Beyond Undertale PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Quest Savera

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Patience
Mistrz Gier
Patience


HP : 100
Poziom duszy : 20
Doświadczenie : 37
LOVE : 0
Liczba postów : 558
Join date : 27/04/2017

Quest Savera Empty
PisanieTemat: Quest Savera   Quest Savera EmptyCzw Paź 19, 2017 4:05 pm


Dzień dziś mijał wyjątkowo spokojnie. W Wodospadach nie spotkałeś zbyt wielu osób... Może to przez twój dość przerażający wygląd? No wiadomo, matki chowające dzieci, gospodynie zamykające okiennice i mężczyźni zabijający dechami drzwi, abyś przypadkiem do nich nie wpadł. Oczywiście wszystko to było żartem. Podziemie jest tak pełne różnych osobowości, że nikogo nie dziwią coraz to potworniejsze potwory, wyjęte wprost z czyiś koszmarów.
- Shhhhhh... Heeeej - usłyszałeś nagle czyiś głos za swoimi plecami, a kiedy się odwróciłeś w jego stronę (o ile oczywiście to zrobiłeś), mogłeś ujrzeć niewysokiego jegomościa. Jego twarzy albo pyska nie dane ci było zobaczyć, gdyż zasłonięty on był długim kapturem. W sumie, całkiem ładny miał ten płaszcz. Taki... Czarny. W jedynej prawilnej barwie wszystkich creepów po tej stronie ziemi.
- Wyglądasz mi na takiego, co szuka przygód. Co powiesz na kupno pupila? Mamy wszystkie rodzaje stworzeń, jakie kiedykolwiek powstały... - zaczął nieznajomy, podnosząc w stronę stronę pysk. Ukazała ci się wilcza mordka porośnięta białą, skłębioną sierścią oraz przenikliwe ślepia o podejrzanie czerwonej barwie z pionowymi źrenicami. Po chwili zmarszczył pysk w zamyśleniu, przekrzywiając głowę nieco w bok i rzucając nieco znudzone spojrzenie na pobliską ścianę.
- Oprócz Temmie. Temów nie sprzedajemy - zastrzegł, po czym powrócił do twojej osoby wzrokiem, czekając na odpowiedź.

Powrót do góry Go down
Saver
Mieszkaniec
Saver


HP : 100
Poziom duszy : 1
Doświadczenie : 89
LOVE : 0
Liczba postów : 123
Join date : 28/07/2017

Quest Savera Empty
PisanieTemat: Re: Quest Savera   Quest Savera EmptyPią Paź 20, 2017 6:39 pm

Nieznajomy miał superaśną pelerynę! Wow! Muszę taką skombinować! I kosę też! Będę chodzić jak Śmierć w starożytnym kulcie ludzi! Zwierzak! Tak! Ekscytacja rosła we mnie, a moje oczy świeciły mocniej! Pieska chcę! Więc po tym jak nieznajomy skończył mówić patrząc się z logicznej strony zadałem pytanie.

-A jaka byłaby cena takowego zwierzaka? Bo jak pan widzi to jestem bardziej w mrocznym stylu. Poszukuję psa. Takiego czarnego najlepiej. I tak w ogóle fajna peleryna. Gdzie pan kupił?

Deszcz pytań. Gorzej niż Patience podczas naszego pierwszego spotkania. Chociaż nie wypytałem się o potrzeby fizjologiczne! Więc zawsze zadaję mniej pytań! Ale ona ma wytłumaczenie. Takie małe dzieci zawsze wypytują się o wszystko. Typu co to jest? Dziwne żebym był taki podekscytowany.

-Mogę też zrobić jakąś przysługę. Bo każdy wie że jest wiele sposobów zapłaty. Mogę na przykład namalować krajobraz powierzchni. Bo tam byłem. Nawet przed wojną.
Powrót do góry Go down
Patience
Mistrz Gier
Patience


HP : 100
Poziom duszy : 20
Doświadczenie : 37
LOVE : 0
Liczba postów : 558
Join date : 27/04/2017

Quest Savera Empty
PisanieTemat: Re: Quest Savera   Quest Savera EmptyPon Paź 23, 2017 2:09 pm

//Podlinkuj kp w podpisie


- Yyy, dzięki. Kupiłem ja w Holtand, tam jest taki sklep z różnymi mrocznymi gadżetami przy dawnej ulicy handlowej - mruknął, przez chwilę hamując swój entuzjazm, który potem powrócił, co można było ujrzeć jako przeniesienie wzroku z peleryny na ciebie i rozłożenie ramion w geście otwartości.
- Cena takiego wiernego pupilka to jedynie 500g, ale specjalnie dla ciebie obniżę cenę do 400g. Ale mówię ci, warto. Chociażby ze względu na to, że otrzymasz nie tylko przyjaciela na całe życie, ale także i pomocnika w walkach. Plus w cenę wliczone jest obowiązkowe szkolenie, które każda para musi przejść - zaczął przedstawiać swoją ofertę, a na słowa o namalowaniu krajobrazu powierzchni zaśmiał się krótko i pokręcił głową w wyrazie braku zgody na taki układ.
- Nie jestem kupcem ani żadnym handlowcem. Oferuje jedynie zwierzaki. I... Być może będę miał coś, co do ciebie pasuje. Chcesz to pozwolę ci się rozejrzeć w poszukiwaniu odpowiedniego pupila - stwierdził, przekrzywiając głowę w bok z przyjaznym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Quest Savera Empty
PisanieTemat: Re: Quest Savera   Quest Savera Empty

Powrót do góry Go down
 
Quest Savera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Quest Savera
» [Quest Savera] Waterfall
» Quest Frisk
» Quest Sansa
» Quest Inka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Beyond Undertale PBF :: Podziemie :: Głębokie Ścieżki-
Skocz do: