Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Odejścia z forum

Go down 
+2
Undyne
Azszar
6 posters
AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptyNie Kwi 09, 2017 4:09 pm

Jeśli masz zamiar odejść z forum, nie rób tego tak po cichu, a powiedz to wszystkim w tym temacie. Ułatwi to pracę forum i nie będziemy się martwili co się z tobą stało. Jest to szczególnie istotne, gdy grasz postacią kanoniczną, byś nie blokował jej.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Undyne
Bywalec
Undyne


HP : 75
Poziom duszy : 11
Doświadczenie : 4
LOVE : 2
Liczba postów : 83
Join date : 08/05/2017
Age : 32
Skąd : Krk

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptySro Lip 12, 2017 2:55 pm

Dobrze więc, wszystko sobie dokładnie przemyślałam i wiem, że sprawiłam wam problem nieobecnością. Poblokowałam postaci, poblokowałam sesje. Jesteście wszyscy wspaniałymi ludźmi, ale zwyczajnie nie mam już siły pisać... taką postacią. Dodatkowo dochodzi ogólna niechęć do pisania. Nie żałuję tych paru tygodni(?), kiedy pisałam aktywnie, bawiłam się dobrze, ale nie chcę wam więcej przeszkadzać, po prostu już nie mogę. Tak więc odchodzę. Niby trwało to krótko, ale... no nie mogę. Nie chcę zostawiać was bez słowa, żebyście wiedzieli, co się stało, a i zostanie tutaj byłoby dla mnie ciężkie.
Bawcie się dobrze, powodzenia ;3;
I dziękuję za wspaniałe sesje <3
Powrót do góry Go down
Reinalynn
Mieszkaniec
Reinalynn


HP : 100
Poziom duszy : 2
Doświadczenie : 40
LOVE : 1
Liczba postów : 174
Join date : 04/01/2016
Age : 30

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptyWto Wrz 05, 2017 12:00 pm

Wiewiór jest złem i planuje zniknąć po raz drugi.

Chciałam tego uniknąć, bo wiem, że kilka osób by nie chciało, żebym znowu znikła, ale po ostatnim czasie widzę, że odejście to jednak będzie mimo wszystko najlepsze rozwiązanie.
Przez ostatnich parę miesięcy działo się u mnie za dużo rzeczy, których za bardzo nie będę tu opisywać, ale tak, czy owak, traciłam mnóstwo czasu i siły, więc wchodziłam rzadko, tylko po to, żeby raz na ruski rok komuś odpisać. Teraz może się nieco już uspokoiło, ale pojawił się kolejny problem - kompletny brak weny na pisanie czegokolwiek. Przez ostatnich kilka tygodni wchodziłam na forum tylko po to, żeby po chwili zdać sobie sprawę z tego, że i tak nie napiszę niczego sensownego i zrezygnować z odpisywania. To ciągnie się zdecydowanie zbyt długo, za długo ciągną się też sesje z moimi postaciami, które wszyscy pewnie już dawno chcieliby zakończyć.
Tak więc uznałam, że lepiej będzie odejść niż czekać w nieskończoność aż łaskawie wróci mi wena na pisanie.

Przepraszam wszystkich, którzy czekali na mój powrót i dziękuję za kilka chwil dobrej zabawy <3
Powrót do góry Go down
Bob Temilton
Przybysz
Bob Temilton


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 7
Join date : 07/07/2017
Age : 23
Skąd : Temmie Village

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptyWto Wrz 19, 2017 10:57 pm

Wypisuje siebie i Alexandra Temiltona. Robił mi nadzieję i wciskał kit, że będzie odpisze już tyle czasu, a ja mimo to czekałem. Samemu ta postać nie ma sensu, bo zbyt je powiązaliśmy ze sobą. Poza tym ostatnio czuje się koszmarnie zarówno na ciele, myśli jak i duchu. Jeśli będę dalej się męczył na tym świecie to może kiedyś tu wrócę na innej postaci. Pa Sad
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptySob Paź 21, 2017 1:57 pm

To nie tak, że odchodzę w 100%, ale nie wiem gdzie napisać, więc może zrobię to tutaj. Życie studenckie mnie całkowicie wciągnęło i nie mam czasu zaglądać na forum, nawet po to, żeby cokolwiek przeczytać, więc chciałabym zrezygnować ze wszystkich obowiązków, jakie dawniej pełniłam. Proszę jednak o nieusuwanie żadnych z moich kont, nie blokowanie ich i nie robienie z nimi absolutnie niczego, bo jak tylko się przyzwyczaję do nowego trybu życia, to pewnie z przyjemnością wrócę do sesji fabularnych~<3
Powrót do góry Go down
Xin
Mieszkaniec
Xin


HP : 100
Poziom duszy : 7
Doświadczenie : 15
LOVE : 1
Liczba postów : 121
Join date : 15/05/2017

Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum EmptyPon Paź 23, 2017 7:35 pm

Paczcie państwo, ponownie znikam na dłuższą chwilę. Niestety praca się wydłuża, po pracy dochodzą dodatki życiowe. Typu: Angielski i siłownia.

Tak więc cały dzień i wieczór mam zawalony, powód jest jeden! Zmiana trybu życia.
Zdrowie nie dopisuje po ostatniej chorobie i muszę jak najszybciej zrzucić brzuch, tak więc muszę odstawić mój narkotyk. [Komputer]

Czas zgonu Dziś.
Czas zmarchwiwstania Coś koło ośmiu miesięcy, jak nie lepiej.

To nie tak, że umiram. GG mam na telefonie, więc jak coś ktoś to piszcie. Chyba mam tam nawet numer telefonu, ale to nie ważne. Jak ktoś będzie na Pyrce, to się tam spotkamy.

Xin & Inky

Xin likes this post

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odejścia z forum Empty
PisanieTemat: Re: Odejścia z forum   Odejścia z forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Odejścia z forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna-
Skocz do: