Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]

Go down 
+7
Chara
Bez nazwy
Wingdings Gaster
Rhav
Hazel
Azszar
Frisk
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Wrz 03, 2016 8:07 pm

Nagle ta koza zaczęła... przytulać mnie. Poza tym jakoś się zmieniła. - Mogłabyś przestać mnie przytulać, proszę? - powiedziałem próbując wydostać się z uścisku Toriel. Gdyby mi się udało spróbowałbym uciec do sypialni jak planowałem, ale gdyby mi się nie udało... Cóż po prostu dałbym się przytulić, bo nic innego nie mógłbym bym zrobić.

Random number (1,6) :
1
Random number (1,6) :
4
^Rzut na wyrwanie się z uścisku Toriel


Ostatnio zmieniony przez Doggo dnia Sob Wrz 03, 2016 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Wrz 03, 2016 11:05 pm

Przytulała psa z całej siły.
-Jeśteś psieśłodkiii...
Nie da sie ukryć, jej uścisk nie był jakiś szczególnie silny, raczej dość... problematyczny. Coś w stylu - oddychać się da, ale ruszać niekoniecznie.
-Jaaak sie naziwaś śłodziaku?
Zachichotała cicho czochrając szczeniaka po głowie.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Wrz 03, 2016 11:23 pm

- Nazywam się Doggo, ale czy mogłabyś mnie już puścić? - znów próbowałem się wyrwać z jej uścisku. Nie wyglądało na to by ta Koza mnie zbyt szybko wypuściła. - Dlaczego tak mnie przytulasz? - spytałem rozglądając się po pokoju. Nikogo oprócz naszej dwójki nie zobaczyłem. - Mam nadzieję że nie zostałem tu sam... Ona mnie zatuli na śmierć! - pomyślałem. Nie chciałem umrzeć w TAKI sposób.

Random number (1,6) :
6
Random number (1,6) :
2
I znów rzucam na wyrwanie się z uścisku Toriel
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyWto Wrz 06, 2016 8:32 am

Psiak jej sie wyrwal - to jednak nie byl koniec, o niee.. Tak latwo nie odpusci! Jest ksiezniczka! Nadymala poliki i zaczela go glaskac za uszkami.
-Jestes PSIEslodziutki Doggosiu!
A wyscie mysleli, ze sucharzyc nauczyla sie od Sansa? A bzdura, od dziecka tak miala.
-M-Moooge cie zabrac?! Zaadoptuje, wycaluje, wykooocham.. Nigdy nie moglam miec zwierzaka!
Znow probowala go usciskac i zlapac w swoje ramionka!
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyWto Wrz 06, 2016 5:37 pm

Już miałem odejść, gdy nagle poczułem że ktoś zaczął mnie głaskać. Zacząłem merdać ogonem. - Gdzie chcesz mnie zabrać? - spytałem. Poczułem że jestem już bardzo zmęczony, więc zacząłem ziewać. Po chwili ta koza znów mnie przytuliła. Nie mogłem się zbytnio ruszyć. - Czy mogłabyś mnie puścić? - spojrzałem na pobliską kanapę. Poczułem że chciałbym się na niej położyć. Ziewnąłem jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyWto Wrz 06, 2016 7:19 pm

Zaczęła się do niego przymilać, tulając i smyrając pyszczkiem po jego futerku.
-Do ziamku! Będziemy raziem jeść ciaśtećka i będzieś moim najlepsiejsim PSIjacielem!
Znów zażartowała, piszcząc jak to dziecko nad głową Alexa.
-Jeśteś tutaj siam? Sią jeście inne pieśki!?
Tak. Chciała zobaczyć "inne pieśki". Skoro był Doggo to czemu nie i inni?
-Ja jeśtem kóźka.. A-Ale.. kóziek jeśt mało. Pieśków teź?
BŁAGAM TYLKO ŻEBY PIEŚKÓW BYŁO DUŻO. Znaczy Tori błagała. Lubiła pieśki.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyWto Wrz 06, 2016 8:06 pm

- Nie wiem czy sią tu jeście jakieś pieski... Chyba niee... Jeśtem tu siam... ale mogłabiś mnie puścić? Jestem trosieczkę zmęciony... Chcę się położyć... - powiedziałem. Zacząłem już powoli przymykać oczy. - Znam pale innych pieśków... Ale ich tu chybia nie ma... - Gdyby teraz ta koza mnie puściła spróbowałbym wejść na najbliższą kanapę i się na niej położyć. Gdyby jednak wciąż mnie tuliła... cóż, jedyne co by mi wtedy zostało to stanie w miejscu. Może w końcu puści...
Powrót do góry Go down
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 26

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 3:58 pm

Xavier przechodził akurat obok, gdy szedł na przystań. Ale widocznie zabłądził. Zauważył dom, który dziwnie go przyciągał... mimo wszystko wszedł do środka. Ta aura była... przyciągająca. Gdy wszedł do środka... cóż. Poczuł się trochę inaczej.

Postać: LittleTale Xavier (MAMO PATRZ CUKIER LECI Z NIEBA)
Jest trochę... ekhem ekhem znaczy cię ZDECYDOWANIE mniejszy, ma czerwoną koszulkę i krótkie, jasnobrązowe spodenki. Jest przesłodki! Ta buźka jest taka wesoła. I raczej nie będzie sprawiać problemów. Chyba.

Poczuł się... dziecinny. To mu nie przeszkadzało, to nawet było fajne. Rozejrzał się po salonie. Ile dzieci!


Ostatnio zmieniony przez knuxfanwin8 dnia Sro Wrz 07, 2016 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 4:07 pm

Ile dzieci? Cała dwójka! Tori właśnie ściskała Doggo mieszając swoje futerko z jego.
-Nie lubiś jak cię się psitula!?
NO JAK KTOŚ MOŻE TEGO NIE LUBIĆ!? SKANDAL! DO LOCHU Z NIM.... Albo i nie, w końcu to dziecko.
-Źnaś inne pieśki!? Gdzie? Jakie sią? Takie śłodziuteńćkie jak ty!?
Usta Toriś się znacząco rozszerzyły w zachwycie. Ale na szczęście puściła Doggo i zerknęła na nowego. Undynowe Undertalowe przedszkole?
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 4:29 pm

Underfell Chara
http://vignette3.wikia.nocookie.net/underfell/images/5/59/Underfell_Chara.png/revision/latest?cb=20160706125136

Pojawiła się nie wiadomo z kąd w tym miejscu. Nagle wszystkie potwory, które ja otaczaly, zniknęły. Zniknęła także frisk. Nic nie było takie samo, poza jej ubiorem. Chara wiedziona ciekawością postanowiła wejść dalej do salonu. Czuła, że znajdzie tam kogoś miłego. Przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 4:36 pm

- Lubię jak ktoś mnie psitula, ale teraź jeśtem źmęciony i chciałbym pójść śpiać... - po tym ziewnąłem. - Źnam, ale nie wiem gdzie sią... I nie sią śłodkie... - powiedziałem. Gdy ta koza mnie puściła położyłem się na kanapie i szybko zasnąłem mając nadzieję że Toriel bądź ten nowy nie będą chcieli mi nic zrobić.
Powrót do góry Go down
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 26

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 5:09 pm

Oh, ile towarzystwa! Żal się nie pobawić! Postanowił zapoznać się z innymi dzieciakami, może ktoś się pobawi. Spojrzał czy gdzieś są jakieś zabawki. Nie ma? Trudno! Po prostu z kimś porozmawia. Mała ta kózka, ale śmiała.
- P-psieplasam... mógłbym dołącić do rozmowy? *słodkie oczka*
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Hazel
Mistrz Gier
Hazel


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 39
LOVE : 1
Liczba postów : 327
Join date : 16/12/2015
Age : 23
Skąd : Miasto Chytrej Baby

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 7:06 pm

Właśnie kończyła jeść swoją kanapkę, kiedy zauważyła, że do środka weszły dwie nowe istoty. Świetnie! Czas na grę w rzutki!
Jako pierwszą ofiarę upatrzyła sobie kozę... No tak, koza ofiarna! Ha! W każdym razie wzięła nóż i przymknęła jedno oko chwilę celując. DLACZEGO DZIECI BYŁY TAKIE RUCHLIWE?! No nic, w końcu jakoś wycelowała i rzuciła ostrzem.
Następna była Chara. Ta przynajmniej była w miarę stabilna! Celowanie długo nie zajęło i w nią również w końcu rzuciła. Miała nadzieję, że tym razem trafi. Jeśli nie, będzie musiała wziąć się za trening... Na żywych tarczach oczywiście

Xavier:
Random number (1,6) :
2
Random number (1,6) :
2
Chara:
Random number (1,6) :
5
Random number (1,6) :
1
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 9:02 pm

Doggo jej poszedł, uciekając przed WIELKĄ DAWKĄ MIŁOŚCI MAŁEJ TORIEL (w skrócie WDMMT). Na szczęście szybko pojawiły się nowe dzieci! Szczęśliwa zaraz podbiegła do pierwszego.. Chary i ją mocno wytuliła.
-Cieść...!
Ledwo zdołała ją tulić jak.. KTOŚ ZNÓW RZUCA NOŻAMI. Ściskając biedną Charę odwróciła się w stronę Frisk próbując odbić ogniem jej noże.

Odbijanie noży Frisk w stronę Chary:
Random number (1,6) :
4
Random number (1,6) :
6
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 9:07 pm

Chara trzęsła się jak nie wiem co. Znowu. Kolejny raz ktoś ją atakował. Ktoś, komu pomogła.
Gdy przed nią pojawiła się kolejna postać, nie rozumiała już o co chodzi. Wiedziała tylko, ze tu jest strasznie.
A teraz mogła po prostu zginąć.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySro Wrz 07, 2016 9:12 pm

Ledwo co się położyłem, a już usłyszałem jakieś dziwnie dźwięki. Spojrzałem w tamtą stronę. Tamta dziewczyna rzuciła w tych co dopiero przyszli. - Moglabyś przestać? Plosię... chcię śpiać... - powiedziałem. Gdyby dziewczyna spróbowałaby mnie zaatakować schowałbym się za Toriel, ale na razie po prostu siedziałem na kanapie.
Powrót do góry Go down
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 26

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 7:00 pm

- Oj oj oj. Tak nie wolno!
Xavier dzielnie podszedł do Frisk i, jak gdyby nigdy nic, kopnął ją. Mały, ale uparty. I STRASZNIE GŁUPI. Biedak nie wiedział co mu się teraz może stać, bo nic go to nie obchodziło.
uwierzcie, Xavier był dobrym dzieckiem, ale ja tu tylko tak żeby było śmiesznie
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Wrz 10, 2016 10:04 pm

-H-Hej! Psieśtańcie!
Wykrzyczała na obecnych.
-J-Jak wi się ziachowujecie!?
Zirytowała złapała knuxa i odciągnęła od Frisk... potem złapała Charę i przyciągnęła do siebie. Frisk już nie złapała, rąk nie miała.
-Mami się wsiści ładnie pogodzić i bawić! B-Bo.. Podpalę waś wsiśkiś! Jeśtem bośś mońśter i ziobacicie jak będziecie ziałować jak mnie ziritujecie!
NO Z TYM GŁOSEM NIE DAŁO SIĘ JEJ BRAĆ NA POWAŻNIE.
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyNie Wrz 11, 2016 10:53 am

chara poczuła szarpnięcie. spojrzała za siebie i zobaczyła kozę. nadal się trząsła. Wciąż ze strachem patrzyła na Frisk, która tak łatwo ją zaatakowała.

- czemu ? - zapytała się ze strachem Chara - czemu ona mnie atakuje ?

Chara patrzyła na kozę pytającym wzrokiem. Wzrokiem pokazującym strach.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyNie Wrz 11, 2016 2:33 pm

Rozglądałem się po obecnych. Jedna dziewczyna walczyła, druga się jej bała. Koza próbowała wszystkich uspokoić. Poczułem że znów jestem głodny. Podszedłem do lodówki i zrobiłem sobie kolejną kanapkę. Gdy tylko to zrobiłem z powrotem usiadłem na kanapie i przypatrywałem się scence. - Dlaciego rzuciaciaś w innich nioziami? Tio niegrziecnie! - spytałem Frisk. Oby teraz nie rzuciła we mnie....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 2:39 pm

Jako, że dużo osób nie może pisać:

DOMEK CZASOPRZESTRZENNY RESETUJE SIĘ.

* wszystkie postacie magicznie zostają odesłane do swoich domów, czy dziur, z których wypełzli *
* domek na nowo jest pusty - można do niego wchodzić *




(Przypominam, że jednocześnie może toczyć się tutaj kilka sesji na raz c: )
Powrót do góry Go down
Bez nazwy
Obywatel



HP : 98
Poziom duszy : 3
Doświadczenie : 80
LOVE : 1
Liczba postów : 383
Join date : 17/08/2016
Age : 26

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 2:52 pm

Pomysłodawcą spotkania są Toriel i Alphys. Dla zainteresowanych:
JAK DO TEGO DOSZŁO:

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 L_445
Female!Human!Xavier
obrazek znalazła Toriel, dziękuję bardzo!

Xavier wszedł do ciekawego domku. Zapomniał, że już tu był. Szkoda, tamta sesja nie była zła. Zauważył, że zmienia się... W kobietę! I do tego człowieka! Szybko przywykł do swojej nowej formy, czy może powinienem powiedzieć, przywykła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kilka zasad:
1. nie będzie 18+
2. gdy (?)Vincent i F!H!Xavier się spotkają, to zapomną że się spotkali po wyjściu, ale planuję, by pamiętali to gdy wejdą z powrotem w przyszłości w tych samych formach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
Vincent
Mieszkaniec
Vincent


HP : 54
Poziom duszy : 2
Doświadczenie : 70
LOVE : 1
Liczba postów : 147
Join date : 21/06/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 8:41 pm

Chłopak, jak zwykle, łaził po całym Podziemiu; bywał to tu, to tam. Niemniej jednak, zauważył jakiś domek w oddali. Nie miał pojęcia, co to był za budynek, ale odczuł niesamowitą potrzebę zajrzenia do środka. Więc... Czemu nie? Nigdzie mu się nie spieszyło, nic mu nie stało na przeszkodzie. Kto wie co, czy kogo tam spotka?
Żwawym krokiem podreptał do drzwi. Zapukał, gdy jednak nikt nie odpowiedział, odważył się nacisnąć na klamkę. Wszedł do środka i... Ej, wcale nie poczuł się jakoś inaczej. W sumie, sam nie wiedział na co liczył. Że co, to miał być jakiś magiczny domek albo jakieś inne nie-wiadomo-co? Pfft! Życie to nie bajka.
Tak czy siak, ujrzał całkiem nieźle urządzone pomieszczenie. Czuł się tu... Niezwykle swojsko. Zupełnie jakby był u siebie! Przeszedł do kolejnego pokoju, którym okazała się być kuchnia. Otworzył lodówkę i zajrzał do niej, machając ogonkiem. Po krótkich oględzinach, wyjął puszkę Dr Peppera i skierował się dalej - do salonu. Bez najmniejszych skrupułów rozwalił się na stojącej tam kanapie.
- O tak, to jest życie... - mruknął, przymrużając oczy.
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyNie Paź 09, 2016 6:22 pm

human!Temmietale
Wszyscy są Temmmie! I ludźmi.

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Bb2ef30b17856408fd411aa9287bccb8

Pierwszy raz tutaj przybyła. Ledwo weszła za drzwi jak poczuła się... dziwnie. Wyrosły jej białe wyglądające jak kocie uszy na czubku głowy. Jakby tego było mało - druga para nagle pojawiła się w miejscu tych normalnych, ludzkich! Te jednak nie były już kotowate, bardziej przypominały białe dyski wystające zza włosów. Nie, nie, to nie wszystko! Zaraz poczuła, że posiada również.. puchaty biały ogonek! Oh.. Coś się zmieniło.. Jakby ktoś zrobił fuzję jej i Słodziaka! A może to Gaster bawił się w alchemię i sami-wiecie-co-uczynił-na-Chice, że skończyła-tak-jak-sami-wiecie-czyja-córka-z-FMA?
Nie, na szczęście to tylko Temmietale!
Na nieszczęście, nadal w połowie była człowiekiem. LUDZIE MAJA ALERGIĘ. Ledwo co weszła to... kichnęła!
-h... hOI!
CHOLERAJASNAUSERKANIEUMIEPISAĆJAKTEMMIE.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 EmptyNie Paź 09, 2016 7:00 pm

Znów Little Tale Doggo
obrazek
Wszedłem po raz drugi do tego domu. Gdy tylko przekroczyłem próg tak samo jak ostatnio poczułem się znacznie niższy... I przypadkiem uderzyłem drzwiami jakąś osobę która za nimi stała. - Psieplasiam... nie chciałiem...- powiedziałem. Mój głos także się zmienił jakimś cudem. Poza tym wszedłem do tego domu akurat wtedy kiedy paliłem znów kolejne psie ciastko. To musiało wyglądać trochę zabawnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]   Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU] - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Domek Czasoprzestrzenny [Undertale AU]
» [Quest Gastera] Domek gdzieś w Hotland
» Domek Shierry
» Domek Burgerpantsa
» Domek Napstablooka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: