Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogłoszenia

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyCzw Sie 17, 2017 8:14 pm

Z cyklu: drobne ogłoszenia

Stary Gaster, czyli ex-admin, ex-moderator, ex-mg i ex-grafik powrócił na forum. Oznacza to tyle:
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyWto Sie 22, 2017 7:42 pm

45#

Z pomocą Patience na wzór przyznawania doświadczenia za questy został opracowany nowy system przyznawania doświadczenia za questy i treningi. Proszę szczególnie Mistrzów Gier o zapoznanie się ze zmianami. Mamy nadzieję, że teraz doświadczenie nie będzie rosło ani za szybko, ani za wolno.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyPią Wrz 01, 2017 11:44 am

46#

Do regulaminu czatu dodano dwa punkty:
Regulamin czatu napisał:
8. Prosimy o nie dyskutowanie o jakości pracy funkcyjnych na czacie bez ich obecności. Skargi można na czacie zgłaszać adminom lub moderatorom, choć preferowane jest PW, albo GG, ale roztrząsanie problemu ma się odbywać poza czatem.
9. Każdy swoją opinię ma i może ją wyrazić, jednak są pewne granice, dlatego notoryczne i negatywne komentowanie czyjejś postaci, albo czyjegoś pisania może zostać ukarane.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Grillby
Admin Główny
Grillby


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 267
Join date : 11/01/2016
Age : 26

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyNie Wrz 10, 2017 11:15 pm

47#


W polu profilu została wprowadzona nowa rubryka Multikonta. Każdego usera posiadającego więcej niż jedną postać prosimy o wpisanie informacji o nich na każdym z kont.
Rubryka ma na celu sprawniejsze pozyskiwanie informacji o multikontach użytkowników.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyPon Paź 16, 2017 7:17 pm

48#

Nie ma co z tym dłużej zwlekać, bo działa to tylko na szkodę forum. Otóż, jak pewnie wielu się domyśliło, pan Azszar stracił motywację do dalszego rozwijania Beyonda i od dłuższego czasu niewiele na nim robi. Niestety mój zapał dla Undertale się już mocno wyczerpał, a chcąc stworzyć miejsce atrakcyjne dla innych do grania, uczyniłem je nieatrakcyjnym dla samego siebie przez co nie mam chęci nawet na odpisywanie we własnych sesjach. Dlatego podjąłem decyzję i osoba zainteresowana ją zaakceptowała. Od teraz Grillby będzie głównym adminem forum. Azszar usunie się na boczek jako admin pomocniczy i będzie sobie śledził Beyonda i coś na nim robił, ale już bez pałeczki władzy absolutnej.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyWto Paź 17, 2017 11:26 am

49#

Obiecałem, ze na halloween będziecie mogli się popisać artyzmem i oto jest Halloweenowy Event Artystyczny. Zapraszam wszystkich użytkowników do wzięcia udziału.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Grillby
Admin Główny
Grillby


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 267
Join date : 11/01/2016
Age : 26

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptySob Paź 21, 2017 4:32 pm

#50

Z dniem dzisiejszym z naszego forum usunięty został Chatbox. Nikt go nie używał od samego początku, więc uznaliśmy, że nie ma on sensu bytu a jedynie zajmuje miejsce.

Dodatkowo z funkcji moderatora i mistrza gry zrezygnowała użytkowniczka Rhav.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 EmptyNie Paź 29, 2017 1:54 pm

#Ostatnie ogłoszenie w historii Beyonda

Myślałem, że będę w stanie oddać komuś forum i pozwolić mu się nim zajmować, że nawet jak stracę ochotę na obserwowanie Beyonda to odejdę bez żalu. Nawet to planowałem wczoraj, ale zmieniłem zdanie. Uznałem, iż nie ma na to odpowiedniego kandydata, który godnie kontynuowałby działalność Beyonda oraz że nie ma sensu ciągnąć dłużej co raz bardziej niemrawej egzystencji forum.

Dlatego z dniem dzisiejszym forum zostaje zamknięte i nie dam się tym razem namówić na jakąkolwiek jego reaktywację. Beyond pozostanie jednak dla widoku, ale nie będzie możliwości rejestracji i pisania poza czatem, który również pozostaje.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że forum przetrwało aż tyle. Wszystkim użytkownikom w szczególności:
- Lugii (Gasterowi), bez której Beyond nigdy by nie powstał
- Naszej byłej Undyne, która była pierwszym graczem beyonda i pomogła forum się rozkręcić
- Frisk, która wniosła naprawdę wiele do forum
- Wszystkim, którzy piastowali funkcje moderatorów i mistrzów gier za to, że byliście i pomagaliście

Żegnajcie. Może jeszcze kiedyś spotkamy się gdzieś w internetach, albo i w rzeczywistości.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Sponsored content





Ogłoszenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Informacje i Ogłoszenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Biuletyn Podziemny-
Skocz do: