Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nabór na funkcje

Go down 
+3
Wolfie
Frisk
Azszar
7 posters
AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPon Maj 01, 2017 11:41 pm

Nabór na funkcje

Witajcie

W tym miejscu będzie się odbywał nabór na różne funkcje, które można spełniać na forum Beyond Undertale. Jest ich kilka:

Pomocnicy - To osoby, które mają za zadanie czuwać na czacie i pomagać nowym odnaleźć się na forum. Przewiduję 2 pomocników:
- Chara
- Rhav

Sprawdzacz KP - To osoby sprawdzające Karty Postaci. Z automatu jest nim każdy moderator, ale przewiduję jeszcze 2 dodatkowych sprawdzaczy:
- Rhav (Moderator)
- Patience (Moderator)
- Sans (Moderator)
- Frisk
- Vorbis

Reklamowiec - Chyba najbardziej zobowiązujące stanowisko. Zadaniem reklamowca jest sławienie imienia forum w internetach, a więc na innych forach, na facebooku, na GG i gdzie jeszcze dacie radę. Oprócz tego reklamowiec powinien sprawdzać co jakiś czas fora, z którymi mamy wymiany, aby donieść administracji, czy któreś z nich nie umarło. Przewiduję 2 miejsca:
- Frisk
- Larissa

Grafik - Osoba odpowiedzialna za stronę graficzną forum.
- Grillby

Dodatkowe informacje:
- Na stanowisko można się zgłaszać, kiedy nabór jest otwarty;
- By otrzymać stanowisko trzeba być aktywnym na forum przez jakiś czas;
- Można łączyć kilka stanowisk.


Ostatnio zmieniony przez Azszar dnia Sro Sie 16, 2017 4:33 pm, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPon Maj 01, 2017 11:44 pm

Zapraszam. Można się zgłaszać na wszystkie wolne funkcje. Szczególnie zależy mi na tym, by ktoś został reklamowcem.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPon Maj 01, 2017 11:58 pm

Powtarzam moje zgłoszenie na sprawdzacza KP i dodatkowo zgłaszam się do reklamowca (zresztą już i tak to pełniłam, Pyrkon przypominam ;__; )

Od razu jednak mówię że funkcje mogę pełnić dopiero jak wrócę z Kanarów, żeby nie było, że się zgłaszam i tydzień ponad nic nie robię!
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPon Maj 01, 2017 11:59 pm

Wiem wiem. Przyjmuję na oba stanowiska.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyWto Maj 02, 2017 1:41 pm

W sumie piszę się na reklamowca, mam sporo wolnego czasu to będę mogła coś porobić dla dobra forum .
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyWto Maj 02, 2017 10:38 pm

No w porządku Wolfie. Wprawdzie przyszłaś na forum w jego kiepskim okresie i nie było za bardzo okazji, byś mogła się wykazać jako zwykły użytkowników oraz MG, ale damy ci teraz kredyt zaufania, bo widać, że chcesz tu pobyć Wink
Przyjęta na funkcję reklamowca.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptySro Maj 03, 2017 9:21 am

skoro jeszcze można
chciałbym zgłosić się na funkcję sprawdzacza KP
well
marze o tym od dawna i bardzo bym chciał
i wiem, że często mi odmawiano z powodu mojego pisania na komórce, błędów i literówek
jednakże pisząc na komórce nie przykładam się, co innego sprawdzając kp. Tutaj nie będzie małych liter i pisania np. "jezuoro" zamiast jezioro, gdyż na komputerze moje palce nie trafiają niechcący na inne litery niż by chciały ( na komórce są za małe przyciski ). Plus skoro to oficjalny tekst będzie, to przecież będę poprawiać moje błędy przed wysłaniem. Naprawdę błagam dajcie mi tą funkcję.
szczerze chciałbym też wziąć funkcję pomocnika, tylko ze na razie nie jestem wstanie na chacie siedzieć (matury)

no i obie te funkcje mógłbym pełnić dopiero po maturach ( po 15 maja ), gdyż za bardzo nie mam teraz jak, muszę się skupić na tych egzaminach. Oczywiście po 15 maja będę już wstanie pełnić te funkcje z pełnym wkładem wszystkich moich sił w nie.
Powrót do góry Go down
Cambria
Żółtodziób
Cambria


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 21
Join date : 06/01/2016

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyCzw Maj 04, 2017 2:08 pm

Bardzo chetnie zgarnelabym fuche sprawdzacza kp. Zawsze to jakis powod, by czesciej zagladac na forum. I lubie czytac karty. c: #human
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyCzw Maj 04, 2017 2:53 pm

Well. Z waszej dwójki to Cambria pisze przyjemniej dla oka i ufam, że poradzi sobie lepiej na tym stanowisku. Chara wybacz, ale pisanie na komórce nie jest dla mnie usprawiedliwieniem dla jakości twoich postów. Oceniam to co widzę.

Tak więc reklamowców i dodatkowych sprawdzaczy kp mamy ogarniętych. Zostały już tylko stanowiska pomocników do obsadzenia.

Plus za około miesiąc planuję zrobić nabór na trzeciego moderatora.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyCzw Maj 04, 2017 3:12 pm

welp
czy zawsze mój pospiech w pisaniu moze mi spieprzyć posiadanie fajnych funkcji ??
eh
niewazne
dziękuję adminie
miłego dnia
( nie nie uciekam z forum, tylko mi smutno lel )

ach mnie mozesz na pomocnika azszarze, taką ochotę również wyraziłem welp
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPią Maj 05, 2017 10:28 pm

W porządku, pomocnika dostaniesz. Tylko zarażaj nowych entuzjazmem, nie marazmem Wink
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptySob Maj 06, 2017 1:24 pm

W końcu mam porządny sprzęt, z którego da się pisać, no i matury zaraz się kończą... Więc chciałabym jeszcze zaproponować siebie na stanowisko pomocnika, tak poza sprawdzaniem kp~. W sumie, niezależnie od decyzji i tak będę pomagać nowym, jeśli będą mieć z czymś problem :>
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptySob Maj 06, 2017 6:59 pm

I tym sposobem funkcje na tą chwilę są pozajmowane. No, poza jednym stołkiem moderatorskim, ale nabór na niego zorganizuję jak już się trochę rozkręcimy.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyPią Lip 28, 2017 10:30 pm

Ogłaszam, że zwolniły się miejscach na stanowiskach:
- Sprawdzacz KP
- Reklamowiec
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Vorbis
Mistrz Gier
Vorbis


HP : 100
Poziom duszy : 13
Doświadczenie : 3
LOVE : 1
Liczba postów : 192
Join date : 10/05/2017
Age : 23
Skąd : Zadupie Dolne

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyNie Lip 30, 2017 5:32 pm

Szeregowy Vorbis Kapturek zgłasza się na funkcję sprawdzacza KP!
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje EmptyWto Sie 01, 2017 6:26 pm

Szeregowy Vorbis otrzymuje przydział sprawdzacza kp. Jak będziesz miał podczas sprawdzania wątpliwości to wiadomka, zwracaj się do mnie lub chociaż Frisk.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Sponsored content





Nabór na funkcje Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na funkcje   Nabór na funkcje Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na funkcje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nabór na MG
» Nabór na Moderatorów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Nabór-
Skocz do: