Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Źródełko miłości

Go down 
+5
Toriel
Alex
Frisk
KiedyśSans
Azszar
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 12:16 am

Uwaga to jest Soriel...ee...spoiler:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 12:33 am

Beee, nie zaglądaj tu zboczuszku B):
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 1:01 am

Kochankowie nabierają doświadczenia i skracają dystans, [ZOBACZ VIDEO]:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 1:21 am

Coś o kózkach i szkieletach:
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 1:48 am

We have to go deeper:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 2:06 am

Pozdrowienia dla Lugii, bo pewnie będzie to czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 2:39 am

You are Blue now reading this xD:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 3:17 am

Nie wiem co już tu wpisać, więc powiem, że myszka mi się od komputera odłącza :c :
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 5:39 am

Przebuudzenie Mocy w Nocy:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 5:59 am

Wypociny o 6 rano mode on~:
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 6:25 am

BARNINGUU RABU:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 6:39 am

Ogniscie i krotko bo musze sie zbierac do lekarza~:
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 8:41 am

Femdom Undertale'a...eee Fandom, fandom:
Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 11:55 pm

Zielone kropki i kwadraty:
Powrót do góry Go down
KiedyśSans
Obywatel
KiedyśSans


HP : 100
Poziom duszy : 18
Doświadczenie : 45
LOVE : 2
Liczba postów : 293
Join date : 02/01/2016
Age : 34
Skąd : Tomaszów Podziemiecki

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySro Wrz 07, 2016 12:35 am

Ryuu ga waga teki WO KURAU!:

Zt...
Koniec?
I don't think so : >




Powrót do góry Go down
Frisk
Mistrz Gier
Frisk


HP : 91
Poziom duszy : 12
Doświadczenie : 61
LOVE : 3
Liczba postów : 1090
Join date : 06/01/2016
Age : 18
Skąd : Powierzchnia

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySro Wrz 07, 2016 12:51 am

Piszę to mając w głowie ZŁĄ piosenkę, jaką rzuciła Undyne:


(zt *kradnie Sansa z tematu~*)
Powrót do góry Go down
Alex
Obywatel
Alex


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435
Join date : 10/04/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyPią Wrz 09, 2016 9:45 pm

// Z Wioski Temmie

Przybiegłem tu razem z Chicą. - Ok, chyba już jest dobrze... Ten szkielet już nie będzie nas ścigał... chyba... na razie jednak jesteśmy bezpieczni... nikogo tu nie ma... na szczęście... - powiedziałem biorąc przerwę na oddech co drugie słowo. Rozejrzałem się czy aby na pewno nikogo oprócz nas tu nie ma. Zauważyłem tabliczkę niedaleko. Przyjrzałem się jej. - Hej Chica zobacz na to. - chciałem jakoś rozluźnić sytuację.
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyPią Wrz 09, 2016 9:54 pm

Podczas drogi uspokoiła się - przestała płakać. Wciąż ściskała mocno Alexa za rękę, wolną przecierając sobie oczy.
-C-Co to było..!?
Gdy znaleźli się w miarę bezpiecznym miejscu (a przynajmniej tak się jej zdawało), zaraz rzuciła się na szyję chłopakowi mocno go przytulając.
-Dziękuję...
Wyszeptała i podniosła wzrok znad jego ramienia, szukając tabliczki. Jeszcze raz mocno wyściskała Alexa i... nawet w ramach podziękowania wycałowała go po policzkach, po czym podeszła bliżej aby przeczytać napis.
-Źródełko miło...
Urwała czując, że robi się cała czerwona. Nadymała rumiane policzki i spojrzała na Alexa. Nic nie powiedziała więcej, jedynie speszona... złapała go za rękę.
Powrót do góry Go down
Alex
Obywatel
Alex


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435
Join date : 10/04/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:32 pm

- To był jeden z potworów... Chyba przyjaciel twojej siostry... - powiedziałem jeszcze łapiąc oddech między słowami. -Nie ma za c... - urwałem, bo nagle Chica pocałowała mnie w policzki. Zaraz po tym lekko się zarumieniłem. Gdy przybliżyła się do tabliczki poszedłem za nią. - Ładne miejsce, racja? Woda taka czysta i w ogóle... Na powierzchni nie ma takich widoków... - spojrzałem jeszcze raz na pobliskie widoki. Wyglądało przepięknie. Zawsze sądziłem że wodospady to piękne miejsce, ale tutaj wszystko wyglądało tak... romantycznie? Tak, to było chyba najlepsze określenie.
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptyPią Wrz 09, 2016 10:55 pm

-Moja siostra ma samych przyjaciół tutaj. Nie to co ja.
Spoglądała na tabliczkę zarumieniona. Mocniej ścisnęła rękę Alexa i przysunęła się do niego. Zwróciła uwagę na otoczenie, faktyczne, było ładne.
-Też jesteś z powierzchni, prawda?
Głupie pytanie. A skąd ma być człowiek.
-Tu jest o wiele ładniej... Może warto tutaj zostać gdy... Nie ma się do czego wracać tam, na górę?
Oparła się o niego bokiem, tak z zaskoczenia, po prostu ciapnęła głowę na jego ramię, wciąż oglądając okolicę. Było tak spokojnie, ta przyjemnie.
-Aleś.. Jesteś jedynym kogo na razie tutaj mam.
Powrót do góry Go down
Alex
Obywatel
Alex


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435
Join date : 10/04/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2016 12:01 am

- Tak, jestem z powierzchni... - powiedziałem. Gdy Chica powiedziała że "Warto tu zostać gdy nie ma się do czego wracać" nagle spróbowałem przypomnieć sobie moje życie zanim spadłem do Podziemia. Nie udało mi się. Zapomniałem o wszystkim. O rodzinie, przyjaciołach, dosłownie wszystkim. Nie mogłem w to uwierzyć. - Naprawdę? Cóż... to trochę smutne... Pójdziemy dalej poszukać twojej siostry? - spytałem wciąż podziwiając widoki.
Powrót do góry Go down
Sans
Mistrz Gier
Sans


HP : 49
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 95
LOVE : 1
Liczba postów : 276
Join date : 22/12/2015
Age : 32

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2016 12:39 am

Prawdę powiedziawszy już dawno by ich dogonił. Zatrzymał się jednak gwałtownie przed samym wejściem na teren źródełek. W jego czaszce - teoretycznie pustej? - zaczęła się odbywać prawdziwa burza mózgów.
1. Frisk z jakimś osobnikiem płci przeciwnej.
2. Frisk krzycząca i płacząca, kiedy tylko ją zabrał od osobnika płci przeciwnej.
3. Frisk uciekająca z osobnikiem płci przeciwnej.
...
Oh nie! Czyżby przeszkodził w czymś naprawdę ważnym?! O nie! O NIE! A co jeśli to była RANDKA?! To by znaczyło, że zepsuł Frisk PODCZAS JEJ WAŻNEJ RANDKI! Co za najlepszy przyjaciel robi takie rzeczy?! Musi przeprosić! Musi natychmiast przeprosić!
Zrobił krok do przodu i znowu się cofnął.
Ale w ten sposób mógł im bardziej przeszkodzić! Oczywiście, nie powinni być na niego źli, przecież nie wiedział! Jednak gdy już wiedział, czy to nadal się liczyło? Jaka szkoda, że nie miał przy sobie swojej książki!
Złapał głęboki - i zupełnie niepotrzebny mu do szczęścia - głęboki wdech, po czym postąpił dwa, drobne kroczki. Wychylił się dyskretnie zza jednego z wyższych kamieni.
- Frisk? Przyjacielu Frisk? N-Nie chcę wam przeszkadzać w tym co robicie, cokolwiek tam robicie! Chciałem tylko przeprosić, bo nie miałem pojęcia, że macie RANDKĘ!
Powrót do góry Go down
Toriel
Obywatel
Toriel


HP : 100
Poziom duszy : 5
Doświadczenie : 0
LOVE : 0
Liczba postów : 489
Join date : 24/08/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2016 12:53 am

Taa.. "Trochę" smutne.
Nie odpowiedziała Alexowi. Skinęła tylko głową. Odnalezienie siostry było najbardziej logicznym posunięciem. Z drugiej zaś strony... Frisk nie zając lecz człowiek. Nie ucieknie jej jak spędzi trochę czasu na nie-poszukiwaniach-siostry, prawda?
Przysunęła się bliżej drugiego z ludzi.
-Alex? Możemy tu trochę zostać? Dawno nie widziałam takiego pięknego widoku. I... N-No ja...
Już miała dokończyć, gdy przyszedł siewca zniszczenia i apokalipsy. A nie, to tylko ten sam szkielet co poprzednio! Pisnęła na jego widok i oparła się o Alexa. Niestety było to zbyt gwałtowne - za mocno naparła i zaraz obydwoje polecieli - Chica z powodu braku równowagi zaraz pociągnęła za sobą biednego chłopca.
Chlust. Obydwoje wylądowali w źródełku. Sama Chica zaraz wydostała się spod wody zaczynając się nią krztusić.
OBYALEXTEŻSIĘJEJNAPIŁPRZYPADKIEM.
Złapała szybko towarzysza patrząc, czy jest żywy i cały.
-B-Boże, przepraszam! -Zaraz przeniosła wzrok na sprawcę całego zamieszania z topieniem się. Ah, znów ten potwór! -N-Nie...! T-Ty..! J-Jaka randka!?
Omatkoczylitowyglądałojakrandka?! Tak!
-Z-Zostaw nas, b-bo.. B-Bo... S-Straszysz mnie! N-Nie jedz mnie, n-nie strasz! N-Nie znam cię! A-Alex, powiedz mu coś, lepiej się na.. na tym czymś znasz!
Powrót do góry Go down
Alex
Obywatel
Alex


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 0
LOVE : 1
Liczba postów : 435
Join date : 10/04/2016

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2016 10:09 am

Było spokojnie. ALE NAGLE PRZYSZEDŁ TEN SZKIELET I WSZYSTKO ZEPSUŁ. Wystraszył Chicę która przypadkiem pociągnęła mnie za sobą do źródełka. Przypadkiem wpiłem trochę wody stamtąd. Gdy wyszedłem z tego spojrzałem na dziewczynę. - Wszystko... dobrze... - powiedziałem nieco krztusząc się wodą. - NIE JESTEŚMY NA ŻADNEJ RANDCE! - krzyknąłem do tego szkieleta. Jak on mógł wpaść na TAKI pomysł? Zasłoniłem na Chicę i spróbowałem ją osłonić jak w wcześniej w przystani.
Powrót do góry Go down
Sans
Mistrz Gier
Sans


HP : 49
Poziom duszy : 15
Doświadczenie : 95
LOVE : 1
Liczba postów : 276
Join date : 22/12/2015
Age : 32

Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2016 1:49 pm

O nie! O nie, o nie, o nie! Jego człowiek i przyjaciel jego człowieka wpadli do wody! A jeśli się potopią?!
- ...!!! Wszystko w porządku?! - Papyrus instynktownie wyskoczył zza głazu za którym stał częściowo ukryty i wykonał dwa długie susy w ich stronę, zanim ponownie się zatrzymał, powstrzymany skutecznie krzykami dziewczynki, którą przez cały ten czas brał w dalszym ciągu za Frisk.
- Frisk...? - przekrzywił głowę pytająco, z wypisanym na twarzy strapieniem jak to tylko szkielet potrafi. - Czy Wspaniały Papyrus zrobił coś nie tak? Wiesz, że nie jadam ludzi. Jadam spaghetti! - nieco niepewnie przestąpił z nogi na nogę. To wyglądało tak, jakby jego ludzka przyjaciółka w ogóle go nie rozpoznawała.
- Oh...! "Nie randka"?- trochę mu ulżyło, bo czułby się okropnie ze świadomością, że mógł wejść w drogę randkującej parze, Niemniej nadal pozostawała kwestia ich... Dziwnego zachowania. To właściwie pierwszy raz, kiedy ktoś okazuje w jego obecności strach. I to w liczbie mnogiej!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Źródełko miłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródełko miłości   Źródełko miłości - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Źródełko miłości
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Źródełko miłości
» Gorące źródełko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Okruchy Czasu :: Okruchy Czasu :: Dawna linia czasowa-
Skocz do: