Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Zapisu

Go down 
+4
Wingdings Gaster
W.D. Ren
Frisk
Azszar
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptySob Paź 22, 2016 11:41 pm

- Będzie dobrze. Twoja dusza na pewno przetrwa! - powiedziałem próbując pocieszyć dziewczynkę mając jednocześnie nadzieję że się nie mylę. Nie chciałem by siedziała na zawsze sama w miejscu takim jak to. Nie mogłem na to pozwolić. - Pójdziemy razem. Będzie dobrze. - powiedziałem. Gdy dziewczynka wskazała wyjście od razu zacząłem biec w tamtą stronę uważając aby na nic nie wpaść. - Na pewno szybko dostaniemy się do zamku! Obiecuję! Obiecuję też że w razie czego cię powstrzymam! - stwierdziłem. Postanowiłem że naprawdę się postaram.
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 12:01 am

Chciał ją zabrać? Teraz? W tym stanie? To się źle skończy! Nie była gotowa! Nawet jeśli by ją powstrzymywał całą drogę, to i tak nie mógłby sprawić, aby nie czuła tego... tego co miało nadejść, podziać się w jej umyśle i sercu.
-D-Doggo..!
Była przez niego trzymana? Chyba na rękach psowatego.. Musiała pogodzić się z losem. Ważne, że Doggo będzie przy niej... Gdyby jeszcze miała tatę...
Nie, nie pamiętała o siostrze, ni wujku Sansie, których mocno kochała. Nie kojarzyła prawdziwej Chary, ani wujka Gastera. Jakaś pustka zagościła w jej umyśle. Miała tylko Doggo i tatusia.
-Cokolwiek się stanie... Proszę, wybacz mi, co będę czynić... I pamiętaj, że was wszystkich kocham...
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 2:27 pm

- Oczywiście... ale... czy zanim wyjdziemy będziesz mogła oddać mi swoja broń? Wiesz... w razie gdyby straciła nad sobą kontrolę... - powiedziałem tuż przed wyjściem. Sądziłem że dziewczynka bez zbroi nie będzie mogła nic nikomu zrobić... Chyba. W każdym razie miałem nadzieję że zrobi tak jak mówiłem. Pomyślałem nagle że może jak porozmawiam z dziewczynką na jakiś temat to może poczuje się lepiej. - Podoba ci się w podziemiu? Widziałaś Snowdin? - pytałem próbując rozpocząć trochę spokojniejszą rozmowę.
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 5:03 pm

Posłuchała się go... Nie wiedziała, czy to dobrze, czy źle ale wyciągnęła zaraz swój łuk i strzały, jakie posiadała. Z jednej strony stawała się teraz niemal całkowicie bezbronna... z drugiej Doggo miał rację - nie powinna posiadać broni jeśli grozi jej stanie się masowym mordercą.
Oddała na ręce psowatego prawie wszystko... Zachowała sobie jedynie pod ubraniem jeden patyczek... aby nie być całkowicie, stuprocentowo bezbronną. Hej, przecież nikogo nie zabije nim, prawda?
-T-To wszystko co mam.. Przypilnujesz mi tego, dobrze?
Zmusiła się do uśmiechu i zaraz ucałowała go w pyszczek, wracając następnie do tulenia się w psich ramionkach. Coś do niej mówił? O Podziemiu?
-Widziałam.. Spotkałam tam moją siostrę... Ale wszędzie czuję się obco.. Doggo.. Chciałabym to już mieć za sobą, zabierz mnie gdzieś, gdzie nie ma potworów, jakby oszalała, proszę.
Powrót do góry Go down
Doggo
Mistrz Gier
Doggo


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 356
Join date : 10/07/2016

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 5:34 pm

Ucieszyłem się z tego że dziewczynka oddała mi broń. Teraz miałem pewność że nikogo nie skrzywdzi. Z drugiej strony stała się zupełnie bezbronna przez co będę musiał na nią szczególnie uważać. - Oczywiście. Obiecuję że ci to oddam jak tylko odzyskasz swoją duszę. - Szedłem dalej do wyjścia. - Będzie dobrze. Najpierw powinniśmy gdzieś odpocząć, dobrze? - nie czekając na odpowiedź opuściłem to miejsce razem z Chicą.

ZTx2
Powrót do góry Go down
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptySro Gru 07, 2016 10:40 pm

No i otwarła oczy ... hm tutaj ? Przecież Chica ją zabiła, no ale jest tu. Czyli gdzie ?
Poczuła w sobie nową siłę, no, ale wciąż było jej smutno. Tak, wróciła do swej dobrej natury, przynajmniej na razie.
(strata 0,5 LOVE i 0,5 PD )
Powrót do góry Go down
Azszar
Założyciel
Azszar


HP : 100
Poziom duszy : 4
Doświadczenie : 23
LOVE : 0
Liczba postów : 719
Join date : 06/12/2015
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptySro Gru 07, 2016 10:51 pm

Charo

Moc tego miejsca sprawia, że powracasz do życia
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Chara
Mistrz Gier
Chara


HP : 100
Poziom duszy : 6
Doświadczenie : 82
LOVE : 6
Liczba postów : 517
Join date : 13/06/2016
Age : 26
Skąd : niestety... sosnowiec

Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 EmptyCzw Gru 08, 2016 7:18 am

To że ona powstała z martwych było dosyć śmieszne. Chociaż... No tutaj ogółem cis się robiło z liniami czasowymi, więc może i każdy mógł się odradzac, tak jak frisk. Uśmiechnęła się i ruszyła. Postanowiła po prostu dalej prowadzić swą przygodę w podziemiu.
Z.T.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Zapisu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Zapisu   Komnata Zapisu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Zapisu
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Punkt Zapisu
» Komnata Balowa
» Komnata balowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: