Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec

Go down 
+7
Doggo
Napstablook
Hazel
Jellyka
Frisk
Uny
Azszar
11 posters

Czy forum ma wrócić?
Tak, chcemy reaktywacji!
[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec I_vote_lcap100%[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec I_vote_rcap
 100% [ 14 ]
Nie, niech stanie się historią.
[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec I_vote_lcap0%[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 14
 
Poll closed

AutorWiadomość
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 11:51 am

Czy forum ma zostać reaktywowane?

Wystarczyło parę godzin od zamknięcia, by na konferencji na GG ludzie zapragnęli reaktywacji forum. Jest mi niezmiernie miło, że Beyond zebrał na tyle wierną społeczność, iż nie chce ona całkowitego zamknięcia forum. Nie jestem głuchy, ani uparty w swych decyzjach. Dlatego otwieram dział propozycji do pisania i tworzę ten temat, byście wypowiedzieli się w miejscu bardziej trwałym od GG, czy chcecie tego i czego byście oczekiwali od reaktywacji.

Nie podlega jednak dyskusji reset całej fabuły na forum. Wszystkie poprzednie sesje i karty postaci zostaną przeniesione do archiwum, jeśli reaktywacja dojdzie do skutku.

Moje prośby:
- Wypełnijcie ankietę,
- Piszcie swoje pomysły,

Im więcej osób się wypowie, tym większa szansa na to, że znajdę determinację do działania.


Ostatnio zmieniony przez Azszar dnia Pon Maj 01, 2017 2:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Uny
Bywalec
Uny


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 48
LOVE : 0
Liczba postów : 55
Join date : 02/02/2017

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 2:28 pm

Tym o to sposobem przybywam z krótkimi propozycjami. Wszyscy pewnie pamiętają śmierć Asgore'a - co byście powiedzieli na urzeczywistnienie tego zakończenia i zostawienie go? Dzięki temu zabiegowi będziemy mieć głównego lub jednego z głównych antagonistów fabuły, co zapewni pełne ręce roboty zgrupowaniom, które mają za zadanie dbać o bezpieczeństwo i rozwój królestwa potworów. Naturalnie prowadzi to do drugiego z moich pomysłów, który przedstawie prostym układem:
Flowey i podobne mu istoty byłyby czymś w rodzaju złych przywódców, chcących zniszczyć ludzkość i zmienić porządek wśród potworów, tak więc mamy tutaj manipulantów, którzy dążą do realizacji swoich celów (niekoniecznie wyżej wymienionych). Wykonawcami, czyli ich sługusami byłyby nie tylko potwory skuszone nieprawą ścieżką, ale też bezduszni/puści (rzecz jasna nie wszyscy). Daje to pewne fundamenty pod tego typu organizację i szersze pole do popisu dla graczy. Ich przeciwieństwem byliby między innymi strażnicy, którym jak wiemy przewodzi Undyne, która to z kolei podlega potworowi, sprawującemu aktualnie władzę w królestwie.
Przywódcy złych potworów -> złe potwory i ich organizację
Przywódcy dobrych potworów -> strażnicy, laboratorium i inne organizację
Brudna robota po obu stronach spada na niższych w hierarchii, dzięki czemu z powodzeniem można aranżować wydarzenia, podczas których jedni muszą w jakiś sposób powstrzymać drugich (ewentualnie jak w typowych scenariuszach, dobro musi powstrzymać zło). Jeżeli dojdzie do jakichś śmierci, to najpewniej wśród podwładnych - koło się zamyka, a walka dobra ze złem dalej trwa.
Czeka nas reset fabularny, więc myślę, że nie ma co się dąsać - trzeba ładnie wszystko poukładać i ustawić porządne podwaliny pod to, co będziemy tutaj robić.
Ciekawi mnie co na to powiecie c:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 3:59 pm

5 głosów już, a żadnych info więc ja robię research po forum i rzucam elaboracik.

Od razu mówię, że sama przestałam grać bo zwyczajnie znienawidziłam moją postać - mam jej dość, mam bardzo złe wspomnienia z nią i skutecznie mi ją ludzie obrzydzili. Zresztą jak widziałam tendencje to kilka osób by pozmieniało konta. Możemy więc zostawić nasze konta i jedynie zmienić nazwy postaci, tak byłoby najlepiej i pierwszeństwo by mieli ci, którzy już mają konta.

Zmiany, zmiany, zmiany - najlepsza propozycja to zrobić wielkie bum czyli zamiast brzydkiego "ARCHIWUM" nazwać dział "STARA LINIA CZASOWA" i tam wrzucić wszystko, co tutaj naspamiliśmy, tak jak leci! W fabule forum ładnie opisać wsio (nawet ja mogę to zrobić), że się linia czasowa tak pokisiła, iż nastąpił TRUE RESET - wszystko od zera!

I teraz lista zmian z mojego punktu widzenia (numeruje, aby jak ktoś chciał się odnieść to miał łatwo):
1. Userzy aktywni deklarują się kim chcą grać (jedno konto) - po prostu zmienią im admini nazwy użytkowników (przy zmianie), będą musieli zrobić nowe KP, zmienić avki profil jakby co itd.
Osoby mające kanony wybrałyby jedno konto na którym chcą grać - np. ja wybieram konto na którym mam najwięcej postów i na nim zmieniłabym nazwę.
2. Przejrzenie WSZYSTKICH kont obecnych na forum.
142 użytkowników!? POWAŻNIE!?
Generalnie nie-kanony do których NIKT się nie zgłosi usunąć. Kanony nie grane (Undyne, Dogaressa, Sans, MTT, Muffet i więcej nie naliczyłam) przekazać adminom. Dodatkowo - ja oddaje postać ale jej konto zachowuje tylko zmienię nazwę więc nie ma z tym problemu, jakby ktoś chciał założyć, nie wiem jak Alphyś wybierze.
3. Przebudowa wyglądu. Jest śliczny ale się przejadł. Wiem, że to kupa roboty i dlatego OD RAZU OFERUJE POMOC ale pomysł: ja na forach, gdzie by stosowałam zasadę wyglądów sezonowych. Tj, przyjemny wiosenny, ciepły letni, szarawy jesienny i chłodny zimowy. Działało to zawsze zajebiście i ludzie "czuli klimat", a zmiana samego koloru, tła i bannera nie będzie ciężka co te 3-4 miechy c: Od razu odżyjemy wyglądowo. Ciemność i szarość pasuje do zimy, ale kiedy za oknem mamy smog, kwiatuszki i słoneczko niekoniecznie chce sie patrzyć na blok deperechy instant ;_;
4. Wszystkie fabularne tematy przenieść do działu "STARA LINIA CZASOWA". Archiwum jest ok ale na nową linię, starą zostawmy osobno aby nie mieszać.
5. Przejrzenie WSZYSTKICH nie-fabularych tematów, co zresztą uczynię potem i stwierdzenie co z nimi zrobić.
6. PD zostawić jako poziom do zdobywania, LOVE jako licznik zabójstw. Nie potrzeba dwóch statystyk. I PD przyznawane za KAŻDĄ sesję na zasadzie długości odpisów+ich ilości. Prosta i ładna mechanika bez problemów.
7. Usunąć ograniczenie 1 kanon = 1 osoba. Nie sprawdziło się i dużo było chętnych do grania kanonami ale nie mogli przez co wiało puchami.
8. W ogłoszeniach napisać WYRAŹNĄ informacje o WOLNYCH kanonach, których konta są - takie konta opatrzeć też dopiskiem (do przejęcia). Serio, ludzie nie patrzą na listę postaci tylko czy istnieje taki user na forum. Do tego WYRAŹNE info gdzie i jak się zgłosić po postać.
9. Wprowadzić chatbox do szybkich rozgrywek + mini eventy na cb.
10. Reklama, reklama i reklama - nie wiem co daje nam współpraca z wiki?? Mamy tam jakiś baner, coś? Poza tym krew zalewa że znamy wszystkich adminów stu srylionów grup Undertalowych na fb i nigdzie nawet nie wspomniane o nas. Nie wspominając o uczestnictwach w grupkach cosplayowych itd. Poza tym prowadzenie strony na fb o UT + reklama forum jest proste, banalne i wesołe, na pewno znajdzie się kilka osób które by to robiło~ (OMG JA XD)
11. Mamy zajebistą ekipę na gg - propagować to, dawać informacje o przyjmowaniu na grupę gg (jako dodatek, nie konieczność). Propagować zdjęcia z meetów, spotkań, rysunki wspólne, zabawy, cytaty z rozmów nt forum itd. Coś co jest podstawą tego forum stało się takie "meh gdzieś w tle".
12. Lokacje fabularne pozostawiłabym bez zmian - pierwsze posty można spokojnie zostawić, są ok c: Usunęłabym tylko tematy z lokacjami do przedmiotów skoro mamy je usunąć.
13. Przygody - out. Były zbędne. Stworzyć za to dział gdzie pisaliby ludzie sesje w AU i innych pierdołach, działa to dobrze na innych forach.
14. Sprawdzanie KP leżało i kwiczało - well, może więcej sprawdzaczy by się przydało? Może MG by też się nadali?
15. Jak zmiana grafiki to i lekka reanżacja forum? Cholernie dużo jest tych działów!
16. Rasy i co za tym idzie zostawiłabym bez zmiany ale błagam, zmieńcie te kolory, są okropne i na wszystkich postaciach miałam tylko "jezu jakie to brzydkie, nie chce" ;__; To chyba jedyne forum gdzie poważnie nie chciałabym należeć do żadnej z grup. Nie widzę też sensu kolorów dla mistrzów gry - wystarczyłby ich spis i adnotacja w profilu. I tak każdy wiedział kto jest MG.
17. Ogłoszenia - pomijając fakt, że nie działają linki to im mniej tam informacji tym lepiej. Ograniczyłabym się do składu adminów, listy wolnych kanonów których konta są do oddania i krótkich informacji typu "w sobotę event na cb", "wesołych Świąt Bożego Narodzenia" czy "miłych wakacji dla wszystkich uczniów i studentów". Od serca dla userów. Plus jak będzie to link do strony na FB.
18. Kontrola userów i treści - brzmi mega kontrowersyjne ALE nie mam ochoty wchodząc na forum czytać rzeczy typu "BO JA NIE LUBIĘ UT ALE SIEDZĘ TUTAJ" czy "UT W SUMIE JEST GŁUPIE" nie wspominając o "to forum nie przetrwa, bo wszystkie fora padają" oraz reklamy innych forów - okey, to super, że może być wymiana, można nawet powiedzieć o innych forach ale gadanie kilka dni pod rząd, że "MAMY SIĘ PRZENIEŚĆ NA AVENGERSÓW" jest przegięciem.
19. Przechodząc do spraw czysto mechanicznych: PD za każdą sesje jak już powiedziałam, LOVE jako licznik morderstw, za PD umiejki. Umiejki dowolne, niekoniecznie kanoniczne bo serio z tym są problemy. Nie przesadzone, w ramach rozsądku ale bez przesady że "nie możesz tego zrobić bo tak nie było w grze". Well mam już wszystko co było w grze, mam na silę rozciągać mały materiał źródłowy? Dałabym też ludziom magie - why not? Jak ograniczona i spoko?
20. Przedmioty idą out. Są zbędne dla mnie. I tak każdy walczy ostatecznie magią/bronią ogarniętą, MG pilnowali by nie było OP, a 90% przedmiotów wpisanych w KP i tak NIE BYŁO UŻYWANYCH Bo Doggo kradł nam patyki i je łamał.
21. Ściany tesktu wszędzie - nie lepiej wiele rzeczy przeredagować?
22. Multikonta za pozwoleniem admina - czekanie nie wiadomo ile czasu trochę bez sensu. I 3 multi to dobry pomysł, więc bym zostawiła (akurat na duszyczki c: ).
23. Wprowadzić system RPG jaki oferuje pbf - chodzi głównie o to ze w profilu ma się zakładkę jak jest w grach RPG c:
24. Oczywiście z przeniesieniem całej fabuły do "starej linii czasowej" zrobić też porządek i wszystkie tematy nie-fabularne wywalić do archiwum c: Do tego sryliony "Global announcement".
25. BŁAGAM - niech nazwy konta będą nazwami postaci, chociażby w przypadku kanonów. Mamy do cholery 3 CHARY, a osoby które wbijają nie widzą kto jest kto itd.
26. Na koniec ode mnie: Go go Gall!








ANALIZA TEMATÓW, made by ja B)
Przeglądając wszystkie tematy, subiektywne spojrzenie:

BIULETYN:

Ogłoszenia:
Są ok, zero uwag.

Dzienniczek uwag:
Ale po co? PBF daje nam możliwość dawania warnów/plusów z opisami które są widoczne i ściągalne.

Regulamin:
Szczerze to trochę ściana tekstu i mało podkreślonych najważniejszych info: jaki avek, lista postaci wolnych, opisy ras. Poza tym ok.

Multikonta:
Uuugh, ściana tekstu. Ładnie można by to przepisać na krótko c:

Jak zacząć grę?
Kolejna jak dla mnie niepotrzebna ściana tekstu. I tak 99% nowych użytkowników pytało się na czacie co robić i to działało.




BIBLIOTYKA:

Co to jest Podziemie i fabuła PBFa ver. 2
Fabułę rzecz jasna trzeba zmienić c: Fajnie by było opisać po krótce co się działo wcześniej, dlaczego jest nowa linia czasowa itd. Mogę się tego podjąć!
ALE CZEMU TEN TEMAT JEST PRZYKLEJONY!? To naprawdę psuje estetykę ;__;
Do tego timeline -> dodajmy "2117 Frisk resetuje linie czasową" B)

Lista kanonicznych postaci i potworów:
Raz, że to dwa tematy osobne. Dwa - nie widzę sensu "kanonicznych potworów" - jak ktoś zna grę to ogarnia, jak ktoś nie zna to sobie i tak sam wymyśla rasę. Co do postaci kanonicznych to zamiast ogromnego spoilera dałabym ich listę z wyraźnym zaznaczeniem od razu kolorami postać zajęta/zarezerwowana/wolna (plus w nawiasach czy wolna to jest konto już do oddania). I tylko opisy każdej po kliknięciu - każdy sobie rozwinie i poczyta jak będzie chciał, a na pierwszy rzut oka ładniutko widać co jest wolne a co nie.
Też nie widzę powodu czemu to jest przyklejone?

Dusze:
Kocham ten temat bo sama go tworzyłam z Luu JEDNAK - moja propozycja jest taka, aby zrobić TYLKO JEDEN temat odnośnie wszystkich spraw fabularnych z UT - rasy, dusze, magia itd i tam krótkie opisy każdej z tych spraw (też mogę to zrobić)

Broń, ochrona...
Nie widzę sensu dalej to trzymać, nie sprawdziło się.

Rasy:
To samo co z duszami - wrzucić w jeden temat z opisem fabularnych spraw. Same opisy ras są fajne ale zmieniłabym cechy. Potwory słabe fizyczne w stosunku do ludzi? Taak, zwłaszcza przy zmasowanym ataku 2 metrowego olbrzyma vs 8-letnie dziecko. Okey, w grze to działało, ale na forum?
Dałabym też ludziom słabą magię - słabą tzn nie jak u potworów władanie żywiołami ale coś małego jak tworzenie tarcz, przywołanie słabej broni czy małe ogniki/kostki lodu itd.
Oczywiście usuwanie przy tym wzmianki że bezduszni nie mogą zdobywać PD, skoro zostawiamy tylko to jedno. Troszeczkę bym przeredagowała post ze zmianą rasy bo jest mało czytelny jak ktoś chce "sprawdzić".

Questy
Kolejne ściany testu do odstraszania? ;__;

Przedmioty
Temat spoko, tytuł mylący.

Pupile:
To chyba powinno znaleźć się przy wzorze na KP?

Sztuka walki...
Nikt tego nie używał. Naprawdę.

Umiejętności i magia
Ściana tekstu, która tak samo okazała się nieprzydatna.

Rozwój postaci
Jak dla mnie wystarczyłoby kilka zdań:
-PD zdobywamy za każdą sesję przy 1 PD za stronę + dodatek od MG za długość posta.
-Większą ilość PD (2 za stronę) dostajemy za questy
-Rozpiska ile PD = umiejka
-Ograniczenia.
Nie trzeba wielkiego bloku tekstu + odchodzi LOVE. Opis co to love wrzuciłabym do tego tematu zbiorczego z fabularnymi sprawami. Treningi? Cóż, z doświadczenia pamiętam że były to na siłę wymyślane rzeczy.




SALA AUDIENCYJNA:

Tutaj nie mam uwag - jedynie bym nieobecności i odejścia wyczyściła do pierwszego posta, skoro gramy "od nowa".
Warto by było przejrzeć tematy w propozycjach - może coś nam umknęło a było tam fajne? No i po tym wszystkie do archiwum sio.
W zasadach dodać, że wszelka propozycja ze słowem "discord" od razu wyląduje w koszu ;___;
Dodatkowo - propozycje eventów można dawać do działu z eventami c:

Nabór też jest ok, można najwyżej wyczyścić do postów/zostawić tylko tych co będą chcieli pozostać modami/MG?




KARTY POSTACI:

Logicznie wywalić wsio nie gra do archiwum. No i każdy by musiał nową KP napisać jak nowa linia czasowa.

Wzór KP
Trochę mało czytelny ten post i ciężko się połapać, przeredagowałabym na krótki i przyjemny z kodem na samej górze (najważniejsze po co się wchodzi w temat, a wywalony na sam koniec!)
Co do pól w KP:
-Imię i nazwisko można wrzucić w jedno
-Rasa ok
-Obrazek z wyglądem i wygląd bym dała razem,
-Wiek ok
-Charakter ok
-Historia ok.
-Stan duszy, PD, LOVE - wystarczy w profilu. I tak potem to się milion razy zmieniało.
-Umiejki i magia - zrobiłabym fuzje, często magia też bywa umiejką.
-Relacje ok <3
-Złoto - wywaliłabym, jest skarbiec
-Ekwipunek - wywaliłabym do skarbca, serio to się zmienia co dwie minuty i dziko tak cały czas edytować KP które zwykle są kolosami tekstu.

Analogicznie tematy ze skarbca wywalić do archiwum i od nowa! No i do kodu dodałabym tylko ten ekwipunek - lepiej zmieniać to w skarbcu niż w wielkich KP (to problem jak ktoś ma DŁUGĄ KP jak ja np DD: )




O tematach fabularnych już pisałam - wszystkie do tematu z opisem zmniejszyć reszta idzie do działu "STARA LINIA CZASOWA" c: Wywalić to co z przedmiotami skoro przedmiotów ma nie być c:




PLAC EVENTOWY:

>Wrzuciłabym tutaj temacik w którym postowo można by zgłaszać propki eventów c:
>Reszta jest ok!




ORGANIZACJE:

Nie widzę sensu istnienia tego? Straż królewska i tak jest fabularna, opis jej, działanie i jak się dostać można wrzucić do tematu gdzie będą opisy z takimi fabularnymi rzeczami, a przyjęcia można pisać normalnie w działach fabularnych.




OSIEDLE:

Skoro to tematy fabularne to czemu nie są w dziale fabularnych tematów?




DODATKI:

Rozmowy telefoniczne są ok, Undernet też ale naprawdę potrzebujemy do tego kolejnego działu? Zastanawiam się poważnie czy tego nie wywalić :c




Przygody:

Zbędne, bez sensu, można się umawiać na questy z MG.




ROZMOWY:

Chaos, chaos i więcej chaosu. Więc po kolei:

Numery GG
Przydatne i ważne jak piszemy na gg, jest ok.

Spotkania w REALU
BARDZO WAŻNY temat, zwłaszcza, że się CIĄGLE spotykamy i razem szalejemy. Mogę powrzucać fotki.

OFF-Topic
jest ok, zawsze mus być :'D Założyłabym tylko temat od nowa

Resztę tematów bym wywaliła, to po prostu off-top, a kącik fanowski jest w twórczości + i tak rzucamy na gg/czat. Założyłabym od nowa temat z zapoznaniami jak chcą.




TWÓRCZOŚĆ

>Dział jest idealny, każdy wrzuca co chce! ♥
>Rodzynki z czatu i forum tylko przesunąć do działu z rozmowami c:




OKRUCHY CZASU

>Archiwum ok, dorzuciłabym tylko jeszcze drugi dział "STARA LINIA CZASOWA" - naprawdę tematy fabularne ładnie by było oddzielić od reszty po prostu śmietniczka - tak jakby ktoś chciał wbić poczytać i nie musiał przekopywać się przez stertę KP, tematów OFFtopowych itd ;w;




>Sojusznicy ok - tylko jak się rusza to lepiej wygląda i też dla potencjalnych wymian lepsze c:
> Czatango - można trzymać do spamu, ale i tak proponuje po raz milionowy przy wsparciu gg chatbox do rozgrywek fabularnych i eventów - może być cb na górze (ułatwienie dla komórkowiczów), i chatango na dole.
>Ogarnijmy czy da się "skrócić" forum jakoś?

Na 90% o czymś zapomniałam to będę jeszcze spamić. Go go Gall!








Opis fabuły wersja robocza:

Pierwsze podejście do alternatywnej linii czasowej się nie udało. Owszem, powrócił do życia Asriel, Chara czy Gaster, a w podziemiu zawitały nowe osobistości, jednak w konsekwencji skutków negatywnych było znacznie więcej niż plusów jakie przyniosła ta sytuacja. Wielka bitwa dobra ze złem w Holu Osądu, zjednoczenie się na nowo rodziny Dreemurrów, spokój i miłość w domu szkieletów, kwitnące uczucia pomiędzy potworami, narodziny kolejnych pokoleń, powrót do życia duszyczek dzieci czy rozwój królestwa były małymi słoneczkami rozświetlającymi Podziemie. Niestety nastały też mroczne i złe czasy - w sercach wielu niewinnych istot zagościło zło, a kilka dusz zostało skradzionych pozostawiając istoty bezdusznymi. Niepokój rozbrzmiewał z prawie każdego zakamarka, każda z ras kryła w sobie żale, smutki, niechęć do życia znikała - doprowadzało to do wielkiego kryzysu. Coraz więcej morderstw zaczęło wstrząsać potworami, główna bohaterka narodowa zniknęła na długi okres, dowódca straży królewskiej odwróciła się od potrzebujących w raka, a cała radość okazała się być przykrywką do wielkich problemów i smutku.

Dlatego nadeszła pora aby nastały lepsze czasy! Ciężko budować wszystko od początku, jednak lepsze to od próby przetrwania w starym, brudnym świecie. Szybko więc podjęto decyzję, że zamiast reanimować trupa trzeba zacząć od nowa! Tak właśnie nastąpił TRUE RESET - cała linia czasowa została zrestartowana, a pamięć wszystkich wróciła do tego samego dnia, gdy Frisk zamiast ostatecznie walczyć z Asgorem wróciła żyć do Podziemia - tutaj właśnie zaczyna się nowa podróż.



Go go Gall po raz drugi ♥
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 4:02 pm

Do Nessy:

Innymi słowy proponujesz wprowadzenie frakcji na forum. Jest jeszcze za wcześnie by rzucać decyzjami, ale wydaje mi się, że nasze forum było i jeśli dojdzie do reaktywacji dalej będzie za małe na zabawy z frakcjami. Nie jesteśmy Smokami Wolnych Stad z mnóstwem aktywnych użytkowników, by to jakoś dobrze działało.

Robienie za to więcej małych eventów angażujących po paru graczy brzmi już całkiem okej, ale to raczej wolałbym rozwinąć osobno, bez wiązania tego z frakcjami.

Że akurat TOri rzuciła post jak chciałem odpisać NEssie xD
Chwile mi zajmie przebicie się przez to, więc zrobię ewentualnie double posta.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Uny
Bywalec
Uny


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 48
LOVE : 0
Liczba postów : 55
Join date : 02/02/2017

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 4:37 pm

Galliuszu, doskonale rozumiem stanowisko, jakie zajmujesz w tej sprawie, ale trzeba pamiętać, że nie musimy angażować graczy w złą stronę barykady - ta frakcja może być czymś w rodzaju furtki do pchania wątków do przodu. Zawsze daje to pole do popisu graczom z królestwa potworów (czyli w wolnym tłumaczeniu nam) c:
Nie mam żadnych przeciwwskazań do nawiązań Toriel, ciekawi mnie tylko efekt końcowy i czy nie będzie małej rozbieżności pomiędzy pomysłami, a faktycznym stanem finalnej realizacji.
Czas pokaże c:
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 29
Skąd : Nie z tego świata

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 4:43 pm

Do Toriel:

To lecimy. Dużo tego jest, więc mam co robić.

1. Co do kont, to byłaby oczywiście kwestia wyboru, czy ktoś by wolał zostać ze starym kontem i zacząć grać od nowa tą samą postacią, czy wolałby zmienić nazwę konta, czy zupełnie z nowy kontem. Oczywiście grający kanonami mieliby pierwszeństwo ich użycia. I tak, wszystkie multikonta zostałyby na restart zablokowane i odblokowane po jakimś czasie, gdy zainteresowanie tego zachcą.
2. Konta które nic nigdy nie napisały, zostałyby usunięte. Być może także konta, które stworzyły jedynie KP, ale nigdy jej ni używały.
3. Mówiąc słowa reaktywacja, równocześnie mam na myśli nowy layout. Mam nadzieję, że Blackdream nie zawiedzie w tym temacie.
4. Oczywiście myślałem o takim właśnie dziale w Okruchach Czasu, a nie prostackim słówko "Archiwum"
5. Nic do dodania.
6. Sam to wymyśliłem, więc nic więcej też nie dodam.
7. A do tego wrócilibyśmy jakby przyszła pora odblokowywania multikont.
8. W sumie słusznie, że przydałoby się bardziej widoczne ukazanie jakie postacie kanoniczne istnieją już na forum.
9. Jeśli tak bardzo nie lubicie chatango, mogę włączyć chatboxa, chociaż z kolei ja za nim nie przepadam.
10. Tu jest taki problem, że nie bardzo mnie jara bieganie po forach z prośbami o reklamę, ani nie znam fansitów na fb. Tu by była potrzebna osoba, która robiłaby za naszego PRowca.
11. Coś dla bardziej uspołecznionych stworzeń ode mnie.
12. Proste. Stare tematy pójdą do archiwum i zostaną utworzone na nowo. Kwestia przedmiotów jest do ostrego przemyślenia.
13. Już zgodziłem się na GG, że to nie wypaliło i zostałoby zminimalizowane do pojedynczego działo, gdzie każdy chętny mógłby komuś poprowadzić sesję w dowolnej (no prawie) scenerii.
14. Cóż. Można by poszerzyć tą kompetencję na MGów, ale to temat do omówienia później, jeśli renowacja w ogóle wystartuje.
15. Można by na przykład Osiedle i Organizacje przenieść do działu dodatków. W lokacjach jakoś nie widzi mi się zmniejszanie liczby działów.
16. Mam zrobić casting na kolory dla grup? Co do MGów, chciałem by od razu się wyróżniali, ale to detal, więc można omówić sprawę szerzej później.
17. Nie ja to tworzyłem. Nie ogarniam HTMLa. Trzeba by pogadać z kimś kto się zna na HTMLu.
18. Na forum tego nie zauważyłem, a z kolei na GG nie byłem szczególnie aktywny, więc trudno mi się odnieść.
19. No spoko, może być tutaj większa otwartość i danie magii także ludziom, ale oczywiście słabszej niż u potworów.
20. Co do przedmiotów. Mówisz tak całkiem out? Także przedmioty leczące? A co z goldem? Ogólnie ja bym wolał spróbować jakoś to bardziej i lepiej ogarnąć, ale temat pozostaje otwarty.
21. W jakim sensie przeredagować i które ściany tekstu?
22. Tak z niczego to multi się nie zgodzę dawać. Może być że nie trzeba by czekać X czasu, ale też bez przesady, że ktoś przyjdzie i od razu trzy postaci.
23. Nie próbowałem nigdy tego włączać, ani nie widziałem PBFa używającego tego. Skoro ma być reaktywacja, można spróbować imo.
24. No reset to reset. Wszystko co odnosi się do starej fabuły poszłoby wek. Globale były bo ludzie narzekali, że nie widzą tematu do umawiania się na sesje. No można by połączyć szukanie mga i ludków do grania w jeden temat. Teraz więcej doszło bo epitafium i ten temat.
25. W porządku. Prawda to, że było za dużo chaosu z innymi nazwami kont i postaci.
26. Postaram się.

Lećmy dalej. Wspomnę tylko te tematy, gdzie mam coś do powiedzenia do twoich postulatów.
Dzienniczek uwag – nie ogarniam jak dawać warny na Forumotion i stąd ten temat. Jeśli można dawać warny bez tego, to jak mnie nauczysz, pójdzie na śmietnik historii.
Tam gdzie jest uwaga o ściany tekstu to okej, mogę spróbować to poskracać
Biblioteka – Cóż, powolutku mogę to przeglądać i myśleć, gdzie co zmienić, zostawić, albo przedyskutować. Zgodzę się, że przydałoby się te opisy uprościć.
Sala audiencyjna – Oczywiście zostanie uporządkowana
Karty Postaci – tak, wszystko poleci do archiwum. Przemyślę też postulaty co do wzoru.
Organizacje – No tak, nie sprawdziło się to, bo nikt nie chciał żadnej zakładać poza kanoniczną Strażą.
Dodatki – TO miał być dział na wszystkie działania fabularne, które nie wiążą się z lokacjami. Ale jak sobie teraz tak myślę, można to wywalić do Ścieżek.
Rozmowy – Oczywiście, że do uporządkowania.

Edit:
Nessa: Zostawmy ten temat aż cokolwiek zacznie się dziać w sprawie renowacji forum.

Jestem pewien, że nie tylko Toriel oraz Nessa mają coś do powiedzenia i że temat naprawy forum nie został wyczerpany. No dalej odzywać się. Choćby słowa otuchy powiedzcie, albo odnieście się już do istniejących postulatów  lol!
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Jellyka
Mieszkaniec
Jellyka


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 225
Join date : 06/12/2015

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 4:57 pm

*grafik odezwie się tylko tymi słowami, że już ogarnia nowy styl, praca wre, jak zmienicie zdanie to was zabiję*
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 5:28 pm

Ze wszystkim się zgadzam, więc tylko dodam do tego, gdzie były rozbieżności/trza wyjaśnić:

Gall napisał:
10. Tu jest taki problem, że nie bardzo mnie jara bieganie po forach z prośbami o reklamę, ani nie znam fansitów na fb. Tu by była potrzebna osoba, która robiłaby za naszego PRowca.

Dlatego napsałam, że będzą robić to inne osoby c: Admin nie musi być od wszystkiego!

Gall napisał:
17. Nie ja to tworzyłem. Nie ogarniam HTMLa. Trzeba by pogadać z kimś kto się zna na HTMLu.

To kwestia Lugii, która już mnie wrobiła w pomoc przy ogłoszeniach BI

Gall napisał:
20. Co do przedmiotów. Mówisz tak całkiem out? Także przedmioty leczące? A co z goldem? Ogólnie ja bym wolał spróbować jakoś to bardziej i lepiej ogarnąć, ale temat pozostaje otwarty.

Mówię o przedmiotach znaczy broni i przedmiotach obronnych - połowa osób nie wie nawet, że coś takiego jest, druga połowa głowi się o co z tym chodzi. A na fabule i tak swoje się zmieniało co chwile.

Gall napisał:
21. W jakim sensie przeredagować i które ściany tekstu?

Jak podałam w opisach każdego działu/tematu - wiele rzeczy jest niepotrzebnych i można by to skrócić. Jak na przykład temat z rozwojem postaci czy potwory kanoniczne.

Gall napisał:
22. Tak z niczego to multi się nie zgodzę dawać. Może być że nie trzeba by czekać X czasu, ale też bez przesady, że ktoś przyjdzie i od razu trzy postaci.

Raczej myślałam aby było za pozwoleniem admina - skoro i tak byłoby pozwolenie to nikt nie dostałby trzech postaci od ręki bo pan i pani admin by powiedzieli: Pograj jeszcze miesiąc a pomyślimy o drugim koncie.




Dodatkowo:
- Warny: robi się je modyfikując "Points and reputation" w panelu admina. Jakby już przeszło to można na tym siąść - wtedy są przy każdym poście do kliknięcia możliwość. Zaznaczone jaki post automatycznie i w polu profilu
- PD - jakby co jest możliwość automatycznego przydziału doświadczenia za posty - jeśli za każdą sesję liczyłoby się PD wówczas forum to może dawać automatycznie c: (tak da się zaznaczyć że dane tematy są fabularne i w nich są punkty, a reszta to offtop)


*kopie reszte bo czuje się samotna w temacie - tylko ona i Nessa z szarych userów D: *
Powrót do góry Go down
Hazel
Mistrz Gier
Hazel


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 39
LOVE : 1
Liczba postów : 327
Join date : 16/12/2015
Age : 23
Skąd : Miasto Chytrej Baby

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 9:21 pm

To i jeszcze ja pozwolę coś dodać od siebie x3
Wiem, że długo (a wręcz bardzo długo) nie pisałam nic na forum. Było to głównie związane z brakiem dostępu do kompa, czasu, no i chęci. Tak to jest, jak nazbiera się za dużo sesji, a potem nie chce się odpisywać, haha :'D
Ale do rzeczy. Bardzo bym nie chciała, żeby forum od tak poszło w zapomnienie, w końcu poznałam tutaj wiele świetnych osób (jak chyba zresztą każdy z nas) i mam naprawdę świetne wspomnienia z nim związane. Dlatego ja również jestem za resetem forum i rozpoczęciem wszystkiego od zera, mogę pomóc w niektórych rzeczach, jeśli będzie trzeba :3 I obiecuję pisać częściej!
A co do pomysłów, to sądzę, że Tori wyczerpała już temat, ale jeśli coś mi przyjdzie do głowy, to napiszę x3 A póki co mam nadzieję, że wszystko się ułoży i forum odżyje!
Powrót do góry Go down
Napstablook
Żółtodziób
Napstablook


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 23
Join date : 11/04/2016
Skąd : Wodospady

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 9:33 pm

Reaktywacja forum i totalne jego odświeżenie byłoby dobrym pomysłem. Oto kilka rzeczy które można by było dodać:
1. Kilka opraw graficznych. Nie wiem, czy jest to możliwe na forumotion, ale przydała by się funkcja dwóch nowiutkich opraw graficznych: ciemnej i jasnej (domyślnie ustawiona jasna). Dlaczego akurat dwie? Ponieważ ciemna oprawa mogła by być "trybem nocnym" Proszę, bo chcę używać forum w nocy i jakoś się sprytnie chować B)
2. Co do sprawdzania KP lub pomocy z programowaniem na forum - jestem chętny, więc w razie czego skontaktujcie się ze mną na Discordzie (najszybsza odpowiedź) na GG
2.1. "programowanie na forum" chodzi o obsługę CSS i skryptów w HTMLu
3. Promocja forum brzmi dobrze.
4. Dlaczego wy tak wszyscy nienawidzicie Discorda? D:
5. Przydał by się system automatycznego blokowania kont nieaktywnych przez 30 dni bez podania powodu i usuwanie po 90 dniach nieaktywności bez podania powodu.


Ostatnio zmieniony przez Napstablook dnia Nie Kwi 09, 2017 8:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 9:46 pm

Cóż, jako że Tori (Może lepiej Ex-Tori, bo już nie chce grać Tori? Chyba tak będzie lepiej...) wyczerpała temat tak bardzo jak mogła - mogę powiedzieć tylko tyle że nie chcę, by Beyond został zamknięty. To moje pierwsze forum na którym naprawdę interesowałem się ludźmi z którymi gram (W sumie na moim pierwszym-pierwszym forum dało się robić tylko przygody, ale to temat na inną rozmowę...), wiążę z nim okropnie dużo wspomnień. Wspomniane zmiany Ex-Tori naprawdę by nam się przydały. Więc jedyne co mogę zrobić to napisać...
GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL GO GO GALL

EDIT!
Zapomniałem tylko powiedzieć że chciałbym zatrzymać moje konto kanona (Doggo). To nie tak że zostawiam Alexa. Po prostu wezmę go sobie jako multi ^ ^


Ostatnio zmieniony przez Doggo dnia Nie Kwi 09, 2017 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rhav
Obywatel
Rhav


HP : 100
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 21
LOVE : 0
Liczba postów : 403
Join date : 19/03/2016
Age : 25

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptySob Kwi 08, 2017 9:54 pm

Hop hop, przybyłam i ja!

Toriel napisał:
Dodatkowo - ja oddaje postać ale jej konto zachowuje tylko zmienię nazwę więc nie ma z tym problemu, jakby ktoś chciał założyć, nie wiem jak Alphyś wybierze.

Z góry mogę powiedzieć, że też oddaję postać. Z jednej strony troszkę mi szkoda, bo to nie jest oblegana postać, a w sumie bardzo istotna dla fabuły, ale liczę, że znajdzie się ktoś, kto będzie nią pisał z przyjemnością, jak ja rok temu. Bo aktualnie jest to już raczej przymus, niestety.
Nie wiem jak z kontem - nie zdecydowałam się na postać, nie wiem, czy wolę zostawić jednego z moich pozostałych OC, czy stworzyć nowe, czy może dziabnąć innego kanona. Potrzebuję czasu na zdecydowanie się, ale myślę, że nie ja jedna i zanim cokolwiek się stanie, będzie odpowiednia ilość czasu do namysłu. UwU"

Ogólnie, podpisuję się pod większością rzeczy, które napisała Toriel~.

Toriel napisał:
10. Reklama, reklama i reklama - nie wiem co daje nam współpraca z wiki?? Mamy tam jakiś baner, coś? Poza tym krew zalewa że znamy wszystkich adminów stu srylionów grup Undertalowych na fb i nigdzie nawet nie wspomniane o nas. Nie wspominając o uczestnictwach w grupkach cosplayowych itd. Poza tym prowadzenie strony na fb o UT + reklama forum jest proste, banalne i wesołe, na pewno znajdzie się kilka osób które by to robiło~ (OMG JA XD)

O, tutaj się jedynie pochwalę, że w zeszłe wakacje robiłam nam reklamę jak prowadziłam panel na Nejiro. xD Także w razie czego też mogę pomóc.

Toriel napisał:
Sprawdzanie KP leżało i kwiczało
............right in kokoro
Ale w sumie też zgadzam się, ludzie to nie maszyny, zdarza się, że kogoś nie ma, innemu się nie chce, a kolejny zapomniał. A nowi się płoszą. :<

Toriel napisał:
25. BŁAGAM - niech nazwy konta będą nazwami postaci, chociażby w przypadku kanonów. Mamy do cholery 3 CHARY, a osoby które wbijają nie widzą kto jest kto itd.

Jezusmaria, to jest tak istotne, że zacytuję. TOTALNIE TAK. + osobiście uważam, że powinniśmy usuwać konta nieaktywne, a nie zostawiać nazwane i bawić się w przekazywanie haseł - to głupie. A gdybym była nowym userem to pomyślałabym, że zajęte. A jeśli nie, to i tak pewnie wstydziłabym się napisać do kogokolwiek o to hasło.

A na sam koniec...
GO GO GALL!
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptyNie Kwi 09, 2017 11:20 am

okej, czas cos napisać. no to jedziemy.
1. reaktywacja forum to naprawdę swietny pomysł. Własciwie już chciałem płakać, że tyle włożyłem w moje postacie i przepadnie, ale na szczęscie wielu ludków czuwało na straży.
2. OCZYWISCIE, ŻE POTRZEBUJEMY REKLAMY. Sam BARDZO CHĘTNIE poprowadzę stronę na facebooku, a także mogę na niektórych grupach undertalowych wrzucić informację o tym, że mamy takie swoje forum.
3. Co do nowego systemu PD - 20 000 razy TAK. Dzięki wielkie za naszą dawną toriel, że o tym pomyslała.
4. Uważam, że sprawdzanie KP przez MG byłoby swietne. Wielu MG ma czasem więcej czasu niż modzi, zresztą potrafią oni ogarniać KP. I teraz powiem, że sam NAPRAWDĘ PRAGNĘ SIĘ TYM ZAJMOWAĆ. OD DAWNA. Wiem, że wiele osób powie : "nie umiesz pisać". Jednak pisanie, a sprawdzanie pisowni to co innego. A ja na forum jestem bardzo często ( znaczy teraz będzie matura, ale po 15 maja mam 4 miechy wolnego, więc mam w cholere czasu).*on naprawdę pragnie tej funkcji, wierzcie*
5. oczywiscie, że chcemy CB i eventy na CB. Tu zgadzam się z Toriel, która już o tym wspomniała.
6. Postacie - so, zostawiam sobie Charę jako moją postać. Willa może potem wezmę, ale mam wielką ochotę też na jakis inny kanon w przyszłosci. I nadal chcę być MG.
7. nie wiem co jeszcze dodać, Toriel dodała w większosci wszystko, so..

GO GO GALL
Powrót do góry Go down
Wolfie
Żółtodziób
Wolfie


HP : 100
Poziom duszy : 0
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 31
Join date : 27/02/2017
Age : 29

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptyNie Kwi 09, 2017 12:08 pm

Ja jestem tu od nie dawna, ale i tak chciałabym aby forum dalej żyło, ale odnowione i z kilkoma ulepszeniami. Ogólnie raczej wszyscy wyżej wypisali wszystko co byłoby potrzebne na forum, sama swoją postacią nagrałam się nie dużo, wiec jest mi obojętne czy grałabym ją na nowej linii czasu czy starej, a posadę MG w dalszym ciągu z chęcią bym piastowała, w tym również mogłabym sprawdzać karty postaci, z tym problemu by nie było. Co do reklam, myślę że można by wyznaczyć grupę 3-4 osób które założyłyby i dbałyby o profil beyonda na fb oraz rozreklamowałyby forum na profilach fanowskich, innych forach fabularnych itp, potrzeba temu forum nieco świeżej krwi z pomysłami i chęcią na rozruszanie forum. Poza tym od siebie dodam tylko, że powinien być nieco skrócony czas na odpis, wiadomo że nie zawsze ma się czas, ale to wręcz boli gdy na odpis czeka się kilka dni, tydzień, sama jestem przyzwyczajona do PBF-ów gdzie odpis to jest kwestia kilku godzin, góra 2-3 dni, a jeśli ktoś akurat nie ma czasu, to albo opuszcza fabułę pod jakimś pretekstem, albo zgłasza się w nieobecnościach,a najlepiej i jedno i drugie, myślę że to by umiliło granie, bo wiele osób które mają sporo do czynienia z PBF-ami mogłoby zniechęcać to wolne tempo gry. Poza tym takie wolne bardzo rozbudowane fabuły też się dość szybko zaczynają nudzić, przydałyby się fabuły odgrywane dość szybko, ale z przyjemnością, dzięki temu postać będzie mieć szansę na szybsze poznanie lub jakieś inne działania z innymi postaciami, oraz będzie się miało więcej czasu na różne inne akcje.

No i oczywiście
GO GO GALL
Powrót do góry Go down
Iskierka
Mieszkaniec
Iskierka


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 69
LOVE : 0
Liczba postów : 177
Join date : 29/06/2016
Age : 23

[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec EmptyNie Kwi 09, 2017 3:25 pm

Co tu się działo, gdy byłam w innej części internetu

Cóż, imo to forum absolutnie nie powinno zostać zamknięte - w końcu tyle ludu chce zmienić coś tutaj na lepsze ;v;
Nie jestem dobra w rozpisywaniu się w takich sprawach, osoby nade mną zawarły w swoich wypowiedziach wiele kwestii, z którymi się zgadzam, aczkolwiek do postu Toriel nadal będę Cię tak nazywać, munsz wierny do końca ;-; mam pytanie, bo czegoś nie rozumiem

Cytat :
1. Userzy aktywni deklarują się kim chcą grać (jedno konto)

Dlaczego tylko jedno? Ja bardzo nie chcę rozstawać się z Iskrą, a Asgore jako kanon też jest dla mnie ważny ;-; dylemat życia

Cytat :
16. Rasy i co za tym idzie zostawiłabym bez zmiany ale błagam, zmieńcie te kolory, są okropne

Ja je tam lubię, ale rzeczywiście kolor dla MG nie jest specjalnie potrzebny <'D

Cytat :
25. BŁAGAM - niech nazwy konta będą nazwami postaci, chociażby w przypadku kanonów.

POPIERAM BARDZO. Od początku ta możliwość, żeby nazwa konta nie była nazwą postaci wydawała mi się... dziwna. XD

Odnośnie postu wyżej, nie do końca podoba mi się ten pomysł. Na innym forum, na którym jestem, czas na odpis wynosi chyyba 20 dni, a mimo to cała fabuła idzie tam bardzo szybko. Należę do osób, które nie zawsze chcą/mają czas na post i w ten sposób sesje z krótkim czasem na odpis wygasałyby mi jedne po drugich XDD
Zrobię to co wszyscy, czyli... no,

GO GO GALL
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty
PisanieTemat: Re: [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec   [Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec Empty

Powrót do góry Go down
 
[Wykorzystane]Może to jeszcze nie całkowity koniec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A może tak postawimy trochę złota?
» [Wykorzystane] Petycja
» Fanowskie gry, którym być może warto się przyjrzeć
» [Wykorzystane] Propozycje lokacji
» [Wykorzystane] Zestaw Happy Meal z lokacjami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Administracja :: Sala audiencyjna :: Propozycje-
Skocz do: