Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Epitafium dla starego Beyonda

Go down 
AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Epitafium dla starego Beyonda Empty
PisanieTemat: Epitafium dla starego Beyonda   Epitafium dla starego Beyonda EmptyPią Kwi 07, 2017 9:02 pm

Uwaga!
To będzie ostatni, pożegnalny post na forum

Epitafium dla starego Beyonda Undertale_by_wearepopcandies-d9cdqfr
Minął już ponad rok. Mieliśmy wzloty, upadki i dramaty. Jestem dumny, że Beyond zdołał dotrwać do swej rocznicy. Jednak forum jak widać praktycznie zamarło i drugich urodzin nie doczeka. Nikt nie wykazuje determinacji, by je ożywiać, a i Ja sam straciłem zapał i do prowadzenia Beyonda i do fanowania Undertale. Uznałem, że nie ma sensu, by forum pozostawało dłużej otwarte skoro świeci pustkami. Zamykam więc rejestrację i blokuję pisanie postów. Zawartość forum zostawię w takim stanie jaki jest widoczny. Niektórzy się napracowali przy swoich sesjach, więc skoda je wysyłać na cmentarz historii. Może czasem ktoś wejdzie poczytać z czystej nostalgii. Pozostawię także chatango byście również mogli się jakoś pożegnać.

Czas na małe podziękowania:
- Blackdream za to, że była chętna wraz ze mną założyć Beyonda i stworzyła jego szatę graficzną,
- Undyne za to, że była pierwszą osobą, która się zarejestrowała i miała większą determinację do rozwoju forum niż ja,
- Ahiowi za to że był pierwszą osobą, z którą poprowadziłem na forum sesję,
- Alexowi za jego teorie i wszystkie śmieszne sytuacje, gdy coś źle odczytał,
- Toriel za śliczną sesję z Asrielem i wielki wkład w rozwój forum,
- Reinalynn za to, że bardzo fajnie mi się z nią pisało,
- Wszystkim moderatorom i MGom, że się podjęli tego zajęcia,
- I wszystkim graczom, którzy chociaż chwilę spędzili na Beyondzie.

Cóż ludzie. Dla Beyonda to koniec. Nie planuję nikomu forum przekazywać, ani nie planuję reaktywacji na przyszłość. Ale internet to jednocześnie bardzo wielkie, jak i zaskakująco małe miejsce. Może spotkamy się jeszcze gdzieś w sieci. A teraz…
Żegnam was bardzo serdecznie moi mili
Epitafium dla starego Beyonda __undertale___asriel_by_mistrel_fox-d9hq80s

Edit:
Dzięki wam zamknięcie nie będzie miało miejsce, a to epitafium nie odnosi się już do całego forum, a poprzedniej fabuły.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
 
Epitafium dla starego Beyonda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Epitafium dla Beyonda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: