Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ośnieżone łąki

Go down 
+8
Lynx
KiedyśSans
Frisk
Koalius
Hazel
Sigrunn
Vincent
KiedyśUndyne
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

Ośnieżone łąki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ośnieżone łąki   Ośnieżone łąki - Page 4 EmptySob Gru 10, 2016 11:38 pm

Jak mogła nie bronić tak niewinnych istot jakimi byli ludzie? Zgromiła zaraz wzrokiem psiego potwora spoglądając na niego z miną jakby ten popełnił co najmniej zbrodnię przeciw całemu królestwu! Król mu kazał! Dobre sobie! Jeszcze ona pokaże królowi co on sobie może kazać i komu! Żeby biednych ludzi ganiać!
-Asgore mój drogi siedzi w stolicy. Tutaj jesteśmy w Snowdin i masz się mnie słuchać. Masz zostawić tego człowieka! To rozkaz! Chyba nie jesteś aż ta ślepy aby nie wiedzieć kim jestem!
Nie lubiła tego robić, jednak czasem... po prostu musiała zdawać się na udawanie surowej pani. Już się nauczyła, że Straż Królewska nie zawsze dawała się omotać zwykłą dyskusją. Mieli swoją służbę, a na służbistów najlepsze były rozkazy!
Zostawiła na chwilę Doggo odwracając się do ludzkiej panny. W przeciwieństwie do psa, jej posłała szeroki, przyjazny uśmiech.
-Nic ci nie zrobił moje dziecko? Nie martw się, nasz król ma czasem dziwne pomysły, co oni... -Tutaj posłała wymowne spojrzenie Doggo -....wyokrzystują. Nic się jednak nie bój, ja nie dam zrobić ci krzywdy!
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Ośnieżone łąki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ośnieżone łąki   Ośnieżone łąki - Page 4 EmptySro Gru 21, 2016 8:24 pm

- No... dobrze... - schowałem broń i odsunąłem się na bok. Królowa tutaj? Chyba. Nikt jej nie widział tu od lat. Dlaczego miałaby tak nagle wrócić? Tyle pytań. Po paru chwilach przemogłem się i spytałem się. - Co królowa tu robi? - nie byłem zbyt pewien czy w ogóle mi odpowie. Spojrzałem na człowieka. - Wasza wysokość... to byłaby już ostatnia dusza... na pewno nie mogę jej...? - w moim głosie było słuchać naprawdę dużo niepewności.
Powrót do góry Go down
Rosa
Żółtodziób
Rosa


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 29
Join date : 22/11/2016

Ośnieżone łąki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ośnieżone łąki   Ośnieżone łąki - Page 4 EmptyWto Sty 03, 2017 10:28 pm

Z wyraźnym skołowaniem patrzyła raz na jednego to na drugiego potwora, wciąż roztrzęsiona. Dziewczynę najbardziej przerażała jedna teoria: co by się z nią stało gdyby ONA nie wkroczyła? Co chcieli jej zrobić? Po co? Swoją drogą tutaj pies strażnik, a tu? Kózka? Ten świat coraz bardziej zaskakiwał zielonowłosą.
Cóż, jednak kimkolwiek byli, ich zdania w ogóle się nie zgadzali. Kłócili się. I to z jej powodu. No proszę, kto by się mógł spodziewać z tych wszystkich opowiadanych legend, że nie wszystkie te istoty będą życzyć jej śmierci?
Rosa powoli odsunęła się od strażnika w stronę nieznajomej i obserwowała bieg wydarzeń. Jej cudotwórczyni najwyraźniej w tym świecie była kimś bardzo ważnym.
Odpowiedź psowatego bardzo ją zaskoczyła. Właśnie poznała królową podziemi! Ale czy nie powinna być u boku króla?
- Czy... Ja mogę o coś spytać? - Obecność władczyni dała dziewczynce odwagi. Wtrąciła się cicho.
Serce biło jej jak szalone, jednak wiedziała, że przy wybawczyni nic jej nie grozi.
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 19
Skąd : Powierzchnia

Ośnieżone łąki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ośnieżone łąki   Ośnieżone łąki - Page 4 EmptySro Sty 04, 2017 12:46 am

Wciąż pilnowała psiego strażnika. Jak dobrze, że ten schował broń, wszak jeszcze chwila i by go najzwyczajniej upomniała! Czy nie lepiej się rozmawia jak nie ma wyłożonej na stół świadomości, że ktoś może stracić głowę?
-Nie, nie możesz.
Ten stanowczy brak zgody na szczęście nie był skierowany do człowieka, a samego strażnika, który jeszcze miał czelność dyskutować! Nie i koniec, to jest rozkaz! Okropne stworzenia, tak traktować niewinnych ludzi! Jako towar jakiś, że niby "tylko jednego im brakuje"!
-Czasem wychodzę z Ruin, pilnuję abyście byli grzeczni... Co jak widać... -Sugestywnie spojrzała w stronę dziewczyny -...nie zawsze ma miejsce. Mówiłam już milion razy, ludzi się nie zabija! Nie wstyd wam? Biedne, niewinne istoty nie są produktami dla waszych zabaw. Ta dziewczyna cię zaatakowała? Skrzywdziła? Widziałeś jak robi coś złego? Huuuh, nie masz więc prawa jej łapać. Powinniście lepiej gonić przestępców, Gaster jest nadal na wolności, a po Waterfall grasuje masowy morderca... TO są wasze zadania, a nie łapanie ludzi! Co za imbecyl wam wydaje rozkazy... -Ostatnie zdanie dodała już o wiele cichszym tonem, słyszalnym jednak nadal bardzo dobrze -Ah tak, mój głupiutki małżonek. -Zganiła Doggo wzrokiem -Słyszałeś mnie, masz rozkaz ją zostawić w spokoju. Jak ci się nudzi to zaraz przydzielę ci ciekawsze zadanie... eh, już dawno bym ci kazała znaleźć mi córkę ale pewnie wpadłbyś na kolejny głupi pomysł.
Westchnęła po tym całym monologu licząc, że pies nie będzie więcej ciągnął tematu ale-królowo-brakuje-nam-tylko-jednej-duszy. Zresztą jej uszom doszedł głos dziewczyny. Szybko uśmiechnęła się ponownie i skinęła jej głową.
-Oczywiście moja droga, możesz pytać o co tylko zechcesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ośnieżone łąki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ośnieżone łąki   Ośnieżone łąki - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ośnieżone łąki
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ośnieżone łąki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: