Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rysunkowy głuchy telefon

Go down 
AutorWiadomość
Lynx
Bywalec
Lynx


HP : 100
Poziom duszy : 7
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 60
Join date : 28/10/2016
Age : 24

Rysunkowy głuchy telefon  Empty
PisanieTemat: Rysunkowy głuchy telefon    Rysunkowy głuchy telefon  EmptyPią Lis 04, 2016 7:53 am

Mam pomysł na grupową zabawę, która będzie bardziej... Artystyczna!! Wiecie, są dwie idee, możemy zrobić, którą tylko chcecie lub obie. Ewentualnie moglibyśmy organizować takie coś co jakiś czas... Pomysł zaczerpnięty z innych źródeł (wątpię, żeby nie było tego w internecie) więc, uh, może nie do końca autorskie ale napewno zapewnia ubaw! Aha, i chociaż jest to zabawa artystyczna, może w niej brać udział każdy chętny, nawet taki, który nie ma talentu. Poprostu potem będzie śmieszniej. Kolejkę będziemy ustalać albo kolejnością zapisów, lub później uzgodnimy kto po kim, żeby nie było chaosu i żeby każdy wiedział kiedy jest jego kolej.

A zatem przechodząc do konkretów. Mamy dwie opcje, takie pola do popisu. Zabawa number one polegałaby na rysunkowej wersji głuchego telefonu. Co to głuchy telefon każdy dobrze wie, jednak czym wyróżnia się ten rysunkowy? Otóż pierwsza osoba na liście tworzy jakiś rysunek, koncepcje. Może to być związane z jakimś tematem, może fanart, czyjeś oc, poprostu nie ograniczamy się z tym. Może zawierać różne symbole, tło, może dotyczyć jakiegoś problemu - cokolwiek. Druga osoba PRYWATNIE (czyli np w pw na forum, jakiś inny kontakt) dostaje gotowy rysunek. Nie możemy publikować go na forum, chyba, że jesteś ostatnią osobą. Później i tak te rysunki zostaną opublikowane, nie zginą napewno w odmętach niepamięci. Nie wiem czy każdy swój vs rysunek poprzednika czy jak, to się zobaczy gdyby to przeszło. A zatem dostajemy obrazek - wzorujemy się na nim tworząc swoją wersję - przesyłamy do osoby kolejnej na liście. Nie możemy zobaczyć rysunków przedprzed naszym, a także za naszym. To wszystko wyszloby na samiutkim końcu i moglibyśmy porównać jak te rysunki zostały narysowane, wybrać rysunek najbliższy pierwowzorowi, najmniej do niego podobny... Oczywiście nie musi być zrobione kropka w kropkę, poza też może być inna, myląca chociażby.

Takie głuche telefony możemy robić częściej, w innej kolejności, możemy rzucić hasłem przewodniczym, tematem (np. Undertale) i le go. Termin na oddanie pracy to nie wiem... 2-3 tygodnie?

Druga propozycja na kreatywną zabawę to forumowy art fight. Art fighty może ktoś z was kojarzyć, bo tego jest w sumie pełno. Każdy przeciw każdemu, rysujemy drugiej osobie to co sobie zażyczy (oc, postać z ulubionej gry i tak dalej). Możemy założyć dwie alternatywy. Wybieramy tylko jednego zwycięzcę i osoba, która wygrała przechodzi dalej i walczy na rysunki z inną osobą, ale druga osoba odpada. Albo robimy bez odpadania na punkty i osoba z największą liczbą głosów staje się hmmm, forumowym specjalistą od rysunków. Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe. ^^'
Powrót do góry Go down
 
Rysunkowy głuchy telefon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Strefa offtopowa :: Rozmowy :: Zabawy-
Skocz do: