Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie

Go down 
3 posters

Zgadzasz się?
Tak
Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_lcap25%Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nie
Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_lcap0%Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tak, ale nie ma to praktycznego zastosowania
Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_lcap0%Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nie, wolę GG
Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_lcap75%Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 4
 
Poll closed

AutorWiadomość
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 26

Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie Empty
PisanieTemat: Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie   Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie EmptyWto Lis 08, 2016 6:46 am

Kolejna mała propozycja, nie wiem czy możliwa (ale jest pole na numery GG więc chyba nie będzie problemu).
Otóż to może się przydać pole kontaktowe zawierające nick i tag danego gracza na Discordzie. Dla tych co nie wiedzą co to jest discord - Discord pozwala na czatowanie zarówno w grupach jak i prywatnie, zarówno tekstami jak i głosowo, jak kto woli. Coś jak Skype i TeamSpeak w jednym.

Jako mały dodatek: Stworzyłem serwer dla Beyond Undertale. Spokojnie, wszystkich adminów i moderatorów poustawiam gdy tylko dołączą, obiecuję. Link: https://discord.gg/vscYymb

Jest również OFICJALNA strona z pomocą dla Discorda, jednak w języku angielskim. (link!)

Dziękuję za wysłuchanie i przepraszam jeśli moje pomysły są problematyczne.
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie Empty
PisanieTemat: Re: Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie   Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie EmptyWto Lis 08, 2016 8:01 am

Chciałbym zadać tutaj bardzo ważne pytanie: Ile potrzeba nam dróg kontaktu?
Mamy już czat i konferencję na GG, a po przejściu tej propki doszedłby jeszcze ten discord. Nie chciałbym, żeby forumowa społeczność się rozbiła i jedni siedzieli tam, drudzy tam. Druga możliwość, że któraś forma kontaktu zwyczajnie będzie nieużywana i zapomni się o niej. Takie jest moje zdanie, ale proszę o wypowiedzenie się innych użytkowników.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie Empty
PisanieTemat: Re: Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie   Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie EmptyWto Lis 08, 2016 12:58 pm

Ja tylko przypominam, ze byla juz konfa na skype z ktora byly problemy bo wiekszosc osob nie mogla w niej uczestniczyc i czuli sie pominieci, co bylo niefajne i doprowadzilo prawie do powstania grupek a tego LEPIEJ UNIKAC.
Dla mnie zamiast robic wiecej drog po prostu bardziej informowac uzytkownikow, ze zabawa toczy sie na gg i tyle c:
Nikt nie chce abysm stali sie grupkami jak jestesmy spolecznoscia .-.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie Empty
PisanieTemat: Re: Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie   Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie Empty

Powrót do góry Go down
 
Pole kontaktowe "Discord"/Serwer BU na Discordzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magmowe pole
» Pole wodnych treningów [SALA TRENINGOWA]
» Pole wodnych treningów [SALA TRENINGOWA]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu-
Skocz do: