Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje świeżej głowy

Go down 
+2
Rhav
Wolfie
6 posters
AutorWiadomość
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptyWto Mar 07, 2017 1:49 pm

Siemka. Jako że jestem tu od niedawna, ale doświadczenie w PBF-ach mam sporę, to chciałabym zaproponować kilka rzeczy, bo boli mnie to, jak widzę jak martwe jest to forum.
1.Reklamowanie się - Mylę że dobrze byłoby zareklamować się na wszelakich polskich grupach i fanpage-ach od Undertale czyli po prostu napisać do ich właścicieli z prośbą o wspomnienie o forum w postach. Sama umieściłam link do forum na jednej stronce facebookowej gdzie mam admina, ale myślę że jeśli na kilku takich stronach które mają po około 100 fanów, ktoś mógłby się zainteresować i dołączyć.

2.Zwiększenie aktywności - Wiem że nie zawsze każdy ma czas, ale mimo wszystko, wielu ludzi moze odstraszać to, jak widzą ile potrafią trwać sesje, gdy są przyzwyczajeni że odpisy dostają maks po kilku godzinach, może dniu. Ja sama jestem przyzwyczajona do PBF-ów na których odpisy następują po maksymalnie tygodniu, i to tylko przy eventach w których bierze udział więcej niż 5 graczy, a przy grze w 2-3 osoby na ogól jest kilka postów dziennie. Myślę że najlepiej byłoby zgadywać się na sesje i pisać na części, że np. najpierw siada kilka osób, pisze powiedzmy regularnie przez 1-2h i potem znowu gdy te osoby są dostępne, to piszą. To bardzo umila i sprawia że rozgrywka jest ciekawsza.

3.Discord. Wiem że były już takie tematy, ale głównie po to, by na nim grać akcje, które powinny dziać się na forum, a ja proponuję zrobienie discorda, ale do rozmów poza forum, jak na chacie, ale myślę że discord jest lepszy, nie dość ze można porozmawiać głosowo, to jest on dostępny na komórki, komputery i przeglądarkę. Myślę że fajnie by było popisać tam ogólnie. Możnaby zrobic kanały gdzie jeden byłby do umawiania się na pisanie sesji, drugi do gadania o innych zainteresowaniach niż UT, inny do krótkich powiedzmy pół godzinnych, maks godzinnych sesji dla zwykłego zabicia czasu i urozmaicenia itp. Myślę że to tez nieco ożywiłoby forum.

4. Fanpage - Myślę że niezłym pomysłem byłoby założenie fanpage-a na facebooku tego PBF-a, myślę że mogłoby ściągnąć ludzi na forum i na owym facebooku mogłyby być ogłaszane eventy, przerwy techniczne itp.

To na razie tyle, mam nadzieję że moje pomysły przypadną do gustu i przepraszam za ewentualne braki przecinków i błędy, ale piszę na szybko Wink.
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptyWto Mar 07, 2017 9:32 pm

Fejsbuk, fejsbuk, fejsbuk. Podpisuję się wszystkimi kończynami pod pomysłem, by w jakikolwiek sposób przenieść forum na fb.
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptyWto Mar 07, 2017 10:24 pm

Wszystko jest fajne, fajniusieńkie i fajniutkie ale dajmy już spokój z tym Discordem, lepiej zając się już cb >_>

No i co do sesji to fakt, teraz taki okres egzaminacyjno-maturalny, pewnie niedługo wróci do normy c:
Powrót do góry Go down
Grillby
Admin Główny
Grillby


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 267
Join date : 11/01/2016
Age : 26

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptySro Mar 08, 2017 3:48 pm

Discord to przereklamowany temat. Starczy nam gg i chatango.
A za fanpage w sumie jestem, ale wątpię, że byśmy mieli wszyscy czas na prowadzenie go.
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptySro Mar 08, 2017 7:35 pm

Oj wiem wiem, że forum jest zaniedbane, mea culpa, ale ostatnio miałem trochę na głowie, to raz i dwa, moje fanostwo odnośnie Undertale nieco opadło, przez co zwyczajnie nie miałem chęci udzielać się na forum.
1+4. Wiem, że reklama jest zaniedbana, ale nie mam czasu biegać po forach i pisać prośby o reklamę. Co do fb, staram się tego używać jak najmniej, więc nie jestem dobrym materiałem na zakładanie fanpejdźów i bieganie po grupach fanów. Jednak jeśli ludziowie będą chcieli i znajdzie się chętny, z radością wyznaczę pełnomocnika.
2. Od miesiąca mówię sobie, że odpiszę we wszystkich grach, ale jakimś sposobem zawsze znajduje się coś przez co zmieniam plany.
3. Od tego mamy już gg. Na forum jest temat, w którym można podać swój numer, aby zostać dołączonym do konferencji. No i jest czat.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptySro Mar 08, 2017 8:25 pm

Co do reklam i fanpage mogę się tym zająć, w prawdzie nie mam nie wiem ile czasu, ale mogłabym zrobić fanpage i z niego prosić inne fanpage o undertale o reklamę.
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptySro Mar 08, 2017 8:44 pm

Jak ktoś ogarnie fajnie fanpage to czemu nie? Jest wiele grup/stron o UT na których można by reklamować forum c:
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy EmptyWto Mar 14, 2017 10:46 pm

1 i 4 - zgadzam się, sam nawet moge się zająć reklamą w różnych miejscach Smile
3 - NIE. już ten temat był za dużo razy
2 - osobiscie ja mam wiele sesji zawalonych i staram sie pisać codziennie, więc.... do mnie nie można mieć wątów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje świeżej głowy Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje świeżej głowy   Propozycje świeżej głowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje świeżej głowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Wykorzystane] Propozycje lokacji
» Propozycję - operacja "Powiew Świeżości"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Propozycje-
Skocz do: