Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Las Snowdin

Go down 
+4
Vorbis
Crosser
Lynx
Duch Tobiego
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Papyrus
Bywalec
Papyrus


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 78
Join date : 22/06/2017
Age : 23
Skąd : Podziemie

Las Snowdin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las Snowdin   Las Snowdin - Page 2 EmptySro Paź 25, 2017 7:56 pm

Wielki Papyrus spojrzał na nią z konsternacją. Nie chce ją zaprowadzić do króla?
- NIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, KTÓREGO CHCE ZAPROWADZIĆ DO KRÓLA? - tutaj zrobił swoją typową twarz myśliciela, jednak chwilę później znów był pewny siebie, albowiem chyba na coś wpadł- MASZ RACJE! PONIEWAŻ ODDAM CIEBIE KAPITAN STRAŻY KRÓLEWSKIEJ! NYEH HEH HEH! SKORO CHCESZ SIĘ ODDAĆ DOBROWOLNIE TO...
Tutaj chwilę znów stracił inicjatywę. Przecież to niemożliwe żeby człowiek tak o się poddał! Zawsze było tyle zabawy z łapaniem człowieka, a tu co?! Tak nie może być. To przechodzi przecież LUDZKIE pojęcie i kopie je prosto w tyłek. Trzeba coś z tym zrobić!
- NIE CZŁOWIEKU! TAK NIE MOŻE BYĆ. JESTEM SZKIELETEM Z STANDARDAMI! GDYBYŚ SIĘ PODDAŁA TO MOJE ZWYCIĘSTWO NIE BYŁOBY HEROICZNE! TAK WIĘC WYZYWAM CIEBIE CZŁOWIEKU! JA, WIELKI PAPYRUS PRZYGOTUJE DLA CIEBIE PUŁAPKI! ZOSTANIESZ ZAPUŁAPKOWANA, PODPUŁAPKOWANA, ORAZ ODPŁUAPKOWANA... TO OSTATNIE POD WARUNKIEM ŻE DASZ RADĘ SIĘ ODPUŁAPKOWAĆ! ALE NA PEWNO BĘDZIESZ ZAPUŁAPKOWANA! NYEH HEH HEH HEH HEH! KIEDY BĘDZIESZ GOTOWA TO PÓJDŹ ZA MOIMI ŚLADAMI W ŚNIEGU! TAM BĘDZIE CZEKAĆ NA CIEBIE PIERWSZE WYZWANIE!
Szkieletu ciężko było ukryć swojej ekscytacji. Dużo czasu minęło kiedy jakiś człowiek rozwiązywał jego zagadki. Tak naprawdę to ostatni raz robiła to Frisk. Oczywiście spotkał innych ludzi, ale nie było okazji aby rzucić im wyzwanie. Teraz jest jego szansa!
Rzucając ostatnie zdanie zaczął biegnąć wzdłuż drogi. Kiedy Quenta myślała że szkielet sobie już poszedł on na chwilę zawrócił aby rzucić:
- NYEH HEH HEH!
A później już naprawdę, z całą pewnością sobie poszedł
Powrót do góry Go down
Sans
Mistrz Gier
Sans


HP : 49
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 95
LOVE : 1
Liczba postów : 276
Join date : 22/12/2015
Age : 32

Las Snowdin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las Snowdin   Las Snowdin - Page 2 EmptySro Paź 25, 2017 10:13 pm

Sans odczekał stosowną chwilę, dając Papyrusowi czas na oddalenie się, zanim wreszcie raczył wysunąć się z krzaków, w których został "porzucony". Najwyraźniej i jemu pozostało jedynie odegrać zwyczajową rolę.
- Mój bro jest naprawdę cool, nie sądzisz? - odezwał się wreszcie, podchodząc nieco bliżej wziętej za człowieka dziewczyny. Jemu oczywiście wystarczyło zaledwie rzucenie oczodołem na jej dusze, aby wiedzieć, że jego najdroższy braciszek popełnił krytyczny błąd w ocenie. Ale czy to teraz naprawdę takie ważne? - Wygląda na to, że totalnie zapalił się do tej roboty ze stawianiem pułapek i układaniem nowych puzzli. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest obecnie... Przejęty do szpiku kości~ - BADUM TSS! - Hehe. Co więc powiesz na to, żeby poświęcić mu trochę czasu? - spojrzał w przez ramię na drogę, którą ruszył Papyrus, a następnie wyciągnął rękę w stronę różowowłosej. - Tak na marginesie, jestem Sans. Szkielet Sans. - był bardzie ciekaw, czy ukryty w dłoni bączek będzie miał okazję wydać z siebie odpowiedni dźwięk. O ile rzecz jasna młoda dama zechce mu uścisnąć kościstą dłoń.
Powrót do góry Go down
 
Las Snowdin
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Las Snowdin
» Snowdin i okolice
» Miasteczko Snowdin
» Dzikie części lasów Snowdin
» Miasteczko Snowdin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Podziemie :: Las Snowdin-
Skocz do: