Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 A może tak postawimy trochę złota?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Xin
Mieszkaniec
Xin


HP : 100
Poziom duszy : 7
Doświadczenie : 15
LOVE : 1
Liczba postów : 121
Join date : 15/05/2017

A może tak postawimy trochę złota? Empty
PisanieTemat: A może tak postawimy trochę złota?   A może tak postawimy trochę złota? EmptySro Cze 28, 2017 6:57 pm

Wpadłem na przypadkowy pomysł, przypadkiem.

Może by tak zrobić mały dział, gdzie będzie się stawiało na walki graczy? Czyli dając przykład.
Rozpoczyna się fabularna walka Asgore vs Kamień, czemu nie.
Mod, MG lub Admin wstawia krótkiego posta.
Asgore vs Kamień
Stawka wstępna 5 złota.
Tutaj wiadomo, gracze dają swoje złoto i czekają na wynik. No ale żeby było ciekawiej, trzeba dać mnożnik. Wiadomo będzie to zależało od dobroci wrzucającego.
Mnożnik 2x/3x lub nawet 4x
Zwycięska grupka zgarnie na przykład 20 złota.
No ale też zróbmy, żeby przegrani nie zostali z pustymi rękami. Dlatego też można zrobić mnożnik wygranych i mnożnik przegranych. Mnożnik wygranego, wiadomo że będzie wyższy. Dajmy te x5
A przegranego x2

Dla dania większego smaczku, raz na jakiś czas można dodać loterię. Czyli nagrodę specjalną. Osoba płacąca wstęp może wybrać numer od 1 do 50, gdy wypadnie dostanie główną nagrodę.

Kod:
 
[center][b]Asgore vs Kamień[/b][/center]
[center][b]Stawka wstępna 5 złota[/b][/center]
[b]Mnożnik wygranego.[/b] 5x
[b]Mnożnik przegranego.[/b] 2x
[b]Specjalna nagroda.[/b] Toster.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

A może tak postawimy trochę złota? Empty
PisanieTemat: Re: A może tak postawimy trochę złota?   A może tak postawimy trochę złota? EmptyCzw Cze 29, 2017 9:59 am

Jest to jakiś pomysł na dodatkową możliwość wykorzystania złota, chociaż hazardowy. Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze na PBFach z obstawianiem wyniku walki innych graczy. Nie mam jakiegoś mocnego ale, choć moim zdaniem przegrana to przegrana, a zatem strata obstawionych pieniędzy. No i oczywiście będzie potrzebna osoba, która będzie to wszystko prowadziła.

A teraz poczekajmy aż inni się wypowiedzą.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Patience
Mistrz Gier
Patience


HP : 100
Poziom duszy : 20
Doświadczenie : 37
LOVE : 0
Liczba postów : 558
Join date : 27/04/2017

A może tak postawimy trochę złota? Empty
PisanieTemat: Re: A może tak postawimy trochę złota?   A może tak postawimy trochę złota? EmptyCzw Cze 29, 2017 10:45 am

Moim zdaniem, pomysł ciekawy :3 Jestem za~
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

A może tak postawimy trochę złota? Empty
PisanieTemat: Re: A może tak postawimy trochę złota?   A może tak postawimy trochę złota? EmptyCzw Cze 29, 2017 11:26 pm

Wow, Frisia wróciła z sesji, może ogarniać forum!

Podoba mi się, wpędźmy w hazard społeczeństwo forum! Choć ja uważam, że najlepiej jest stawiać wszystko albo nic - albo wygrasz albo przegrasz, więcej emocji!
Co do mnożników to TYLKO w wypadku walk z osobami o skrajnych poziomach, wtedy mają one sens (a były już sytuacje, że osoby z PD5 wygrywały z kimś o PD10!).

Jednak ALE! Jako osoba zajmująca się często walkami zwracam kilka uwag:
1. Co z walkami >2 osoby?
2. Zamiast pisać to w postach, MG niech pisałby o tym w temacie bo inaczej będzie chaos c:
3. Trzeba by wprowadzić SUROWY ZAKAZ wkraczania do walki jak już się obstawi (bo tak ja mając postać 7PD mogę wbić do walki 2PD-owców i pomóc któremuś, to by było trochę nie fair c: ), co trochę by ograniczyło pole działania jak myślę :< Trzeba to ładnie ogarnąć!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A może tak postawimy trochę złota? Empty
PisanieTemat: Re: A może tak postawimy trochę złota?   A może tak postawimy trochę złota? Empty

Powrót do góry Go down
 
A może tak postawimy trochę złota?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Propozycje-
Skocz do: