowiedział o aktualnej sytuacji na wysypisku byłbym wdzięczny. c:
Powrót do góry Go down
Imala
Żółtodziób
Imala


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 17
Join date : 25/12/2016

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyCzw Lut 09, 2017 5:02 pm

Do dwóch ludków powyżej! Ja jestem zawsze chętna i gotowa do wspólnej rozgrywki! Podajcie mi tylko miejsce a zaraz się tam pojawię! Mogę również napisać pierwszy post! \o/
Powrót do góry Go down
Nasko
Żółtodziób
Nasko


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 14
Join date : 06/02/2017

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyPią Lut 10, 2017 11:52 am

Z tego co się dowiedziałem wątek na wysypisku został zamknięty, więc ja już tam zacząłem pierwszy post. Wszystkich chętnych powyżej zapraszam do wspólnej rekreacyjnej rozgrywki! Smile
Powrót do góry Go down
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyCzw Mar 02, 2017 2:16 pm

Jako że jestem nowa na forum i wypadałoby kogoś poznać, to z chęcią popisałabym z kimś w snowdin lub wodospadach, w końcu fabularnie moja postać wraca do domu, do snowdin z wyprawy, więc po drodze mogłaby na kogoś wpaść, tudzież ktoś mógłby wpaść na nią.
Powrót do góry Go down
Napstablook
Żółtodziób
Napstablook


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 23
Join date : 11/04/2016
Skąd : Wodospady

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyNie Mar 05, 2017 12:09 pm

Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 EmptyWto Mar 07, 2017 4:16 pm

Mam wolną prawie całą jedną postać duszyczki (Alice) więc mogę popisać z wami c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania chętnych do gry   Poszukiwania chętnych do gry - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania chętnych do gry
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: